@dominik127pl Pewnie pożyczył od wszystkich sąsiadów z bloku i teraz będzie miał problem, który któremu sąsiadowi oddać lub po po prostu kupił żeby nagrać ten filmik.
Nienawidziłem i gardziłem Mourinho jak był trenerem Realu. Te brudne zagrywki zawodników Realu i ciągły płacz po porażkach i szukanie wymówek. Jedynym jego sukcesem było przerwanie dominacji naszej w lidze i to że przerwał tą przeciętność Realu.
@puyol_presidend5 Jakby nie te bramki, to by nie był w ogóle brany pod uwagę, bo nigdy nie był skałą nie do przejścia. Nawet zawodnik z z ligowego przeciętniaka potrafił nim zakręcić. W obronie pewniejszy był Varane czy Pepe jak był młodszy.
@MESSIah16 W życiu nie wybrałbym Ramosa. Nawet w swoim prime formie byli od niego zawodnicy lepsi. On po prostu strzelał ważne gole w Finałach LM i Półfinałach dlatego jest tak wysoko, ale jeśli chodzi o grę w obronie, to wielu zawodników go ośmieszyło. I nie mówię tu o jego początkach kariery jak był łebkiem i Ronaldinho go niszczył, a jak był w wieku 27-31 lat i miał najlepsze lata.
@BlaseR9 No, moja była partnerka się szykowała 3 godziny. O 15 mówiła, że za chwilę wychodzimy, a o 18 wychodziliśmy. W domu 90% kosmetyków było jej. Ja miałem tylko szczoteczkę do zębów, perfumy, piankę do golenia, a ona resztę.
@jeyx77x No i dlatego tamten czas mi się źle kojarzy. Graliśmy do dupy i przegrywaliśmy z Granadą , remis z Elche czy z Getafe u siebie. Gdybyśmy tamte mecze wygrali, to byśmy się nie musieli przejmować tym, że nas w ostatniej kolejce wydymali.
@YoNoEntiendoNada Kroos wiedział, że u Pepa nie będzie grał? Jak rozegrał prawie 4000 minut w całym sezonie i był jednym z pierwszych zawodników Bayernu od których Pep zaczynał ustalać skład.
1
@MESSIah16 Tusk by aktualnie też nie został wybrany, bo jego poglądy są podobne do Trzaskowskiego.
1
@dominik127pl Pewnie pożyczył od wszystkich sąsiadów z bloku i teraz będzie miał problem, który któremu sąsiadowi oddać lub po po prostu kupił żeby nagrać ten filmik.
1
@NeroTFP Donald Tusk lub Jarosław Kaczyński.
0
@Transu96 Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin. To stałeś się bezrobotnym czy jesteś na kwarantannie 2 tyg?
17
Nienawidziłem i gardziłem Mourinho jak był trenerem Realu. Te brudne zagrywki zawodników Realu i ciągły płacz po porażkach i szukanie wymówek. Jedynym jego sukcesem było przerwanie dominacji naszej w lidze i to że przerwał tą przeciętność Realu.
2
@Kengo Czemu ta dziewczyna trzyma go za piszczel, a nie gdzieś wyżej? :D
1
@MichalZZZ Współczuję. Mój pies ma 13 lat i aktualnie nie mogę przyjąć do wiadomości, że to są jego ostatnie lata.
0
@Michael24 Marzył mi się Finał Barca-Ajax szkoda...
0
@puyol_presidend5 Jakby nie te bramki, to by nie był w ogóle brany pod uwagę, bo nigdy nie był skałą nie do przejścia. Nawet zawodnik z z ligowego przeciętniaka potrafił nim zakręcić. W obronie pewniejszy był Varane czy Pepe jak był młodszy.
0
@puyol_presidend5 Choćby Pique, Chiellini czy Hummela.
1
@nieprzysiadalnosc Dalekie plany. Ja to planuje, co najwyżej 4-5 miesięcy do przodu, a nie 6 lat :D
4
@Przemo91 Tak i niech żyją dalej tym, co było 150-200 lat temu... Może my wrócimy do 2 WŚ jak nas Niemcy ponad 70 lat temu mordowali?
0
@MESSIah16 W życiu nie wybrałbym Ramosa. Nawet w swoim prime formie byli od niego zawodnicy lepsi. On po prostu strzelał ważne gole w Finałach LM i Półfinałach dlatego jest tak wysoko, ale jeśli chodzi o grę w obronie, to wielu zawodników go ośmieszyło. I nie mówię tu o jego początkach kariery jak był łebkiem i Ronaldinho go niszczył, a jak był w wieku 27-31 lat i miał najlepsze lata.
0
@IronSanHybrid Hehehe
2
Jeszcze 2 dzisiaj wciśnie i ten rekord nie będzie taki nie do pobicia.
0
@koziar Napastnik jest od strzelania goli, a szczególnie, że to nie jest napastnik klasy światowej.
0
@jeyx77x My też mamy w Warszawie, Poznań czy Gdańsk.
2
@BlaseR9 No, moja była partnerka się szykowała 3 godziny. O 15 mówiła, że za chwilę wychodzimy, a o 18 wychodziliśmy. W domu 90% kosmetyków było jej. Ja miałem tylko szczoteczkę do zębów, perfumy, piankę do golenia, a ona resztę.
0
@jeyx77x No i dlatego tamten czas mi się źle kojarzy. Graliśmy do dupy i przegrywaliśmy z Granadą , remis z Elche czy z Getafe u siebie. Gdybyśmy tamte mecze wygrali, to byśmy się nie musieli przejmować tym, że nas w ostatniej kolejce wydymali.
2
@Europejczyk1980 Raczej roczniki kandydatów na Prezydenta.
0
@ToshyFCB Głupota.
0
@Hiacynk Teraz można gdybać, co by było jakby u nas został, ale myślę, że mógłby mieć powtórkę sezonu 2009 2010 u nas, a tak to wielka szkoda...
1
@PatrychoO Już pod drzwiami w sklepie powinni stać policjanci i powinni lać tych złodziei pałami i aresztować, bo to zwykli bandyci i wandale.
0
@IronSanHybrid Tyle razy w łeb dostał, że już go wszystko rozprasza. Nawet jakby owad tam latał, to by rozwalił pół PGE Narodowego, żeby go zabić.
0
@Chakalaka Nie ma co komentować fake informacji.
22
De Sciglio to opcja transferowa? To już wolę powrót Alvesa, który mimo 37 lat dalej jest lepszym zawodnikiem niż Włoch + Legenda naszego klubu.
0
@Chwytliwy Nie jest.
0
@YoNoEntiendoNada Kroos wiedział, że u Pepa nie będzie grał? Jak rozegrał prawie 4000 minut w całym sezonie i był jednym z pierwszych zawodników Bayernu od których Pep zaczynał ustalać skład.
1
@YoNoEntiendoNada A Kroos to co? Jeden z najlepszych pomocników Niemieckich sprzedany za śmieszne 25 mln Euro do Realu.
3
@ksobi Akurat ktoś kto by wetował wszystko nie byłby lepszą opcją niż ktoś podpisujący wszystko.