24

@Chwytliwy Chyba się mylisz.

8

@mr_robot No, chyba, że zarabiasz 2 tyś coś i przez resztę miesiąca będziesz żarł suchary. Wtedy, to tak średnio.

5

@qbsonFCBarca Młody Messi molestowany przez jakiś gości z programu, którzy wyglądali jak żule z Meksyku.

21

@DonMatteo901 Jak Schetyna orze samego siebie i swoją partię, to jak PIS ma nie wygrywać wyborów? Rząd może i jest słaby, ale opozycja to dno i wodorosty. Taka opozycja miała by rządzić krajem? Raczej nie.

2

@Hiacynk Moja była dziewczyna nie interesowała się piłką, ale jej koleżanka podobno interesowała się piłką i mną. Teraz z biegiem czasu żałuję, że ja też się nią nie zainteresowałem, bo już kogoś ma :(

0

@catluck Ja nie piszę o fifie, a poza tym nie.

1

@catluck Dlatego PES jest nierealistyczny.

5

@Hiacynk Chyba najlepszy.

0

@PatrykBarca Arthur. Brazylia ma/miała świetnych zawodników technicznie, ale Arthur przypomina bardziej Hiszpana.

1

@IronSanHybrid Hahahaha.

0

@Rudi35 Ta wymiana żarówki to szczyt twoich możliwości? :D

1

@IronSanHybrid Chyba nie wiedział, że się wideo rozmowa zaczęła. :D

0

@Vito9 Przeczytaj jeszcze raz ten post.

0

Cieszę się, że w Polsce jednak jest inaczej niż w Stanach, Francji czy w Niemczech. U nas taka sytuacja jak Stanach byłaby nie do pomyślenia.

0

@Bagsik88 Co lewak może na ten temat wiedzieć?

5

@Chwytliwy To jest twoje zdanie, a ja jednak zostanę przy swoim.

4

@Chwytliwy Musieli kogoś wykreować na wielkiego bohatera, to wzięli prostego chłopa i zrobili bohatera, który "walczył" z komunizmem, a w wolnej chwili donosił i współpracował z SB.

0

@klemens100 Skoro był z tego szajsu, to dlaczego, tak się go bali i go odwołali?

11

@Janiama Jakby Bolek i jego komunistyczni bracia nie odsunęli go od tego stanowiska, to rudy i reszta tego szajsu nigdy by nie doszła do władzy, a już nie pisze nawet o więzieniu.

16

@tristan87 Tusk Olszewskiemu nawet butów nie może czyścić, bo nie jest godzien.

4

@Barca1992 Jeszcze większą będzie niechęć do czarnoskórych. Już przed tym były żarciki o ich złodziejstwo, a teraz będzie tego jeszcze więcej. Sami sobie szkodzą. Oczywiście nie można wrzucać wszystkich do 1 wora, ale jak są żarciki o typowych Polakach, to i cały czas będą o murzynach złodziejach i bandytach.

41

Wandalizm i złodziejstwo nie mogą być tłumaczone. Nawet jakby w ten sam sposób zmarło 100 czarnoskórych. Niewinne osoby na tym cierpią, co prowadzą własne biznesy przez agresje tych podludzi. Wszelkie takie incydenty muszą być karane z największą surowością. Oczywiście nic nie mam do normalnych Afroamerykanów, co protestują z kulturą.

4

@IronSanHybrid Jakbym z kolegą jechał w zimę do pracy. :D

1

@Hiacynk Lewy czy Aguero są nieporównywalnie lepsi niż ta dwójka, ale nie zdobyli MŚ jak Giroud i LM jak Mandziukic, który w 2013 zdobył + strzelił bramkę i w 2017 zagrał w Finale i strzelił jedną z najpiękniejszych bramek ostatnich lat..

0

@jeyx77x To jest w Barcelonie od ładnych kilku lat chore.

2

@PatrychoO Federalni posprzątają w kilka dni i już nie będzie protestów nawet normalnych bez wandalizmów.

0

@tristan87 Na transfer Neymara nie było szans nawet jakby nie było tego wirusa.

2

@Fawrf Szlaban na internet do pełnoletności powinny dostać, a nawet jak będą dorosłe, to do opuszczenia "gniazda".

1

@FC1899Barca Dorosła osoba wytwarza dużo więcej potu niż dziecko. Dziecko jak się spoci, to tak nie czuć, a dorosły śmierdzi. W moim przypadku, to się muszę myć codziennie.

0

@MESSIah16 Żeby Trzaskowski został wybrany, to PO nie mogłoby nigdy rządzić i nikt z tamtej partii nie mógłby być Prezydentem, to była jakaś nowość, a tak to nie ma żadnych szans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?