0

@Hushovt U nas też jest w robocie taki Bartomeu i niestety jest kierownikiem. Tacy ludzie nie powinni być na wysokich stanowiskach, bo nie mają odpowiednich kompetencji.

16

Sytuacje Arthura można porównać do sytuacji pewnego chłopaka u mnie w pracy. Jest pracownik, który miał problemy z dycyplinarne(były spóźnienia i jakieś problemy zdrowotne), ale gdyby tylko chciał, to byłby jednym z najlepszych w firmie, to było po nim widać. Akurat wczoraj mu podziękowali. Podałbym 5 innych osób do zwolnienia. Podobnie w Barcelonie jest kilku zawodników, których bym nie widział, ale na to kto będzie grał w Barcelonie mam prawie taki sam wpływ jak na to kto będzie pracował w robocie. No, może jakby Brygadziści poprosili mnie o opinie, ale też wątpię, bo mam swoich znajomych z którymi od czasu do czasu imprezuje i nie mógłbym być obiektywny.

0

@VeB77 Wątpię, to jest taki niszowy klub, że woleli by gnić przez 10 lat w niższych ligach i my mieli przez te 10 lat 0 tytułów niż żebyśmy zdobyli przez te 10 lat tytuły LL i oni grali w 1 lidze.

0

@IronSanHybrid Widać u Ciebie tą niechęć do tego klubu za to, co z nami zrobili rok temu, ale aktualnie są obok City najmocniejszym klubem w Anglii i jednym z faworytów do tytułu w przyszłym sezonie.

0

@patry295 Przed nimi bardzo daleka droga do tego. Może nie aż, tak daleka jak np Milanu, ale z 5 lat na pewno potrwa zanim wrócą do TOP. W Anglii teraz rządzą Liverpool i City, a jeszcze przed United jest Chelsea, która jest mocniejszym klubem niż Diabły. No, przynajmniej na papierze.

0

@IronSanHybrid Mają tytuł PL, a to jest dla kibiców Liverpoolu cenniejsze niż LM. Tym bardziej, że po 30 latach. LM wygrali rok temu, a Simeone z Atletico kiedy wygrał? :D

1

@Colon Tak, a szczególnie, że byli za Evertonem, a nie za Liverpoolem. Przynajmniej Paul Mcartney.

0

@patry295 Ale i tak lepiej zdobyć ostatni tytuł 16 lat temu niż prawie 60. United też raczej nie poprawi tej statystyki, a to większy wstyd, bo to jest dalej 1 z najbardziej znanych klubów i prawdopodobnie najbogatszy na świecie no na pewno w samym TOP, a taki Arsenal nie.

4

@NGTRX To jest żart z Ramosem? Na 100 prób, to wielu zawodników by załadowało bramkę z wolnego.

0

Zróbmy wymiany jeszcze Semedo+Roberto na Alvesa, Ter Stegena na Neuera, Lengleta na Chielliniego, De Jonga na Khedire/Matudiego, bo obecny skład jest dalej za młody.

0

@BarcaInfo Oby jednak nie. Już nie raz wysłałeś pierdoły lub zwykłe fake newsy. Oby i tym razem, tak było.

3

@SinMistico Jak my wychodzimy do kontry, to zawodnicy drużyny przeciwnej przed powrotem do obrony zdążyli by jeszcze pójść do kibla.

1

@Mario96w Niech się najpierw znajdzie ktoś na równi poziomem, a co dopiero lepszy.

6

Messi już 33 lata... Jak ten czas szybko leci. Szkoda, że jest bliżej końca kariery niż początku. Tyle lat gry na kosmicznym poziomie. Takiego zawodnika już nie będzie.

1

@NGTRX Takie rzeczy się dzieją nie tylko w sporcie, ale i u mnie w robocie. Cokolwiek by nie robił pracownik X i tak większe uznanie będzie miał pracownik Y, bo 3 lata temu coś tam w firmie pokazywał.

5

Jeszcze takiego 25-26 letniego Pjanica w życiowej formie bym przyjął, ale od razu po przygodzie w Romie, a nie po przygodzie w Juve gdzie ma już 30 lat i najlepsze lata ma za sobą. I to za kogo? Za Arthura? Hahaha. Może jeszcze mamy dopłacić?

0

@Ratamahatta Ale Busquets nie jest żadnym Casemirem, a naszym piłkarzem, więc nie buczymy.

1

@Janiama Jak nie było deszczu, to było narzekanie, że jest sucho i ceny idą w górę, a teraz trochę popadało i narzeka się, że jest za mokro.

0

@MarioVeB! Bo ty tak piszesz? Kto zdobędzie Złotego Buta za ten sezon jak nie Lewy?

1

@Janiama A to przepraszam Ciebie. Mój błąd zapomniałem, że z Bilbao odpadliśmy w PK.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Barcą Barcą Barcaaa! Jazda po 3 punkty!!

0

@Danny Gaucho To, że zarząd Barcelony nie jest zbyt inteligentny, to wiadomo nie od dziś, ale sąd chyba nie jest na tyle głupi, żeby winny dostawał pieniądze od poszkodowanego. Poza tym Neymar miał obowiązek się przygotować na rozprawę sądową lub jego adwokaci, a na pewno takich ma.

9

@Hiacynk Nie wywołuj wilka z lasu, bo przyjdzie i znowu będzie gównoburza.

2

Szkoda faceta. Ludzie żyją Bóg wie ile po 90-100 lat, a tutaj dość młodemu człowiekowi zostało kilka lat życia.

2

@Bykunn Wielki strateg, który steruje nie tylko rządem, ale i opozycję ma pod butem. Wy uwielbiacie rudego po uciekł do zakłamanego parlamentu, którym sterują 2 kraje.

0

@masq Bo jest troszkę mniej propagandową. Nie rozumiem ludzi, propaganda dalej jest propaganda czy mniejszą czy większą.

4

@itmustbejoke To chyba logiczne, że lepsza młoda 20 kilku latka niż stara proca po 40.

1

@barcelonaLM Nie ma spania, bo na 6 do roboty, ale jak wrócę, to po obiedzie od razu kima.

2

@MESSIah16 Tak, a wszyscy to wiedzą, a i tak na nich głosują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?