Akurat "Święte krowy" wcale nie są lepsze w tym klubie niż nasz nieudolny prezydent. Byli zadowoleni jak Valverde był trenerem, bo pozwalał im wejść sobie na głowę. Tak, samo zrobili z Setienem jak tylko zwiększył intensywność treningów i jak asystentowi nie spodobało się marne zaangażowanie zespołu, to samo będzie z Pimientą. I to będzie tak wyglądało do wyborów. Dopiero ten cały burdel ogarnie Font i nowy trener (mam nadzieję, że Xavi) ale na pewno 3/4 tych zawodników opuści ten klub.
@DonMatteo901 Star Wars były zbiorniki wilgoci. Na świecie się pewnie takie coś pojawi za 500 lat lub za jeszcze więcej. No, na pewno żaden z nas tego nie dożyje.
@Messibestplayerintheworld A o jaki aspekt? Będziemy mieli gościa, który będzie zarabiał 3 razy więcej niż Arthur. I tak będziemy na minusie choćby finansowo.
@Janiama Valverde powinien odejść nie w połowie tego sezonu, a od razu po tamtym sezonie, to był wielki błąd zarządu. Może oczekiwali czegoś podobnego, co miał Real w sezonie 2015/2016 jak Perez wywalił Beniteza i zatrudnił Zidane.
@justfootball Tyle było ciekawszych rzeczy do roboty, że nawet zapomniałem o tym wirusie. Aż zobaczyłem twój komentarz i znowu sobie przypomniałem, że ten wirus istnieje, a od miesiąca nawet o nim nie pomyślałem.
@Encore Nie warto. Ma już 29 lat. Jest bardzo dobrym ŚO, ale przereklamowanym i ma kosztować 72 mln Funtów? Cena powinna być co najmniej 20 mln niższa, ale City lubi przepłacać za obronę.
2
Gdzie jest karny? Umtiti dostał kartkę w takiej samej sytuacji z Celtą.
0
Semedo aktualnie zjada Roberto.
0
Wydawało mi się że piłka poszła po nodze tego murzyna.
1
@Katalonbar No, seksownie wygląda co nie?
0
Słaby skład + to Puig. Reszta pomocy drewniana.
11
@LuisSalvano A co ty masz chłopcze do Griezmanna? Myślisz, że jak on odejdzie to Neymar przyjdzie, to jest tylko chyba twój mokry sen.
0
@MarioVeB! Znowu Mariuszku nie wiesz o co chodzi i się wypowiadasz :D
0
@Bagsik88 Nie zdominowali Liverpoolu. Twierdzisz, że zdominowali, bo wygrali pierwszy mecz 3-0?
3
Akurat "Święte krowy" wcale nie są lepsze w tym klubie niż nasz nieudolny prezydent. Byli zadowoleni jak Valverde był trenerem, bo pozwalał im wejść sobie na głowę. Tak, samo zrobili z Setienem jak tylko zwiększył intensywność treningów i jak asystentowi nie spodobało się marne zaangażowanie zespołu, to samo będzie z Pimientą. I to będzie tak wyglądało do wyborów. Dopiero ten cały burdel ogarnie Font i nowy trener (mam nadzieję, że Xavi) ale na pewno 3/4 tych zawodników opuści ten klub.
0
@DonMatteo901 Star Wars były zbiorniki wilgoci. Na świecie się pewnie takie coś pojawi za 500 lat lub za jeszcze więcej. No, na pewno żaden z nas tego nie dożyje.
4
@itmustbejoke Nie większą jakby wygrał Trzaskowski.
5
@Janiama Te wykształcenie wygrali w Leysach czy Chetosach, że głosowali na Trzaskowskiego?
6
Program Trzaskowskiego to program Kidawy-Błońskiej, to jest to samo. Tylko Trzaskowski potrafi ładniej powiedzieć, to co mu kazali.
0
@viscajasiek Myślisz, że tylko Bosak odda swoje głosy Dudzie?
18
Trzaskowski miałby być tym silnym Prezydentem? Hahaha.
0
@Shear007 Odezwał się nie kretyn...
0
@Messibestplayerintheworld A o jaki aspekt? Będziemy mieli gościa, który będzie zarabiał 3 razy więcej niż Arthur. I tak będziemy na minusie choćby finansowo.
0
@Chwytliwy Nie grał lepiej niż Brazylijczyk będąc nawet od niego starszy.
5
@Janiama Valverde powinien odejść nie w połowie tego sezonu, a od razu po tamtym sezonie, to był wielki błąd zarządu. Może oczekiwali czegoś podobnego, co miał Real w sezonie 2015/2016 jak Perez wywalił Beniteza i zatrudnił Zidane.
1
@donleo12 Od kiedy Umtiti to młodzieżowiec?
5
@Nano22 Tak i każdy w życiowej formie, to by była miazga.
0
@MESSIah16 Gdzie tam Ramosowi do Maldiniego? Wiadomo piątek i można się upić, ale bez przesady. Ramos to poziom niżej niż Pique.
0
@Chakalaka Boli Cię wielki PIS i Duda.
0
@michaleu No, nie wiem. Te jego wory pod oczami mnie przerażają, a co dopiero jego małe dzieci :D
0
@justfootball Tyle było ciekawszych rzeczy do roboty, że nawet zapomniałem o tym wirusie. Aż zobaczyłem twój komentarz i znowu sobie przypomniałem, że ten wirus istnieje, a od miesiąca nawet o nim nie pomyślałem.
10
Dlaczego CR ma być brany pod uwagę w jakichkolwiek plebiscytach skoro nie jest najlepszym zawodnikiem nawet własnego klubu? To mnie zastanawia.
2
@Chakalaka Tobie również współczuję podejścia.
2
@NeroTFP Równie dobrze głosując na Trzaskowskiego można powiedzieć, że się głosuje na Schetyne.
1
@Encore Nie warto. Ma już 29 lat. Jest bardzo dobrym ŚO, ale przereklamowanym i ma kosztować 72 mln Funtów? Cena powinna być co najmniej 20 mln niższa, ale City lubi przepłacać za obronę.
1
@arraco Arthur powinien być wart tyle ile 2 Pjaniców + 10 mln Euro, a nie 1 Pjanic i 10 mln Euro.