2

Gdzie jest karny? Umtiti dostał kartkę w takiej samej sytuacji z Celtą.

0

Semedo aktualnie zjada Roberto.

0

Wydawało mi się że piłka poszła po nodze tego murzyna.

1

@Katalonbar No, seksownie wygląda co nie?

0

Słaby skład + to Puig. Reszta pomocy drewniana.

11

@LuisSalvano A co ty masz chłopcze do Griezmanna? Myślisz, że jak on odejdzie to Neymar przyjdzie, to jest tylko chyba twój mokry sen.

0

@MarioVeB! Znowu Mariuszku nie wiesz o co chodzi i się wypowiadasz :D

0

@Bagsik88 Nie zdominowali Liverpoolu. Twierdzisz, że zdominowali, bo wygrali pierwszy mecz 3-0?

3

Akurat "Święte krowy" wcale nie są lepsze w tym klubie niż nasz nieudolny prezydent. Byli zadowoleni jak Valverde był trenerem, bo pozwalał im wejść sobie na głowę. Tak, samo zrobili z Setienem jak tylko zwiększył intensywność treningów i jak asystentowi nie spodobało się marne zaangażowanie zespołu, to samo będzie z Pimientą. I to będzie tak wyglądało do wyborów. Dopiero ten cały burdel ogarnie Font i nowy trener (mam nadzieję, że Xavi) ale na pewno 3/4 tych zawodników opuści ten klub.

0

@DonMatteo901 Star Wars były zbiorniki wilgoci. Na świecie się pewnie takie coś pojawi za 500 lat lub za jeszcze więcej. No, na pewno żaden z nas tego nie dożyje.

4

@itmustbejoke Nie większą jakby wygrał Trzaskowski.

5

@Janiama Te wykształcenie wygrali w Leysach czy Chetosach, że głosowali na Trzaskowskiego?

6

Program Trzaskowskiego to program Kidawy-Błońskiej, to jest to samo. Tylko Trzaskowski potrafi ładniej powiedzieć, to co mu kazali.

0

@viscajasiek Myślisz, że tylko Bosak odda swoje głosy Dudzie?

18

Trzaskowski miałby być tym silnym Prezydentem? Hahaha.

0

@Shear007 Odezwał się nie kretyn...

0

@Messibestplayerintheworld A o jaki aspekt? Będziemy mieli gościa, który będzie zarabiał 3 razy więcej niż Arthur. I tak będziemy na minusie choćby finansowo.

0

@Chwytliwy Nie grał lepiej niż Brazylijczyk będąc nawet od niego starszy.

5

@Janiama Valverde powinien odejść nie w połowie tego sezonu, a od razu po tamtym sezonie, to był wielki błąd zarządu. Może oczekiwali czegoś podobnego, co miał Real w sezonie 2015/2016 jak Perez wywalił Beniteza i zatrudnił Zidane.

1

@donleo12 Od kiedy Umtiti to młodzieżowiec?

5

@Nano22 Tak i każdy w życiowej formie, to by była miazga.

0

@MESSIah16 Gdzie tam Ramosowi do Maldiniego? Wiadomo piątek i można się upić, ale bez przesady. Ramos to poziom niżej niż Pique.

0

@Chakalaka Boli Cię wielki PIS i Duda.

0

@michaleu No, nie wiem. Te jego wory pod oczami mnie przerażają, a co dopiero jego małe dzieci :D

0

@justfootball Tyle było ciekawszych rzeczy do roboty, że nawet zapomniałem o tym wirusie. Aż zobaczyłem twój komentarz i znowu sobie przypomniałem, że ten wirus istnieje, a od miesiąca nawet o nim nie pomyślałem.

10

Dlaczego CR ma być brany pod uwagę w jakichkolwiek plebiscytach skoro nie jest najlepszym zawodnikiem nawet własnego klubu? To mnie zastanawia.

2

@Chakalaka Tobie również współczuję podejścia.

2

@NeroTFP Równie dobrze głosując na Trzaskowskiego można powiedzieć, że się głosuje na Schetyne.

1

@Encore Nie warto. Ma już 29 lat. Jest bardzo dobrym ŚO, ale przereklamowanym i ma kosztować 72 mln Funtów? Cena powinna być co najmniej 20 mln niższa, ale City lubi przepłacać za obronę.

1

@arraco Arthur powinien być wart tyle ile 2 Pjaniców + 10 mln Euro, a nie 1 Pjanic i 10 mln Euro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?