@ObiektywnyKibic121 No, teraz z tymi rainbow flickami dowaliłeś jak jakiś 10 latek, co chce zawodnika, bo dobrze drybluje. To nie jest ten sam zawodnik, co 3 lata temu, to po pierwsze. Po drugie... Jego triki nie zrobią żadnego wrażenia na klubach z TOP czy to w LM lub LL. Po trzecie. Kontuzjowany jest prawie tyle samo ile Dembele. Barcelonie nie jest potrzebny zawodnik, którego nie ma ponad pół sezonu.
Dobrze, że Xavi nie przyszedł w połowie sezonu, bo by się pewnie też "sparzył" jak Setien. Aktualnie to żaden trener nie dałby rady tego ogarnąć. Całkowicie winny jest obecny zarząd klubu. Przy nich nasz rząd to geniusze, podobnie poprzedni. Setien nie może być winnym, tak samo nie mógł być winny Valverde. Zarząd po zeszłorocznym meczu z Liverpoolem od razu powinien zareagować, a nie marnować kolejny sezon.
@Tomek_TF Skład w ostatnich latach nie był w ogóle odmłodzony. To powinno się wydarzyć po kadencji Enrique, a nie wiadomo czy to będzie w tym roku przez tego cholernego wirusa. Z młodych zawodników sprowadziliśmy tylko De Jonga do pierwszego składu. Arthura się pozbywamy, a w jego miejsce sprowadzamy Bosniaka, który najlepsze lata miał w pierwszym sezonie w Juve i 2 ostatnie w Romie, bo musimy zamknąć budżet... No i tutaj wychodzi nieudolność aktualnego zarządu.
Można się pocieszyć, że rok w rok mistrzostwa się nie da zdobywać, ale prognozy na przyszły sezon nie są obiecujące. Pique 33 lata, Busquets 32, Alba 31, Rakitic 32, Vidal 33, Suarez 33. Zawodnicy, których wymieniłem będą nie będą już lepsi. Jedynym wyjątkiem że starszych zawodników jest Messi. Dla takiego piłkarza wiek nie jest żadną przeszkodą. Oczywiście straci na dynamice i szybkości, ale będzie dalej grał na ogromnym poziomie, a tamci zawodnicy raczej już nie. Trzeba będzie kupić jakiegoś napastnika i to nie rezerwowego, a takiego dla którego Luisito będzie w swoim ostatnim sezonie zmiennikiem. ŚO i LO oraz środkowy pomocnik to priorytety transferowe.
@Janiama Ty nie pisz nigdy nic o obrażaniu, bo sam jechałeś po tych, co głosowali na PiS, że są głupi i po zawodówkach, a Ci ludzie mogą być od Ciebie dużo mądrzejsi, ale twoje wielkie ego i brak dystansu nie może tego pojąć. Robisz z siebie wielkiego eksperta na wszystkie tematy, bo pokopałeś kilka razy szmatę nadmuchaną powietrzem.
@mekston Zrobił 1 akcję tą z Atletico. I tym się przyczynił do tego, że Atletico o dogrywce mogło pomarzyć. W reszcie nie miał wkładu do LM. No, może jeszcze te prezenty od Ulericha i Kariusa. Jest dobrym napastnikiem, ale Real mógł mieć spokojnie lepszego.
0
@BartqRKO Po trupach i do celu. Może i skręcił sobie kark, ale rodzina będzie zadowolona, bo ściął niechciane drzewo
0
@Chwytliwy To nie czekaj, a idź sobie kup.
6
@damiano996 On nie pisze o Kaczyńskim, a o Tusku.
0
@arkasath Co to za szczęściarz? :D
6
"Masa pasożytów z Ciebie wylezie, jeśli dodasz to do śniadania." Już wiem żeby nigdy nie przeglądać internetu przy jedzeniu, co to są za reklamy?
2
@Chwytliwy Dlatego dalej będzie jak będzie.
1
@ObiektywnyKibic121 No, teraz z tymi rainbow flickami dowaliłeś jak jakiś 10 latek, co chce zawodnika, bo dobrze drybluje. To nie jest ten sam zawodnik, co 3 lata temu, to po pierwsze. Po drugie... Jego triki nie zrobią żadnego wrażenia na klubach z TOP czy to w LM lub LL. Po trzecie. Kontuzjowany jest prawie tyle samo ile Dembele. Barcelonie nie jest potrzebny zawodnik, którego nie ma ponad pół sezonu.
17
Dobrze, że Xavi nie przyszedł w połowie sezonu, bo by się pewnie też "sparzył" jak Setien. Aktualnie to żaden trener nie dałby rady tego ogarnąć. Całkowicie winny jest obecny zarząd klubu. Przy nich nasz rząd to geniusze, podobnie poprzedni. Setien nie może być winnym, tak samo nie mógł być winny Valverde. Zarząd po zeszłorocznym meczu z Liverpoolem od razu powinien zareagować, a nie marnować kolejny sezon.
1
@Tomek_TF Skład w ostatnich latach nie był w ogóle odmłodzony. To powinno się wydarzyć po kadencji Enrique, a nie wiadomo czy to będzie w tym roku przez tego cholernego wirusa. Z młodych zawodników sprowadziliśmy tylko De Jonga do pierwszego składu. Arthura się pozbywamy, a w jego miejsce sprowadzamy Bosniaka, który najlepsze lata miał w pierwszym sezonie w Juve i 2 ostatnie w Romie, bo musimy zamknąć budżet... No i tutaj wychodzi nieudolność aktualnego zarządu.
0
Można się pocieszyć, że rok w rok mistrzostwa się nie da zdobywać, ale prognozy na przyszły sezon nie są obiecujące. Pique 33 lata, Busquets 32, Alba 31, Rakitic 32, Vidal 33, Suarez 33. Zawodnicy, których wymieniłem będą nie będą już lepsi. Jedynym wyjątkiem że starszych zawodników jest Messi. Dla takiego piłkarza wiek nie jest żadną przeszkodą. Oczywiście straci na dynamice i szybkości, ale będzie dalej grał na ogromnym poziomie, a tamci zawodnicy raczej już nie. Trzeba będzie kupić jakiegoś napastnika i to nie rezerwowego, a takiego dla którego Luisito będzie w swoim ostatnim sezonie zmiennikiem. ŚO i LO oraz środkowy pomocnik to priorytety transferowe.
0
@Nolife1899 La Rambla? Pisz za siebie...
1
@rasta212 Jakoś wykonania napewno nie ta sama. @xVENUMx ma pewnie lepsze, bo Suarez grał w nich tak, jakby miał się w każdej chwili przewrócić :D
27
@Janiama Ty nie pisz nigdy nic o obrażaniu, bo sam jechałeś po tych, co głosowali na PiS, że są głupi i po zawodówkach, a Ci ludzie mogą być od Ciebie dużo mądrzejsi, ale twoje wielkie ego i brak dystansu nie może tego pojąć. Robisz z siebie wielkiego eksperta na wszystkie tematy, bo pokopałeś kilka razy szmatę nadmuchaną powietrzem.
0
Komentarz usunięty
1
@YoungTalents 4 lata na to czekam, ale jestem cierpliwy i może jeszcze powtórzą :D
2
Komentarz usunięty
1
@YoungTalents Akurat 4 lata temu mieli ogromne szanse zagrać w Finale. Więc, tak nie do końca.
2
@NeroTFP Jeśli nie głosowali na nikogo, to bardzo dobrze zrobiłeś.
0
@Whippedcream Może za 5 lat, ale też wątpię, bo Platforma się kończy.
1
@koziar No, nie do końca, bo jak Juve przegra w tym Finale z Barceloną, to ZP dla Messiego.
0
Komentarz usunięty
1
@SeeleyBooth Rozumiem, że nie oglądasz Barcelony od ostatnich 2 lat.
0
@mekston Zrobił 1 akcję tą z Atletico. I tym się przyczynił do tego, że Atletico o dogrywce mogło pomarzyć. W reszcie nie miał wkładu do LM. No, może jeszcze te prezenty od Ulericha i Kariusa. Jest dobrym napastnikiem, ale Real mógł mieć spokojnie lepszego.
1
@MarioVeB! Z wielką radością poczytam twoje wypociny po wyborach.
0
@Hiacynk Lepszy napastnik niż Benzema. Real popełnił błąd, że sprzedał Argentyńczyka i zostawił Franzuca.
2
@VamosRakieta No, to chociaż wyróżnienie tych użytkowników, co Ci pomogli.
2
@VamosRakieta Pamiętaj. Ci co pomogli Ci pobić rekord to stawiasz piwo. Ja chcę Łomżę miodową :D
9
@VamosRakieta Nie, no nie będę chamem Leo Messi :D
3
@Arkon To już wiadomo od kilku lat.
6
@VamosRakieta A dlaczego niby pod twoim postem?