0

@escarabajo Bolek miał z czitosów lub z Laysów. Tatuaż z henny się od potu nie zmywa, tak szybko.

3

@eckov Trzaskowski i Hołownia są tacy super XD

1

@Odcinkowy Gdzie poza bluzgami i docinkami na @Shapiro było to zaoranie?

7

@Shapiro Lepsze to niż Prezydent Polski.

0

@Naturopata Chelsea kupiła by 35 latka za ponad 100 mln Euro? Wątpię.

5

@XaviHeart Lepiej się męczyć z Busquetsem i Rakiticem zapomniałem.

0

@BarcaInfo Tylko na papierze, bo Van De Beek do nas nie przyjdzie niestety.

0

@kamilop Pomoc Van De Beek De Jong Arthur to by było coś.

1

@Janiama Szkoda, że w latach 90 się rodziłem, a nie dorastałem, bo to były piękne czasy.

0

@Janiama Nie byłeś za młody żeby chodzić na dyskoteki w tamtych czasach? Przecież miałeś 13-15 lat, a wtedy chyba dzieci na dyskoteki nie wpuszczali. Mój ojciec miał te 22-23 to mógł, ale ty byłeś od niego przynajmniej 8-10 lat młodszy :D

2

@MESSIah16 Ramos to burak, ale wymieniłby go obok Pique, Puyola czy Hierro jeśli chodzi o najlepszych ŚO w historii Hiszpanii.

3

@matirix20 Myślę, że Sancho ma wyższe ambicje niż przejście do obecnego United.

0

@AmigoBlancos A jak. Od wczoraj zużyłem 3 pełne tuby maści na ból dupy.

2

@joloskyy Niech żyją dalej historią jak Milan, to daleko zajdą.

18

@fcbarcafan19 Wątpię, że Real by do nas puścił nawet 3 bramkarza, a co dopiero takiego zawodnika jak Hakimi.

0

@SkN Jestem tolerancyjny jak mi się opłaca :D

1

@matirix20 Jakbyśmy mieli 9 zawodników z takim zaangażowaniem jak Vidal +Messi i Ter Stegen, to o zeszłoroczny rewanż na Anfield byłbym spokojny.

2

@Janiama W końcu Duński dynamit.

1

@Joker40 Ok, ale LM w 2010 została nam najprawdopodobniej zabrana (ręka Toure, której nie było). Mecz z Chelsea był kontrowersyjny, ale w 1 meczu też były wałki i to w ogóle nie na naszą korzyść. Śmieszy mnie wspominanie o meczu, który był 11 lat temu, a nie wspominanie o LM sprzed 2-4 lat.

2

@SeeleyBooth Ja już taką sytuacje miałem jak poszedłem pograć w piłkę na boisku szkolnym. "Poda pan piłkę?" Poczułem się jakby mnie prąd poraził. Dzieciak około 10 lat tak do mnie powiedział. Miałem mu powiedzieć, że jestem tylko kilkanaście lat starszy, ale się nic nie odzywałem.

3

@Danny Gaucho Tak, bo dziennikarze MD wiedzą lepiej niż sam piłkarz dlaczego nie celebrował gola.

0

Nasi nieźle się prezentują jak na miesiąc treningów i takiej przerwie w grze.

3

@Chakalaka Nienawiść do PIS i Kaczyńskiego swoją drogą, ale stawianie wyżej Komorowskiego lub na równi z Dudą jest śmieszne.

1

@IronSanHybrid Znałem już taką jedną Oliwie i podobnie miała nasrane w głowie.

2

Matchday leci na TVP Sport. Widać po nich, że mieli kupę w gaciach już przed meczem.

10

@Hushovt Czasami się próbuje wydostać ze spodni jak widzę moje koleżanki z pracy. Niezbyt przyjemne uczucie, bo spodnie ciasne.

1

@IronSanHybrid Wytrzymałem to po męsku...

1

@Majkel34 Pokaż jej, że masz też inne atuty niż wygląd. W 90% przypadkach, to facet musi iść po swoje i to on zdobywa, a nie kobieta.

1

@Fawrf Z takim podejściem by sobie walił 'kapucyna" do końca życia, trzeba brać co jest. @Majkel34 Bierz się za nią, to jest najlepsze wyjście. Razem pokonacie jej "chorobę".

15

@NeroTFP Takiemu to sam bym kazał zjeść tą kiełbasę i to bez popicia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?