0

@l0Messini Ciężko żebym przy takiej żarówie się nie pocił jak mam dużo bardziej intensywna pracę fizyczną niż ona, która i tak się poci i maskuje, to perfumami. Ja i tak po robocie biorę prysznic. To naturalne, że w robocie ktoś się poci i brudzi. Nie jestem biuralista, nie robię papierkowej roboty i nie zarabiam ponad 5 tys zł, żeby nie bylo problemu. Jestem w ponad 70% pracownikiem fizycznym, a nie w 99% pracownikiem umysłowym.

0

@Triv44 Wiadomo, że lepiej strzelić gola po ośmieszeniu 3 obrońców lub strzałem z rzutu wolnego z 30 metrów w samo okienko niż z karnego, ale gol to gol i każdy będzie liczony tak samo. Nie mogę zrozumieć po co tłumaczysz to @BarcaInfo? On zawsze będzie miał kompleks Ronaldo i będzie mu zawsze umniejszał, cokolwiek by nie zrobił. Zresztą to też jest forum dla kibiców Barcy i tutaj są subiektywne opinie.

0

@Rust_Cohle Pani? Ona jest młodsza ode mnie. Nie wiem jakim cudem ktoś taki jest Brygadzistą, ale na szczęście mną nie dowodzi, bo rzadko kiedy mam "zaszczyt" z nią pracować.

2

@Teletubis Olej pracę weź się idź kąpać, co pół godziny zobaczymy jak długo popracujesz. Nie ma racji, bo są pracownicy od których wali z kilometra, a tylko mi zwraca uwagę. Tamci pracownicy mieli już rozmowy z kierownikiem, a ja nie. Jakby coś wyczuł to by mi napewno uwagę zwrócił, bo on jest wrażliwy na tym punkcie.

1

@kulka Powiedziałem jej, że tampony i podpaski się wymienia. Co prawda jest Brygadzistą, ale ja mógłbym pójść do kierownika i ją zgłosić, bo się na mnie uwzięła. Nic mi nie grozi, bo jej dni rządzenia są policzone.

5

Dziewczyny w robocie są wredne. Przynajmniej 1. Zasugerowała mi, żebym zaczął używać kulkę pod pachę, bo czuję ode mnie pot. Na hali jest prawie 30 stopni. Wystarczy drobny wysiłek i się jest mokry. To że one mają przy swoich stanowiskach perfumy i się, co 30 minut psikają nie oznacza, że ja też tak będę robił wystarczy, że zmieniam koszulki, a poza tym chłopaki mają bardziej intensywna pracę i wysiłek jest większy.

1

@umtiti Hajto nie był zawodnikiem pokroju Glika, a co dopiero tych 2 tuzów.

1

@AmigoBlancos Taki mental, że skomplikował im rewanż do granic możliwości.

1

@ObiektywnyKibic121 Raczej nie.

1

@Najdluzszynick Zdecydowanie przerastał Hitlera, ale się o tym nie mówi.

1

@tristan87 Chłop jest conajmniej w TOP 3 najlepiej zarabiających zawodników na świecie. O jakim my mówimy więzieniu? On może te pieniądze palić jak mu będzie zimno :D

1

@Jaca27 Czemu od razu siano? Może chciał się po prostu zabić lub być kaleką.

3

Ostatnio cały czas mnie zastanawia, co jest po śmierci. Nie wierzę w żadne religie i też nie wybieram się teraz do trumny, ale ciekawość jakaś jest.

0

@MarioVeB! Nie pytałem Cię o zdanie.

4

Zrób Cię coś z tą głupią reklamą z Maleńczukiem, bo ta reklama nie ma sensu. Nie dość, że się wyświetla jak tutaj tylko wejdę, to jeszcze reklamuje jakiś owocowy syf.

0

@msmsms Zatykanie nosa jest skuteczne. Tylko nic mu nie zrób, bo kiedyś prawie tym sposobem udusiłem kolegę.

8

@Alvarinho Poszedłeś po fajki do sklepu i Cię tyle lat nie było? :D

0

@kielon93 W buka się od 2 lat nie bawię. Trochę się w tym miesiącu przewaliło na alkohol i panienki :)) Nie, no żartuję w tym miesiącu miałem większe wydatki związane z remontem.

1

@BarcaInfo Barcelona przepłaciła za Coutinho jakieś 60-70 mln Euro. Taki zawodnik powinien przyjść maksymalnie za 80 mln, a przyszedł za ponad 140. To był transfer nie przemyślany. Takich wielkich transferów nie robi się w Zimowe okienko.

0

@klopx Kolejny, który się chwali co je... Tylko smaka narobisz, a ja mam klasycznie suchary i chleb z pasztetem przed wypłatą :D

1

@kamilop A ja bym go nie widział 7-6 lat temu, bo wtedy mieliśmy Neymara piłkarza dużo lepszego i teraz też bym go nie widział, bo ma 32 lata i najlepsze lata za sobą. Fati za 2-3 lata będzie lepszy niż Willian w swojej życiowej formie.

0

@pikass14 Ma wakacje to ma czas.

3

@Striker Nie doceniasz Suareza. W szczytowej formie był zawodnikiem lepszym niż Eto i tutaj nie ma żadnej wątpliwości. Eto nie zaliczył jedynie aż tak wielkiego zjazdu formy jak Urugwajczyk i miał równiejszą formę.

1

@IronSanHybrid Suarez jest jednak lepszym napastnikiem niż Eto. Do Kameruńczyka jest większa sympatia, bo to był idol z dzieciństwa sporej części kibiców.

8

@barcelonaLM Kiedyś był zawód syn, a teraz jest zawód ojciec. No, ale kto by nie korzystał jakby miał okazję.

0

@tomcias10 Może by społeczeństwo zmądrzała, a szczególnie młodzież w wieku 14-16 lat, co wrzuca na tego całego Tik Rola jakieś bzdury.

0

@itmustbejoke ,Komary przy tych owadach, to pikuś. Osa mnie użądliła jak miałem 10 lat i myślałem, że popuszczę z bólu, a szerszeń użądlił mojego kolegę i miał 2 razy grubszy nadgarstek.

5

@BarcaInfo Vidal to nie jest już ten sam zawodnik, co w Juve czy na początku w Bayernie. On się nie nadaje na pierwszy skład, podobnie Ivan. Najpewniej pożegnamy się z tą 2.

3

@Coutinho007 Jeśli nasi będą mieli motywacje, to ograją Napoli z palcem w d***e, ale najważniejsze słowo to "motywacja" a tego w ostatnich latach nie ma. Niestety ale na stojąco już się nawet nie da wygrać ligi, a w LM trzeba za****lać. Teraz Barcelona musi to robić, bo już nie ma zawodników pokroju Iniesty czy Xaviego dzięki którym to przeciwnik biegał za piłką.

3

Nawet w obecnej formie Barca musi ograć Napoli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?