A tak pisząc o muzyce. Słuchałem dzisiaj piosenkę Amandy Lear i się zastanawiam czy to nie facet przebrany za kobietę lub osoba transeksualna, bo ma dość nietypowy głos jak na kobietę. Jak byłem dzieckiem, to myślałem, że to facet śpiewa.
W 2014 też był wielki Bayern po tryplecie udoskonalony przez Pepa miał zjeść Real, a dostali od Blancos lanie w rewanżu. Takich przypadków było więcej. City też miało w 2017 przejść Monaco bez problemu, podobnie jak Barca Romę w 2018. Real miał przejść łatwo Ajax rok temu, a dostali lekcje futbolu w Madrycie. Poczekamy na piątek i zobaczymy.
@Messibestplayerintheworld Nie chcę mi się poraz 1000 pisać na ten temat, ale myślisz, że z Neymarem by to wyglądało dużo lepiej? Taki problem jest, że zawodnicy nie wyrabiają kondycyjnie i to już było jak Neymar był w klubie. Kiedyś nie biegał tylko Messi, a teraz doszedł Suarez i pomocnicy. Griezmann biega od pola karnego do pola karnego, ale później nie ma nawet siły na normalny pressing. Chłop się dusi na nieswojej pozycji. A poza tym jak Neymar był w klubie, to tacy zawodnicy jak Suarez, Busquets czy Rakitic byli młodsi i w dużo leps,ej formie.
@SonBarcaGoku W deszcz i w zimnie nie fajnie się robi, a w takim ukropie i prawie 40 stopniach w słońcu też jest źle. Ci z budowy mają przerąbane. Ja kończyłem technikum budowlane i nawet nie mam zamiaru tam wracać kiedykolwiek.
Pokonamy Bayern i udowodnimy, że jeszcze w Europie się liczymy. Dużo mniej by było optymizmu, gdyby był to dwumecz, ale wystarczy 1 błąd i któraś ekipa jest poza turniejem. Możemy każdy mecz wygrać 1-0 po golu samobójczym za 20 lat i tak będzie się pamiętało tylko zwycięzcę.
Na Luisa klub powinien nałożyć jakąś karę finansową za wczorajsza sytuację przy zmianie. W klubie za dużo zawodników ma "status Messiego" czyli nietykalnych. Według mnie tylko Messi może takie coś posiadać.
@Rewolucja123Z której kamery? Widziałem powtórkę z conajmniej 6 kamer i o żadnej ręce nie było mowy. Nawet piłkarze Neapolu nie protestowali, a widzieli wszystko najlepiej.
Rakitic robił wszystko, żeby ten dwumecz nie był zamknięty. Powodzenia Ivan w nowym klubie. Nie widzę tej Barcelony z nim w wyjściowym składzie i z ławki też nie. Jego czas jest w tym klubie policzony.
0
@itmustbejoke Trochę by się to poprawiło, jakby wygrał LM z PSG, ale nie wygra i będzie dalej przeciętnie.
1
@DanielOOL Dupnietą i to nie raz :D
0
@neeed To że tak mówi, to nie oznacza, że tak jest.
0
@Thiago83 A ja nie. I w tym się nie zgadzamy.
1
@AV0CAD0 No, czyli facet z uciętym pindolem.
1
@kubix05 Mariusz już 30 lat? A nie tak dawno temu grał jako młody chłopak w Interze...
0
A tak pisząc o muzyce. Słuchałem dzisiaj piosenkę Amandy Lear i się zastanawiam czy to nie facet przebrany za kobietę lub osoba transeksualna, bo ma dość nietypowy głos jak na kobietę. Jak byłem dzieckiem, to myślałem, że to facet śpiewa.
0
W 2014 też był wielki Bayern po tryplecie udoskonalony przez Pepa miał zjeść Real, a dostali od Blancos lanie w rewanżu. Takich przypadków było więcej. City też miało w 2017 przejść Monaco bez problemu, podobnie jak Barca Romę w 2018. Real miał przejść łatwo Ajax rok temu, a dostali lekcje futbolu w Madrycie. Poczekamy na piątek i zobaczymy.
0
@bixmix Akurat Szewczenko był lepszy niż Raul, a Ibra też.
1
@Coutinho007 Rakitic z taką grą jak z Napoli załatwił sobie odejście i ławkę do zakończenia tych rozgrywek.
0
@Messibestplayerintheworld Nie chcę mi się poraz 1000 pisać na ten temat, ale myślisz, że z Neymarem by to wyglądało dużo lepiej? Taki problem jest, że zawodnicy nie wyrabiają kondycyjnie i to już było jak Neymar był w klubie. Kiedyś nie biegał tylko Messi, a teraz doszedł Suarez i pomocnicy. Griezmann biega od pola karnego do pola karnego, ale później nie ma nawet siły na normalny pressing. Chłop się dusi na nieswojej pozycji. A poza tym jak Neymar był w klubie, to tacy zawodnicy jak Suarez, Busquets czy Rakitic byli młodsi i w dużo leps,ej formie.
2
@SonBarcaGoku W deszcz i w zimnie nie fajnie się robi, a w takim ukropie i prawie 40 stopniach w słońcu też jest źle. Ci z budowy mają przerąbane. Ja kończyłem technikum budowlane i nawet nie mam zamiaru tam wracać kiedykolwiek.
1
Marca jak tam Real w LM? Przygotowują się na Ćwierćfinały przed TV?
0
@masq Jest jednak starszy i więcej osiągnął. Z Barcą 3 LM z Hiszpanią ME i MŚ.
0
Taka klauzula w LM jest niemożliwa. Zresztą bardzo dobrze, że jego występ jest możliwy. Mam nadzieję, że nas nie skrzywdzi jakimś golem lub asystą.
0
@BarcaInfo Pedro Pedrito Pedro Pedrito! Bardzo dobrze, że jeszcze nie idzie na emeryturę do Chin czy do Kataru. On jeszcze coś w Europie pokaże.
0
@BARCA_FOR_EVER Usuń konto, przestań kibicować Barcelonie. Dziękuję za wysłuchanie i pozdrawiam.
2
@Encore A w 2007 najlepszy był Kaka.
0
@BarcaInfo Cholera wygląda na złamaną lub jakby go u***ał szerszeń :(
0
@Lordzi Wystarczy dobrze zagrać w obronie. Lewandowski to nie jest Insignie czy Mertens on wykorzysta to, co będzie miał. Polak nie może mieć okazji.
1
@VirtuoZ Wątpię, bo byśmy nie grali na Camp Nou.
2
Pokonamy Bayern i udowodnimy, że jeszcze w Europie się liczymy. Dużo mniej by było optymizmu, gdyby był to dwumecz, ale wystarczy 1 błąd i któraś ekipa jest poza turniejem. Możemy każdy mecz wygrać 1-0 po golu samobójczym za 20 lat i tak będzie się pamiętało tylko zwycięzcę.
0
@Striker Za pajacowanie. Zawodnicy nie mogą robić, co chcą.
0
Na Luisa klub powinien nałożyć jakąś karę finansową za wczorajsza sytuację przy zmianie. W klubie za dużo zawodników ma "status Messiego" czyli nietykalnych. Według mnie tylko Messi może takie coś posiadać.
6
@Rewolucja123Z której kamery? Widziałem powtórkę z conajmniej 6 kamer i o żadnej ręce nie było mowy. Nawet piłkarze Neapolu nie protestowali, a widzieli wszystko najlepiej.
1
@MESSIah16 Jak ja czytam, że Michał to aktywistka czy ch*j wie kto, to mnie krew zalewa. Psychiatra i leczyć takich ludzi silnymi zastrzykami.
8
Suarez jakby zgolił brodę i zostawil wąsa, to by mi Mercurego przypominał.
19
Rakitic robił wszystko, żeby ten dwumecz nie był zamknięty. Powodzenia Ivan w nowym klubie. Nie widzę tej Barcelony z nim w wyjściowym składzie i z ławki też nie. Jego czas jest w tym klubie policzony.
0
@A_Gomesinho_21 Ten mały chłopak w tych damskich spodenkach rzucał się do tego dużego, bo tamten mu zabrał telefon? Czy o co chodziło.
1
@emeu Co kto lubi. Każdy organizm jest inny. Ja przy takim upale raczej myślę o wychłodzeniu się.