@FCB24 To Messi nie może mieć żadnych pretensji, że wygląda, to jak wygląda, bo chce zostawić swoich kumpli, a wie, że już nie grają na klasowym poziomie.
Szczerze to Barcelona przez najbliższe 2 lata jest w niezłej dupie. Oczywiście jeśli starsi zawodnicy nie będą chcieli opuścić tego klubu, to głupota dawać astronomiczne kontrakty pilkarzą po 30. Bartomeu narobił takiego fermentu, że przyszły Prezydent cała kadencję będzie po nim sprzątał ten syf, który zostawił. Piłkarze to cwaniaki i nie opuszczą klubu, który mogą wydoić z pieniędzy, bo wiedzą, że w innych klubach nie zarobią połowy tego, co tutaj.
@Pawlak1992 To już jest raczej niemożliwe. Niemożliwe to było nawet jakbyśmy wygrali w tym roku, a jak wygramy za rok, to też nie wybiorą człowieka Bartka. Nawet gdyby był tryplet.
@Pawelsky Myślę, że nawet mało prawdopodobna w przyszłym sezonie LM nie uratuje Bartka. Poza tym on nie kandyduje i nikt z jego otoczenia też nie wygra.
Jeśli Koeman przyjdzie i z marszu nie odstawi Suareza, Rakitica, Vidala, Busquetsa, Alby i Pique, to oznacza to powtórkę jak z Setienem i kolejny sezon zmarnowany.
Całą starą gwardię poza Messim trzeba wymienić i to bez żadnej dyskusji. Niestety, ale Ci zawodnicy nie nadają się do Ligi Europy, a co dopiero do Champions League. To pewnie nastąpi dopiero w 2021 po wyborach i po możliwym kolejnym laniu. Suarez, Alba, Rakitic, Vidal, Busquets, Pique powinni zacząć się rozglądać za innym klubem, bo Barcelona to nie jest klub do emerytury.
@dominik127pl Messi nie chciałby, żeby Busquets, Suarez, Alba i wszyscy zawodnicy za słabi na ten klub go opuścili. Więc sam Argentyńczyk nie może mieć pretensji o te wszystkie kompromitację w ostatnich latach. Takie rzeczy jak z Romą, Liverpoolem i Bayernem mogą się wydarzyć raz na 10 lat, a co roku to samo.
@Mathew86 W cieniu Suareza? Ja też nie chce jego powrotu i uważam, że tu nie wróci, ale pisać, że jest w cieniu kogoś od kogo się piłką odbija i jest wypalony, to gruba przesada, bo Brazylijczyk to dalej TOP.
3
@NeroTFP Połamał by go.
1
@MESSIah16 Podobnie jak z Messim i MŚ.
0
@patry295 Eliminacje do LM to jeszcze nie LM. Fakt nie opinia.
0
@Zieliniak Nie, bo dostali by tradycyjne lanie.
2
@Janiama To jest Barcelona. Taki klub nie potrzebuje piłkarzy że słabą psychiką jak Jordi Alba. Już na Anfield pokazał jaki jest mocny.
2
@blaugrana1980 Pół roku temu, to był w jeszcze gorszej formie. Ogólnie, to od ponad roku gra beznadziejnie. Więc nie pisz głupot.
0
@FCB24 To Messi nie może mieć żadnych pretensji, że wygląda, to jak wygląda, bo chce zostawić swoich kumpli, a wie, że już nie grają na klasowym poziomie.
2
@Janiama Muszę się z Tobą zgodzić. Nikt nie kazał mu przejść obok spotkania z Romą czy zawalić setkę z Liverpoolem.
5
Szczerze to Barcelona przez najbliższe 2 lata jest w niezłej dupie. Oczywiście jeśli starsi zawodnicy nie będą chcieli opuścić tego klubu, to głupota dawać astronomiczne kontrakty pilkarzą po 30. Bartomeu narobił takiego fermentu, że przyszły Prezydent cała kadencję będzie po nim sprzątał ten syf, który zostawił. Piłkarze to cwaniaki i nie opuszczą klubu, który mogą wydoić z pieniędzy, bo wiedzą, że w innych klubach nie zarobią połowy tego, co tutaj.
0
@Pawlak1992 To już jest raczej niemożliwe. Niemożliwe to było nawet jakbyśmy wygrali w tym roku, a jak wygramy za rok, to też nie wybiorą człowieka Bartka. Nawet gdyby był tryplet.
0
@Pawelsky Myślę, że nawet mało prawdopodobna w przyszłym sezonie LM nie uratuje Bartka. Poza tym on nie kandyduje i nikt z jego otoczenia też nie wygra.
0
@ForcaMilosz No, to będzie tak jak w tym sezonie.
31
Jeśli Koeman przyjdzie i z marszu nie odstawi Suareza, Rakitica, Vidala, Busquetsa, Alby i Pique, to oznacza to powtórkę jak z Setienem i kolejny sezon zmarnowany.
4
Całą starą gwardię poza Messim trzeba wymienić i to bez żadnej dyskusji. Niestety, ale Ci zawodnicy nie nadają się do Ligi Europy, a co dopiero do Champions League. To pewnie nastąpi dopiero w 2021 po wyborach i po możliwym kolejnym laniu. Suarez, Alba, Rakitic, Vidal, Busquets, Pique powinni zacząć się rozglądać za innym klubem, bo Barcelona to nie jest klub do emerytury.
1
@IronSanHybrid Zabawy z siostrą zawsze spoko.
2
@dominik127pl Messi nie chciałby, żeby Busquets, Suarez, Alba i wszyscy zawodnicy za słabi na ten klub go opuścili. Więc sam Argentyńczyk nie może mieć pretensji o te wszystkie kompromitację w ostatnich latach. Takie rzeczy jak z Romą, Liverpoolem i Bayernem mogą się wydarzyć raz na 10 lat, a co roku to samo.
0
@ngif Nie da się zniszczyć czegoś, co jest zniszczone.
0
@Mesi12 Awatar do głupoty zobowiązuje.
1
@BarcaInfo Nie potrafisz pisać merytorycznie. Ty prowadzić tylko nagonkę.
1
@BarcaInfo Raczej masz małą wiedzę o piłce i potwierdza się, że 90% postów to kopiuj wklej. Za Valverde było lepiej? Hahaha nie rób sobie jaj.
25
To nie była kompromitacja, a klęska. Nic nie może tego usprawiedliwiać, to bylo gorsze lanie niż 7-0 z 2013.
0
@HERORICH2 A dzisiaj wy jesteście. Czyli tradycja podtrzymana.
0
@HERORICH2 Ten Xavi co kocha ciąć trawniki osiągnął w piłce więcej niż Atletico w całej swojej historii i obecna kadra razem.
0
@pt9 Niby jakiego? Dobrze pisze. Atletico ma za gówniany styl na takiego piłkarza jak Felix
0
@A4ron Bo jeszcze nigdy tam nie grał.
2
@pt9 Nie musi mieć Suarez, Rakitic nie mieli i jakoś karierę w Barcelonie zrobili
0
Wiem, że mecz dopiero jutro, ale niech 2018 i 2019 pójdą w zapomnienie.
0
@Mathew86 Był zaraz za Messim najważniejszym piłkarzem w hierarchii. Więc nie mógł być nr 3. Nazwa trio MSN, to tylko nazwa.
1
@Kusco15 Nie ze złośliwości, a po prostu dla dobra Barcelony.
0
@Mathew86 W cieniu Suareza? Ja też nie chce jego powrotu i uważam, że tu nie wróci, ale pisać, że jest w cieniu kogoś od kogo się piłką odbija i jest wypalony, to gruba przesada, bo Brazylijczyk to dalej TOP.