28

Podobała mi się gra Griezmanna. Jak na nie jego pozycję gol, asysta i ogromny udział przy 3 bramce/kapitalne podanie. Nie mam pytań po prostu Pan Piłkarz.

2

@Janiama Zawsze był chłopcem do bicia? Ja widziałem jak niektórzy go tutaj cenili bardziej niż Xaviego czy Iniestę. Może był gdzieś tam hejtowany, ale na pewno nie na tej stronie. Tutaj 1 osoba skrytykowała Rakitica, a za jakieś 5 minut już było 4 obrońców.

17

@Ratamahatta Oraz wypowiedzi w stylu "Mam nadzieję, że De Jong nie przychodzi w moje miejsce, ponieważ jest ono zajęte."

3

Dla zainteresowanych. 2 przyszłe mecze Barcelony z Valadoid i Levante również w Eleven.

6

Rakitic wygląda jakby wczoraj biegł z lotniska na nogach do domu sprintem. Facet wchodzi z ławki na kilkanaście minut, a wygląda fizycznie okropnie. Vidal był w podobnym położeniu w tamtym sezonie, co Chorwat i w każdym meczu walczył, a Ivan wygląda jakby miał wywalone.

0

Pierwszy raz w tym sezonie zobaczymy pomoc ze snów Valdka.

3

Już lepiej się czyta narzekanie na styl Barcelony niż na politykę.

2

@FC1899Barca Lepiej przegrać w pierwszym niż w ostatnim, bo póżniej czuć jeszcze większe zdenerwowanie, że ten ostatni mecz zawalił kupon.

0

@SHIBA Urodziłem się tego samego dnia, co Ronaldinho, Alba, Griezmann i to mi starczy.

0

Znacie może jakiś darmowy kreator do napisania CV?

1

@kubix05 Ojciec mi opowiadał o tym meczu, bo miał wtedy 11 lat, ale pamięta jak dziadek wyszedł w końcówce na papierosa, bo nie wytrzymał z nerwów. :D

19

Dla mnie to najlepszy Chilijczyk w historii.

7

@Icamys Ale Rivaldo to ty szanuj...

0

@OzzyFCB To taki z Ciebie chudy byk, a właśnie tacy są najsilniejsi. :D

0

@Transu96 No, racja. Pazura z tymi bokobrodami wygląda na 70 lat. Chyba, że go tak ucharakteryzowali i będzie grał jakiegoś dziadka.

0

@Chwytliwy Normalny człowiek się nabiega za dziewczyną jak pies za kiełbasą, a ten jednym pocałunkiem załatwił sobie żonę...

17

@liberoFCB W ostatnich latach niema dla Realu dobrego czasu na mecze z Barceloną, a tym bardziej na Bernabeu.

0

@lucas/catalan Sporo jak na udawany sport.

14

@FDJ Dla mnie Messi nie jest gorszy niż był 6-7 lat temu. Jego najlepsze czasy cały czas trwają i to około 12 lat. Może nie drybluje tyle co kiedyś, ale poprawił znacznie wolne, podania i gra mądrzej niż kiedyś.

2

@kubix05 Przez chwilę myślałem, że pani na tym zdjęciu to Anna Jantar :D

0

@SHIBA Bardziej to pasował na modela niż kulturystę. Za mikra postura według mnie. No, chyba że w tamtych czasach kulturyści, tak wyglądali.

1

@SHIBA Kolega twierdzi, że bez używania rąk też się da :D

3

@PawkoFCB Tylko, że Real też nie chce. Więc o jakim walkowerze piszesz?

0

@Chinaski To już mnie mało interesuję, bo jestem Polskim kibicem Barcelony, a nie Hiszpańskim/Katalońskim.

0

@BarcaInfo Zmiana stadionu rozegrania meczu 10 dni przed? To raczej nie jest możliwe, bo takie rzeczy mogły być ustalane najpóżniej pod koniec Sierpnia lub na początku Września. Tebas choćby nie wiem, co zrobił i tak tego nie zmieni.

0

@Katalończyk 99 Historia zawsze pokazuje, że nie należy mieszać sportu do polityki..

9

@BigShaq Czerwony ślad, szczypiący na mojej twarzy w kształcie jej dłoni wskazywał, że chyba nie, ale przynajmniej wyciągnąłem wnioski i zabezpieczyłem telefon. Dobrze, że póżniej udało mi się ją przeprosić i wytłumaczyć sytuacje. No i ona też mnie przeprosiła, że mi sprzedała listwę na ryja.

33

@Mario96w Nawet mi nie mów o cimcirimcim, bo jak jeszcze chodziłem do szkoły, to kolega ukradł mi telefon i napisał do dziewczyny, która mi się podobała "Ale bym Cie cimcirimcim."

0

@NGTRX Cytując klasyk "Fatalny to ty jesteś. Następne pytanie proszę."

1

@Coutinho007 Najzabawniejsze jest, to że Ramos czy tam Arbeloa powiedzieli kiedyś, że liderami w Reprezentacji Hiszpanii od zawsze byli zawodnicy Realu. Prawda jest zupełnie inna, bo to Puyol, Xavi, Iniesta, Villa czy póżniej Pique i Busquets trzymali Reprezentacje w ryzach. Jedynie spoza Barcelony był świetny Iker, Silva i to tyle, a reszta to po prostu zawodnicy, których dało się zastąpić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?