La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

konto usunięte

12

Nie zgadz się z opinią że Messi obecnie jest lepszym zawodnikiem niż kiedyś. Nadal jest najlepszy ale nie prezentuje już tego poziomu co w swoich najlepszych czasach. Poprawił się w kilku elementach ale głównie teraz brakuje mu szybkości i tej przebojowowsci która miał kiedyś

2

@FDJ Wieku się nie oszuka niestety Ale dalej nikt nie wskoczył na jego poziom i dalej robi rzeczy o których się fizjologom nie śniło

14

@FDJ Dla mnie Messi nie jest gorszy niż był 6-7 lat temu. Jego najlepsze czasy cały czas trwają i to około 12 lat. Może nie drybluje tyle co kiedyś, ale poprawił znacznie wolne, podania i gra mądrzej niż kiedyś.

2

@FDJ Co nie znaczy że jest gorszy, jest po prostu inny ale nadal fenomenalny i te elementy które u niego trochę osłabły jak dynamika i prędkość nadrobił podaniami i wolnymi oraz lepszą skutecznością

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?