La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1544 Culés

konto usunięte

25

Pięknie się ogląda drużyny Guardioli. Trochę jak piłkarskie science fiction, ale wizja jest konkretna. Wymienność pozycji, nieszablonowość, atak pozycyjny zaczynający się już w obronie, pomocnicy nieustannie zmieniający pozycję, non stop naciskający pressingiem. Guardiola to człowiek ambitny, obsesyjnie perfekcyjny, wizjoner, innowator, entuzjasta futbolu poszukujący doskonałości w każdym calu. Potrafi z powodzeniem wymyślać piłkarzom nowe pozycje, płynnie żonglować ustawieniem od od 4-3-3 przez 4-2-2-2, 4-1-4-1, do 3-4-3 czy nawet 3-1-2-1-3. Rotuje składem, ryzykuje modelując go. Do maksimum wykorzystuje potencjał skrzydeł. Flanki jego drużyn rozrywają obronę rywali, zaliczają mnóstwo bramek i asyst. Nie ogranicza się jedynie do gry pozycyjnej, wprowadza zarówno zabójcze kontrataki, dośrodkowania, piękne podania na małej przestrzeni, wysoki pressing.

1

@Ratamahatta Ale wszyscy to wiedzą czyli o co chodzi ? XD

17

@Ratamahatta
@Janiama zaraz Cię "wypunktuje" za ten komentarz, bo dla niego Pep nie jest trenerskim autorytetem. Poza tym nie masz 40 lat i nie pamietasz Barcy Guardioli :D

konto usunięte

8

@FC1899Barca O nic bo czy musi o coś chodzić? Lubię oglądać City gdy trenerem jest Pep. Moja druga po Barcelonie ulubiona drużyna. Jeśli nie wygramy Ligi Mistrzów to chciałbym żeby sięgnął po nią Guardiola.

3

@AmigoBlancos Janiama wspomnial tylko o LM, ktora mu nie lezy, a ty obracasz jego wypowiedz o 180 stopni. Aha.

4

@Rewolucja123
Po prostu bawi mnie. Myśli, że zna się na piłce najlepiej na planecie, a przedział wiekowy 18-23 lata nie ma prawa głosu. Coś na zasadzie ryby i dzieci (20 latkowie) głosu nie mają. To jest po prostu chore.

2

@AmigoBlancos wiem, ale i tak glupio sie zachowales obracajac jego wypowiedz o 180 stopni...

konto usunięte

0

@Ratamahatta e, nie to że coś, ale jak ty sobie sam polubiłes swój komentarz?

3

@Ratamahatta Szkoda tylko, że trenuje inną drużynę niż swoją ukochaną Barcelonę. Za jego czasów graliśmy najpiękniejszy futbol, teraz grają go gdzie indziej. W Man City presja jest ta sama co w Barcelonie. Może kiedyś wróci. Aż żal patrzeć na obecny styl i całą organizację w Barcelonie. Oby Laporta wrócił

konto usunięte

1

@AmigoBlancos Masz prawo głosu tak stanowi demokracja nawet możesz iśc głosować. Natomiast mając około 20 lat nie możesz kandydować na Prezydenta ponieważ masz za mało doświadczenia. Nigdzie nie napisałem że Guardiola nie jest dla mnie autorytetem. Wręcz przeciwnie! Uwielbiam Pepa tak jak i Kloppa bo to fajni ludzie i świetni trenerzy. Lecz to nie powoduje że nie mam prawa wyrażać swojej opinii na temat tych dwóch Panów. Jurgen zrobił niesamowitą robotę a zaczynał od Mainz a potem od słabej Borussii którą zbudował na wielki europejski zespół. Teraz znowu to zrobił z Liverpoolem który miał swoje problemy. Guardiola przejął Barcelonę potem pracował w Bayernie a teraz w MC czyli w klubach wielkich pod każdym względem i tutaj mi tylko trochę brakuje pracy z trochę słabszym zespołem by zobaczyć tą pracę którą wykonał Klopp.
Ja nikogo nie punktuje, wyrażam swoje zdanie poprzez napisanie postu to użytkownicy się na mnie rzucają. Nie przypominam sobie bym podklejał się pod czyjś post i jechał z nim tak jak młodzi ludzie robią to ze mną.

0

@Janiama Nie Ty będziesz o tym decydował czy może kandydować na Prezydenta czy nie. Jeśli @AmigoBlancos ma ukończone 18 lat, a pewnie ma, to może iść kandydować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?