0

@Barca17griezz10 Za 5 razem mi wyszły nawet dobre kotlety, ale i tak daleko mi do mojej kobiety.

4

@Chwytliwy To kupi sobie nowy.

2

@NemeZis93

I to nie jest zwykła bomba :D

0

@Dzemix111 Neymar był u nas 4 sezony i były 4 LM? Bo tak, to rozumiem.

8

@Dzemix111 Mów za siebie. Bardzo dobrze, że nie wrócił.

7

Ładnie się Neymar zeszmacił przez to okienko. Ciekawe jak go teraz kibice Paryża przyjmą i oczywiście piłkarze. Przez takie jazdy tylko sobie wizerunek niszczy, który już był mocno nadszarpnięty. Z PSG niema odejścia przykład Verrattiego 2 lata temu pokazał.

0

@MESSIah16 Przecież Navas pogra 2 sezony i odejdzie. Herrera świetnym pomocnikiem? Boki zrywać. Jedynie dobry interes z Icardim.

0

@Wittgenstein Jakby Neymar tutaj wrócił, to bym dał 2/10, a tak daję 8/10 dobre okienko.

0

@bartekvisca Doprawdy? Coutinho był tutaj bardziej jechany jak grał, niż Dembele obecnie.

2

@Janiama Iniesta to ŚPO. Najlepszym ŚP był Xavi.

0

@MrShakira To są mokre sny pelikanów.

4

@AmigoBlancos Z rezerwowego PSG do rezerwowego Realu. Żaden progres w karierze.

0

@michal26 Ja tam się nie chcę rozczarować na kolejnym talencie był Bojan, Cuenca, Munir, Sandro, Traore i wielu innych. Oby Fati był tym trafionym talentem.

0

@ViscaBarca123 Sport to niezłe barachło. Chcą żeby Ansu był podstawowym zawodnikiem, a jeszcze wpychają za rok w to wszystko Neymara. Jak wróci Messi i Suarez, to Fati będzie miał marne szanse na jakąkolwiek grę, a jeszcze jak dojdzie Brazylijczyk to już w ogóle.

0

@ViscaBarca123 Widać, że na razie chłopak ma chłodną głowę i presja go nie przerasta. Takich zawodników, których presja zjadła było mnóstwo i aż żal wymieniać. Jak presja nie zje Ansu to będzie wielkim piłkarzem.

0

@Socjopata Takie domy są ubezpieczone. Jak przeżyjesz stawiasz nowy.

0

@PrinceDamon A jak! Jeszcze jabłko dla pani i liścik miłosny do Antosi z ławki obok.

1

@snoopdegie Czy to nie ten świr Maniek czy jak mu tam? :D

0

@grizzy10 Neymar to najgorszy typ piłkarza jaki może być gorszy nawet od Ramosa. Cyrk za cyrkiem.

0

@Sznejk Koniec okienka, to będzie się można skupić na meczach.

4

@szkutnik91 "Valverde: Lepiej przegrać w Półfinale niż w Ćwierćfinale."

3

@snoopdegie Bramki Balea w Finale LM musiały zostawić na nim dziwne uczucie, to tak jakby Malcom w tamtym sezonie wszedł z ławki i strzelił 2 bramki w Finale LM. Okej LM na koncie, ale to pstryczek w nos trenera, który mu nie ufał.

0

@Zieliniak U Ciebie w Fifię tak. U mnie Dembele nie ma tak często kontuzji i śmiga na LS i PS.

0

@bartoszekkk To James sobie nie pogra. Szkoda mi tego zawodnika bardzo.

2

@Suzu Celta i tak nas dyma i widzę, że chce nas wydymać jeszcze bardziej.

0

@LeoMessi1994 Jesteśmy Barceloną do ch**a wafla. Więcej wiary w naszych. :D

0

@barca__rządzi Lekceważy, bo mnóstwo spotkań wygrywają po 1-0, a przyjdą lepsi przeciwnicy, to remisują lub przegrywają, to nie jest jakiś wielki rywal w walce o Mistrzostwo, to my mamy aktualnie dołek i tyle.

1

Teraz przerwa reprezentacyjna, a później z grubej rury Valencia. Dobrze, że na Camp Nou.

0

@MiczenS 2 asysty i bramka w 3 meczach. Świetne liczby ma, a tym bardziej, że w 1 meczu zagrał kilka minut.

0

@Janiama Ten Deyna na ŚP dalej mnie razi w oczy. Nie oglądałem go na żywo, bo mnie na świecie nie było, a ty mimo, że jesteś starszy też go raczej nie możesz pamiętać. Ja tam bardziej bazuję na opinii dużo starszych osób jak np mój dziadek czy wujek, którzy świetnie pamiętają Deyne i mi mówili, że to był ofensywny pomocnik i nawet czasami grał jako napastnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?