1

@FanOdZawsze Jak w czym? Neymar jeszcze prawdopodobnie 2-3 lata zagra na poziomie i po 30 zgaśnie jak 99% Brazylijczyków.

1

@sebasek99 Głównie pioruny przyciągają aparaty, telefony i inne urządzenia elektroniczne. Idąc twoją porąbaną logiką to łańcuchy zabezpieczające też trzeba usunąć, bo pioruny też w zabezpieczenia uderzają.

0

@masq Ty to wariat jesteś! A tak na serio, to też bym zobaczył jakiegoś młodziana kosztem sprowadzania niewypału pokroju Boatenga.

0

@Colon Raczej aż tak źle by nie było, ale Dembele chodziłby jak w szwajcarskim zegarku.

0

Powinni mu obciąć pensje porządnie, a pewnie dostanie karę 40 tys euro, a dla niego to jest jak dla nas 50 groszy.

1

@Janiama Mnie to już wkurza, a jestem jego chyba największym obrońcą.

0

@Commando Jak inni prorokują o Dembele, to ja mogę pisać o Neymarze.

3

Ludzie myślą, że Neymar jak wróci, to będzie ten sam zawodnik, co wcześniej i że nachla się tego zielonego świństwa od Suareza, przejdą mu kontuzje i że będzie jak za Enrique, ale teraz Valdek będzie mówił do tridente MSN "abrakadabra i zaczyna się magia". Nic takiego nie będzie.

1

@Commando I cyk Neymar to jeszcze większa szklanka niż Dembele.

3

Najśmieszniejsze jest to, że Ci co się podają za kibiców Barcelony mają bekę z tego, że zawodnik ich klubu jest kontuzjowany.

0

@Jericho Jak pomagałem sąsiadowi węgiel załadować, to mnie nic nie bolało, a na drugi dzień to się czułem jakbym teściową nosił na baranach.

0

@Fawrf Myślę o nas. Jakbyśmy w tym sezonie wygrali LM i by wrócił. Trochę by się załamał. Odszedł z Liverpoolu i wygrali LM i jeszcze rok temu grali w Finale. Odszedł z Barcy na wypożyczenie i wygraliśmy LM.

2

@michaleu Oby wrócił do 6-krotnego zwycięzcy Ligi Mistrzów.

0

@4drian0 Pewnie za pisanie, że aktor, którego ma na avatarze jest kiepski. Według mnie nie, ale inni mogą tak twierdzić.

0

@student97r Ty jesteś jedynym spokojnym użytkownikiem na tej stronie. Po co się z przejmujesz innymi? Złapią bana to trudno. Dla Ciebie najważniejsze jest żebyś ty ich nie łapał.

1

@student97r Valverde to żaden wuefista, bo wuefista był tylko 1.

0

@Elnuum Szybko usuń te słowo na b.

0

@Zodiac A ja nie potrafiłem opanować tego języka przez 3 lata w gimnazjum...

0

@IAmBackCules Syf to był wczoraj kłótnie o bilety i o przygotowanie fizycznie. Dzisiaj jest raczej normalnie.
Odpowiedz

1

@SeeleyBooth Chłopczyca bardziej.

11

@wpwelement To dziękuję za ostrzeżenie, bo ostatnio pisałem o Gargamelu i się dziwiłem dlaczego komentarze są usuwane. Przepraszam już nie będę, tak mówił o naszym kochanym trenerze.

10

@wpwelement Czyli na Messiego nie można mówić atomowa pchła, bo się kojarzy z owadem. Na Suareza El Pistolero, bo się kojarzy z bronią palną?

41

@wpwelement A Gargamel może być? Na Lucho mówiło się wuefista i jakoś banów za to nie było, to nasz Ernesto też powinien mieć jakąś ksywę. Oczywiście bez obrażania.

0

W sumie dobrze, że Coutinho odszedł na te wypożyczenie, bo u nas to by całkowicie osiwiał. Sami widzieliście jak ostatnio marnie wyglądał :)

0

@LuisSalvano Napisze Ci tyle. Źle zrobiłeś, że napisałeś/pochwaliłeś się, że jechałeś "na gapę", ale mnie zaskoczył ten atak na Ciebie. Niektórzy siė zachowują jakby nigdy nie łamali przepisów i robili wszystko zgodnie z prawem. Każdemu się mogło to przytrafić, to jest pikuś przy tym co robią inni. Np pytają się czy ściąganie gier czy tam czegoś to przestępstwo.

0

@LuisSalvano Już było tutaj mnóstwo użytkowników zdemaskowanych na multikoncie.

2

@myscooter Znając starszego Cruyffa to pewnie tak. On nigdy nie był oszczędny w słowa i zawsze krytykował obecny zarząd czy wcześniejszy z Rosellem.

0

@LuisSalvano Nie można zakładać więcej kont.

4

0

Felix akcja w stylu Messiego i ten balans ciała...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?