@sebasek99 Głównie pioruny przyciągają aparaty, telefony i inne urządzenia elektroniczne. Idąc twoją porąbaną logiką to łańcuchy zabezpieczające też trzeba usunąć, bo pioruny też w zabezpieczenia uderzają.
Ludzie myślą, że Neymar jak wróci, to będzie ten sam zawodnik, co wcześniej i że nachla się tego zielonego świństwa od Suareza, przejdą mu kontuzje i że będzie jak za Enrique, ale teraz Valdek będzie mówił do tridente MSN "abrakadabra i zaczyna się magia". Nic takiego nie będzie.
@Fawrf Myślę o nas. Jakbyśmy w tym sezonie wygrali LM i by wrócił. Trochę by się załamał. Odszedł z Liverpoolu i wygrali LM i jeszcze rok temu grali w Finale. Odszedł z Barcy na wypożyczenie i wygraliśmy LM.
@student97r Ty jesteś jedynym spokojnym użytkownikiem na tej stronie. Po co się z przejmujesz innymi? Złapią bana to trudno. Dla Ciebie najważniejsze jest żebyś ty ich nie łapał.
@wpwelement To dziękuję za ostrzeżenie, bo ostatnio pisałem o Gargamelu i się dziwiłem dlaczego komentarze są usuwane. Przepraszam już nie będę, tak mówił o naszym kochanym trenerze.
@wpwelement A Gargamel może być? Na Lucho mówiło się wuefista i jakoś banów za to nie było, to nasz Ernesto też powinien mieć jakąś ksywę. Oczywiście bez obrażania.
@LuisSalvano Napisze Ci tyle. Źle zrobiłeś, że napisałeś/pochwaliłeś się, że jechałeś "na gapę", ale mnie zaskoczył ten atak na Ciebie. Niektórzy siė zachowują jakby nigdy nie łamali przepisów i robili wszystko zgodnie z prawem. Każdemu się mogło to przytrafić, to jest pikuś przy tym co robią inni. Np pytają się czy ściąganie gier czy tam czegoś to przestępstwo.
1
@FanOdZawsze Jak w czym? Neymar jeszcze prawdopodobnie 2-3 lata zagra na poziomie i po 30 zgaśnie jak 99% Brazylijczyków.
1
@sebasek99 Głównie pioruny przyciągają aparaty, telefony i inne urządzenia elektroniczne. Idąc twoją porąbaną logiką to łańcuchy zabezpieczające też trzeba usunąć, bo pioruny też w zabezpieczenia uderzają.
0
@masq Ty to wariat jesteś! A tak na serio, to też bym zobaczył jakiegoś młodziana kosztem sprowadzania niewypału pokroju Boatenga.
0
@Colon Raczej aż tak źle by nie było, ale Dembele chodziłby jak w szwajcarskim zegarku.
0
Powinni mu obciąć pensje porządnie, a pewnie dostanie karę 40 tys euro, a dla niego to jest jak dla nas 50 groszy.
1
@Janiama Mnie to już wkurza, a jestem jego chyba największym obrońcą.
0
@Commando Jak inni prorokują o Dembele, to ja mogę pisać o Neymarze.
3
Ludzie myślą, że Neymar jak wróci, to będzie ten sam zawodnik, co wcześniej i że nachla się tego zielonego świństwa od Suareza, przejdą mu kontuzje i że będzie jak za Enrique, ale teraz Valdek będzie mówił do tridente MSN "abrakadabra i zaczyna się magia". Nic takiego nie będzie.
1
@Commando I cyk Neymar to jeszcze większa szklanka niż Dembele.
3
Najśmieszniejsze jest to, że Ci co się podają za kibiców Barcelony mają bekę z tego, że zawodnik ich klubu jest kontuzjowany.
0
@Jericho Jak pomagałem sąsiadowi węgiel załadować, to mnie nic nie bolało, a na drugi dzień to się czułem jakbym teściową nosił na baranach.
0
@Fawrf Myślę o nas. Jakbyśmy w tym sezonie wygrali LM i by wrócił. Trochę by się załamał. Odszedł z Liverpoolu i wygrali LM i jeszcze rok temu grali w Finale. Odszedł z Barcy na wypożyczenie i wygraliśmy LM.
2
@michaleu Oby wrócił do 6-krotnego zwycięzcy Ligi Mistrzów.
0
@4drian0 Pewnie za pisanie, że aktor, którego ma na avatarze jest kiepski. Według mnie nie, ale inni mogą tak twierdzić.
0
@student97r Ty jesteś jedynym spokojnym użytkownikiem na tej stronie. Po co się z przejmujesz innymi? Złapią bana to trudno. Dla Ciebie najważniejsze jest żebyś ty ich nie łapał.
1
@student97r Valverde to żaden wuefista, bo wuefista był tylko 1.
0
@Elnuum Szybko usuń te słowo na b.
0
@Zodiac A ja nie potrafiłem opanować tego języka przez 3 lata w gimnazjum...
0
@IAmBackCules Syf to był wczoraj kłótnie o bilety i o przygotowanie fizycznie. Dzisiaj jest raczej normalnie.
Odpowiedz
1
@SeeleyBooth Chłopczyca bardziej.
11
@wpwelement To dziękuję za ostrzeżenie, bo ostatnio pisałem o Gargamelu i się dziwiłem dlaczego komentarze są usuwane. Przepraszam już nie będę, tak mówił o naszym kochanym trenerze.
10
@wpwelement Czyli na Messiego nie można mówić atomowa pchła, bo się kojarzy z owadem. Na Suareza El Pistolero, bo się kojarzy z bronią palną?
41
@wpwelement A Gargamel może być? Na Lucho mówiło się wuefista i jakoś banów za to nie było, to nasz Ernesto też powinien mieć jakąś ksywę. Oczywiście bez obrażania.
0
W sumie dobrze, że Coutinho odszedł na te wypożyczenie, bo u nas to by całkowicie osiwiał. Sami widzieliście jak ostatnio marnie wyglądał :)
0
@LuisSalvano Napisze Ci tyle. Źle zrobiłeś, że napisałeś/pochwaliłeś się, że jechałeś "na gapę", ale mnie zaskoczył ten atak na Ciebie. Niektórzy siė zachowują jakby nigdy nie łamali przepisów i robili wszystko zgodnie z prawem. Każdemu się mogło to przytrafić, to jest pikuś przy tym co robią inni. Np pytają się czy ściąganie gier czy tam czegoś to przestępstwo.
0
@LuisSalvano Już było tutaj mnóstwo użytkowników zdemaskowanych na multikoncie.
2
@myscooter Znając starszego Cruyffa to pewnie tak. On nigdy nie był oszczędny w słowa i zawsze krytykował obecny zarząd czy wcześniejszy z Rosellem.
0
@LuisSalvano Nie można zakładać więcej kont.
4
@QuentinTarantino
0
Felix akcja w stylu Messiego i ten balans ciała...