@Chwytliwy Nie chodzi o jakąś nienawiść, ale o sam fakt. Ktoś kto sika na nas kibiców i na klub, to nie powinien tu grać. Ja pamiętliwy nie jestem, ale pewnych rzeczy się nie zapomina. @Rewolucja123 I to jest przykład chorągiewki, ale nie będę w to wnikał. Masz swoje zdanie, a ja je szanuję, ale się z nim nie zgadzam. Wy myślicie, że przyjdzie Neymar i wygramy LM 3-4 razy z rzędu i że drastycznie nasza gra się zmieni na lepsze? Powodzenia. Neymar jest 14 letnim gówniarzem i zrozumiał swoje błędy? To jest 27 letni dorosły mężczyzna i nikt go za rękę nie będzie trzymał. Za błędy się płaci.
@MarcinVeB4 Przecież wiadomo, że Ci co pluli 2 lata temu na Neymara i chcą teraz jego powrotu, to chorągiewki na wietrze. Nie będę wymieniał nicków, bo dostanę bana, ale takich osób jest dużo.
@dawidz4 Sprzedaliśmy go za 222 mln Euro+ w najlepszej formie, a teraz go mamy odkupywać za 100 mln Euro + Coutinho lub za więcej niż go sprzedaliśmy? Takie rzeczy to sobie w Fifie możecie robić.
Sytuacje Neymara można porównać do kupna i sprzedaży samochodu. Sprzedaliśmy Mercedesa w bardzo dobrym stanie, a teraz chcemy go odkupić za więcej niż go sprzedaliśmy i w dodatku to jest Mercedes w kiepskim stanie. Oby to się nie zdarzyło.
@Arkon Mówisz o przykazaniu "Nie zabijaj", a nie chciałbyś żeby go spotkała sprawiedliwość? Lepiej żeby siedział w więzieniu do końca życia za nasze pieniądze? Taka osoba, co tak robi nie zasługuje by żyć i tyle.
@Kamiloza91 W najlepszym możliwym wypadku. Busquets będzie na ławie, De Jong zajmie jego miejsce i jeszcze sezon pogra u nas Rakitic, bo jeszcze przyszły sezon będzie Valverde, a on wolałby sprzedać Ter Stegena, Messiego i Albę razem niż Chorwata. Za rok na 32 letnim Rakiticu zarobimy jakieś 20-25 mln Euro, bo na zawodniku z takim wiekiem więcej nie zarobimy. Teraz się da zarobić spokojnie ponad 40, ale nasz "genialny" trener go kocha.
Które Mistrzostwa Europy w piłce nożnej się wam najbardziej podobały? Mi zdecydowanie te ostatnie, ale czułem trochę niedosyt, bo mogliśmy nawet w Finale grać.
4
@Danny Gaucho I tak ma na strzała 3/4 La Rambli :D
5
@AdrianGajewski2005 Zachód słońca, to najładniejszy widok zaraz obok widoku nagiej kobiety.
1
@Chwytliwy Nie chodzi o jakąś nienawiść, ale o sam fakt. Ktoś kto sika na nas kibiców i na klub, to nie powinien tu grać. Ja pamiętliwy nie jestem, ale pewnych rzeczy się nie zapomina. @Rewolucja123 I to jest przykład chorągiewki, ale nie będę w to wnikał. Masz swoje zdanie, a ja je szanuję, ale się z nim nie zgadzam. Wy myślicie, że przyjdzie Neymar i wygramy LM 3-4 razy z rzędu i że drastycznie nasza gra się zmieni na lepsze? Powodzenia. Neymar jest 14 letnim gówniarzem i zrozumiał swoje błędy? To jest 27 letni dorosły mężczyzna i nikt go za rękę nie będzie trzymał. Za błędy się płaci.
1
@Danny Gaucho Walki kogutów :D
1
@MarcinVeB4 Przecież wiadomo, że Ci co pluli 2 lata temu na Neymara i chcą teraz jego powrotu, to chorągiewki na wietrze. Nie będę wymieniał nicków, bo dostanę bana, ale takich osób jest dużo.
1
@dawidz4 Sprzedaliśmy go za 222 mln Euro+ w najlepszej formie, a teraz go mamy odkupywać za 100 mln Euro + Coutinho lub za więcej niż go sprzedaliśmy? Takie rzeczy to sobie w Fifie możecie robić.
2
@Messibestplayerintheworld Gdzie ty tu widzisz dobre informacje?
3
@BarcaInfo Same 100 mln Euro byłbym w stanie zrozumieć, ale z Coutinho? To kompromitacja zarządu.
5
Sytuacje Neymara można porównać do kupna i sprzedaży samochodu. Sprzedaliśmy Mercedesa w bardzo dobrym stanie, a teraz chcemy go odkupić za więcej niż go sprzedaliśmy i w dodatku to jest Mercedes w kiepskim stanie. Oby to się nie zdarzyło.
7
@dawo17 Nawet tak nie pisz.
3
@marcinnikt Wstyd to kraść i pokazywać gołą dupę w necie jak robi to 70% nastolatek.
0
@ctid No, dobra, a zdałeś chociaż? :d
2
@jedrek7000 Przeczytałem to głosem Wolskiego.
0
@damianex10 Może żony nie ma lub mu nie daje.
0
@Arkon Mówisz o przykazaniu "Nie zabijaj", a nie chciałbyś żeby go spotkała sprawiedliwość? Lepiej żeby siedział w więzieniu do końca życia za nasze pieniądze? Taka osoba, co tak robi nie zasługuje by żyć i tyle.
0
@Arkon Jak by Ci ktoś zabił całą rodzinę, to byś inaczej pisał.
0
@socha Zdania są podzielone i nie wsadzaj wszystkich do jednego wora.
7
@socha Kiedyś było 40+, póżniej 30+, a teraz 20+. Jego forma spada i to widać gołym okiem i wydaję mi się, że to będzie ostatni sezon Luisa u nas.
0
@Rewolucja123 A jest taki jogurt w sklepie?
0
@Coutinho007 Przez najbliższe lata od Griezmanna lepszy nie będzie, ale za 5-6 lat może być.
5
@Homeopata8989 Ja oglądałem mecze z lat 70 i mogę powiedzieć, że chciałem kiedyś grać jak Lubański czy Deyna.
16
@Rewolucja123 Przez 2 lata byli tam, gdzie my od 4 lat możemy pomarzyć, a PSG to już w ogóle
2
@Rewolucja123 A Liverpool nie ma kultury zwycięstwa?
4
@LuckyFCB To pewnie jakąś inną, bo tej z nagrania nie zgwałcił. Raczej to ona go chciała zgwałcić.
0
@Kamiloza91 W najlepszym możliwym wypadku. Busquets będzie na ławie, De Jong zajmie jego miejsce i jeszcze sezon pogra u nas Rakitic, bo jeszcze przyszły sezon będzie Valverde, a on wolałby sprzedać Ter Stegena, Messiego i Albę razem niż Chorwata. Za rok na 32 letnim Rakiticu zarobimy jakieś 20-25 mln Euro, bo na zawodniku z takim wiekiem więcej nie zarobimy. Teraz się da zarobić spokojnie ponad 40, ale nasz "genialny" trener go kocha.
0
@Bartek22 MD żartuje ze swojego klubu, to jest tak jakby orali siebie.
0
@BigDaglas To i tak jak na Azjatę jest wysoki.
0
@plutonio Uwierz mi, że nie każdy.
0
Które Mistrzostwa Europy w piłce nożnej się wam najbardziej podobały? Mi zdecydowanie te ostatnie, ale czułem trochę niedosyt, bo mogliśmy nawet w Finale grać.
0
@SeeleyBooth Ona to schudła, ale ze 100 :D