To niech zaczną kibicować City lub PSG, ale te kluby nie wygrają LM swoim ładnym graniem. W LM potrzebne jest doświadczenie, a ładna gra to tylko dodatek. Możemy z Liverpoolem zagrać tak jak z Atletico i nieoczekiwanym momencie ich 2 razy skarcić.
W tamtym sezonie się można było do*****lić do Barcy Valverde tylko o ten mecz z Romą. W tym sezonie aktualnie niema o co. Mistrz Hiszpanii w 99%, Finalista Pucharu Króla (Finał przed nami) i Półfinalista LM (dwumecz przed nami).
Liverpool według mnie nie wygląda lepiej. Już w fazie grupowej męczyli się z PSG i Napoli. Jakby Napoli było skuteczniejsze, to by ich wyeliminowało. To i tak będzie najtrudniejszy rywal w tym sezonie w LM, bo Inter, PSV, Tottenham, Lyon i United to kluby słabsze niż Liverpool, ale i tak według mnie wygramy z nimi w dwumeczu, bo mamy lepszy skład i większe możliwości.
Bayern Heynkessa i tak by nas rozjechał. Może nie aż 7-0 w dwumeczu, ale bez problemu. Tamta Barca nie miała w ogóle pomysłu Tito się prawdopodobnie kontaktował z Pepem co ma robić.
Nikt w sezonie 2012 2013 nie przypuszczał, że Vilanova jest umierający. Nie wygralibyśmy z tamtym Bayernem, bo Heynkess wiedział jak z nami grać i ta Barca jechała na oparach Barcy Pepa.
Heynkess akurat po porażkach z 2012 wygrał wszystko w 2013 roku. Argument nie trafiony. Żaden po Heynkesie nie potrafił wygrać LM z Bayernem. Nawet taki doświadczony trener jak Ancelotti, który wygrał LM 3 razy.
Niby dlaczego miałby De Jong siedzieć na ławie przez cały sezon jakby był lepszy od Busquetsa czy Rakitica? Aktualnie to są nasze najsłabsze ogniwa w zespole i nowy nabytek nie powinien mieć takich problemów z wywalczeniem podstawowego składu.
500 mln by ich kosztowała trójka Salah, Jovic i Eriksen. Te twoje ceny są mocno za niskie. Balea Totki praktycznie do końca nie chciały sprzedać i ostatecznie odszedł za rekordowe 6 lat temu 100 mln Euro, a teraz mieliby sprzedać Eriksena za 80? Na ten transfer pójdzie z 150 mln.
Może nie aż tak, ale nie sądze żeby City było groźniejsze niż United wczoraj. Pique i Lenglet to skała, Alba w życiowej formie i bardzo solidni Semedo i Roberto, którzy grają na zmiane. City by musiało wykorzystać pierwsze 10 minut naszej kiepskiej gry, bo w innym przypadku nic by nie zrobili.
Juventus to klub przegrywów jeśli chodzi o Finał w Pucharze Europy/LM. Rekord porażek w Finałach i ostatnie porażki z 2015 i 2017 roku, to podsumowanie.
Oby Ajax nie podzielił losu Monaco z 2017 roku. Świetny skład Półfinał LM i mistrzostwo krajowe, a po sezonie sprzedaż kluczowych zawodników i brak wzmocnień.
0
Najlepiej z Levante zrobić, tak jak z Huescą. Z Alaves zrobić kilka drobnych zmian.
0
To niech zaczną kibicować City lub PSG, ale te kluby nie wygrają LM swoim ładnym graniem. W LM potrzebne jest doświadczenie, a ładna gra to tylko dodatek. Możemy z Liverpoolem zagrać tak jak z Atletico i nieoczekiwanym momencie ich 2 razy skarcić.
0
Wiem, bo widziałem co było jak Enrique zdobywał tryplet.
0
W tamtym sezonie się można było do*****lić do Barcy Valverde tylko o ten mecz z Romą. W tym sezonie aktualnie niema o co. Mistrz Hiszpanii w 99%, Finalista Pucharu Króla (Finał przed nami) i Półfinalista LM (dwumecz przed nami).
0
Liverpool według mnie nie wygląda lepiej. Już w fazie grupowej męczyli się z PSG i Napoli. Jakby Napoli było skuteczniejsze, to by ich wyeliminowało. To i tak będzie najtrudniejszy rywal w tym sezonie w LM, bo Inter, PSV, Tottenham, Lyon i United to kluby słabsze niż Liverpool, ale i tak według mnie wygramy z nimi w dwumeczu, bo mamy lepszy skład i większe możliwości.
1
Sam Messi nam LM nie wygra i to jest pewne.
0
Bayern Heynkessa i tak by nas rozjechał. Może nie aż 7-0 w dwumeczu, ale bez problemu. Tamta Barca nie miała w ogóle pomysłu Tito się prawdopodobnie kontaktował z Pepem co ma robić.
0
Nikt w sezonie 2012 2013 nie przypuszczał, że Vilanova jest umierający. Nie wygralibyśmy z tamtym Bayernem, bo Heynkess wiedział jak z nami grać i ta Barca jechała na oparach Barcy Pepa.
4
Wpisz sobie Teresa Lipowska i masz. Tylko, że to już babcia, a nie milf.
0
Heynkess akurat po porażkach z 2012 wygrał wszystko w 2013 roku. Argument nie trafiony. Żaden po Heynkesie nie potrafił wygrać LM z Bayernem. Nawet taki doświadczony trener jak Ancelotti, który wygrał LM 3 razy.
1
Niby dlaczego miałby De Jong siedzieć na ławie przez cały sezon jakby był lepszy od Busquetsa czy Rakitica? Aktualnie to są nasze najsłabsze ogniwa w zespole i nowy nabytek nie powinien mieć takich problemów z wywalczeniem podstawowego składu.
1
Jak jest wolne, to z 10 godz, a jak do roboty, to z 6, ale nawet w robocie jak idę na nockę, to połowe czasu robię, a drugą śpie.
0
500 mln by ich kosztowała trójka Salah, Jovic i Eriksen. Te twoje ceny są mocno za niskie. Balea Totki praktycznie do końca nie chciały sprzedać i ostatecznie odszedł za rekordowe 6 lat temu 100 mln Euro, a teraz mieliby sprzedać Eriksena za 80? Na ten transfer pójdzie z 150 mln.
0
Moją lewą nogą mógłbym zabić słonia. Ja bym się zgłosił gdyby nie problemy z kolanem.
7
I będzie dla zasady w 11 Półfinałowej i Finału :)
20
To chyba oglądałeś tylko jego dwumecz z nami...
0
Zresztą kto wie czy jakby Wolfsburg przeszedł Real, to City nie grałoby w Finale, a to podobno dużo słabsze City Pellegirniego niż City Pepa.
1
Jeśli Liverpool zagra tak z Barceloną jak w pierwszym meczu z Porto, to banda Valverde wygra 3 do jaja na Camp Nou.
1
Ogólnie to była jakaś słaba droga Realu do Finału. 1/8 Roma, 1/4 Wolfsburg i najsłabszy Półfinalista rozgrywek City.
0
Do Juve nic nie mam.
0
Sezon 2015 2016 i to było sporo słabsze City niż te Guardioli.
3
Odpadnięcie takich klubów jak City, Real i PSG, to fantastyczna wiadomość.
0
Może nie aż tak, ale nie sądze żeby City było groźniejsze niż United wczoraj. Pique i Lenglet to skała, Alba w życiowej formie i bardzo solidni Semedo i Roberto, którzy grają na zmiane. City by musiało wykorzystać pierwsze 10 minut naszej kiepskiej gry, bo w innym przypadku nic by nie zrobili.
0
Co racja, to racja. Lepiej gramy w LM w półfinale jak jest pierwszy mecz u siebie. Wyjątek to dwumecz z Realem w 2011 roku.
0
Wolałbym żebyśmy grali w Półfinale z City niż Liverpoolem. City popełniło więcej błędów w obronie w te 45 minut niż my przez cały ten sezon w LM.
0
To jesteś z Podlasia?
1
I właśnie nawet jak wygramy w tym sezonie wszystko, to te trofea nie powinny zamazywać faktu, że tego następce Suareza musimy sprowadzić.
0
Juventus to klub przegrywów jeśli chodzi o Finał w Pucharze Europy/LM. Rekord porażek w Finałach i ostatnie porażki z 2015 i 2017 roku, to podsumowanie.
0
No i liczę na kolejne talenty z tej szkółki, bo ostatnio takich cracków jak De Jong czy De Ligt nie było.
0
Oby Ajax nie podzielił losu Monaco z 2017 roku. Świetny skład Półfinał LM i mistrzostwo krajowe, a po sezonie sprzedaż kluczowych zawodników i brak wzmocnień.