2

A niektórzy zjadają małolaty wzrokiem na W-fie.

3

Nauczycielka od Biologi, mimo, że miała syna w moim wieku, to dawała radę. Dziewczyny z naszej klasy jej nie lubiły, bo bardziej się nią interesowali chłopcy niż nimi :D

5

W podstawówce nie było praktycznie na co patrzeć. No może na 2-3 dziewczyny z 15. W gimnazjum chodziłem do klasy dziwnym trafem praktycznie z każdą, co z podstawówki i można powiedzieć, że się mocno wyrobiły, ale nie pod względem gry :D

0

Ach te dziewczyny w tych obcisłych leginsach czy spodenkach na w-f, to był widok :D

1

Akurat połowa kolegów z pracy pali skręcane i śmierdzi od nich z dobrych kilku metrów. Skręcane to większe śmierdziuchy niż normalne czy e. Ty tego nie czujesz, bo przywykłeś, ale inni nie palący czują.

0

14 letni*

0

Kiep to kiep on zawsze śmierdzi. Mentolowe jakoś mniej, ale też czuć.

0

Messi jest coraz starszy i już nie gra wszystkiego, tak jak kiedyś. Malcom w przyszłym sezonie powinien dostać dużo więcej szans i to nawet nie mówie, że kosztem Messiego, bo by mnie na La Rambli zlinczowali, ale kosztem Suareza. Urugwajczyk już lepszy nie będzie i przyszły sezon będzie raczej jego ostatnim u nas. Może Malcom na 9, to nie jest wcale zła opcja. Jest bardziej przypakowany niż Dembele. To jest opcja jakby się nie udało sprowadzić Jovicia.

0

Sport i MD ogłaszają tylko o tym o czym inne wiarygodne źródła piszą lub piszą jakieś ploty.

1

Jak trafił do Realu, to nie był nawet młokosem, a dzieckiem. Ciężko było po nim cokolwiek oczekiwać. On teraz ma 20 lat, a do Realu przyszedł 4 lata temu.

1

Te jego miny mnie rozwalają.

0

Rakitic za 50 mln Euro? Za tyle to mogą kupić Kovacicia, a za Ivana to conajmniej 70. Sprzedaż Umtitiego nie wchodzi w grę. Za 3-4 lata zostanie nam tylko De Ligt i Lenglet, a to za mało. Nikt nie jest na tyle głupi by sprzedač najdroższego zawodnika w historii klubu po 1,5 roku gry.

0

Messi w jeden sezon strzeli tyle bramek z wolnych ile Ronaldo nie strzeli przez 3-4 sezony. Ostatnich latach się bardzo pogorszył w tym elemencie.

0

Ciężki orzech do zgryzienia przed Messim. Wiadomo, że dla niego niema rzeczy nierealnych, ale musiałby z wolnych mieć podobną skuteczność do tej, co ma teraz by zrównać się lub zbliżyć do Juninho.

1

Kluczowe słowo całej tej sytuacji, to "sentyment". Dużo większe przywiązanie jest do Busquetsa, co w ogóle mnie nie dziwi. On gra tu ponad 10 lat + jest wychowankiem. Może grać gorzej od Rakitica, ale i tak będzie tutaj bardziej uwielbiany, bo jest wychowankiem. Jednak jeśli ktoś z nich miałby odejść, to Sergio, bo jego forma od 3 sezonów nie licząc przebłysków jest słaba.

0

Nie? To za kogo? Przecież to ŚPD. Nawet kiedyś zagrał na ŚO. To nie jest rozgrywający, a tym bardziej nie pozycja Iniesty. Jakbyście widzieli mecze Ajaxu czy Rep Holandii, to byście wiedzieli

1

Mam nadzieję, że Malcom u nas zostanie na następny sezon i Valverde da mu tych szans sporo więcej, bo to jest śmiech na sali, że takiego piłkarza w taki sposób marnujemy. On w wielu dobrych klubach byłby podstawowym zawodnikiem.

0

Messi ma odpoczywać przed Atleti i United.

2

To jest raczej fake, bo na tym drugim zdjęciu Valdek ma inny krawat :D

1

Dlatego w lato przychodzi De Jong.

0

Antek był na spalonym i uczestniczył w akcji. Gola nie powinno być.

1

Akurat Villarreal w tym sezonie, to jedna z najgorszych drużyn w tym sezonie i bardzo dobrze, że z nimi dostaje szanse. A nie z Betisem w gazie, tak jak w Listopadzie.

0

Tylko, że wszyscy przyznali gola Messiemu, a oni cyrki robią i to nie pierwszy raz. Kiedyś Messi strzelił gola Bilbao i uznali, że to samobój. A jak Ronaldo nabił Pepego, to uznali Crisowi mimo, że wszyscy uznali, że to gol obrońcy. Czego się można spodziewać po Madryckim dzienniku?

0

Oszuka tak 15-20 osób i na tym zarobi. Nikt tego nie zgłosi, bo to właśnie tylko 35 zł i nie warto robić zamieszania. Według mnie żadnej kwoty nie należy odpuszczać. I gorsze są te osoby, co chcą kogoś oszukać nawet na marne pieniądze.

0

35 zł to nie jest 3500 zł, ale ludzie są tacy, że potrafią nawet na grosze kogoś oszukać.

1

To jest jakiś przekręt. Lepiej nic nie przelewaj. Nie trzeba być bankowcem, żebytakie coś wiedzieć.

2

Napewno nie jest bardziej ofensywny. Wystarczy zobaczyć jakieś mecze z 2010 czy 2011 jak przeciwnicy byli wysoko ustawieni. Taki Xavi miał dużo większą swobode zagrać prostopadle do Messiego niż np teraz Arthur. Teraz napastnik gra niżej niż kiedyś grali pomocnicy, a pomocnicy grają kilka metrów ustawieni od obrońców. Barca Pepa w tych czasach nie przebiła by się tak łatwo przez defensywe jak 8-9 lat temu.

0

Gdzieś tak między 17-18 lat.

0

Najlepiej obczaj jakieś kryjówki i strzelaj ze snajperki. Po kilku zabiciach się przenoś do innej kryjówki. Na początku też mnie cały czas zabijali. Miałem statystyki 14-16 zgonów i po 2-3 zabójstwa, ale już to lepiej wygląda. Mapy są wielkie i jest chaos jak gra dużo osób, ale w inne gry się jakoś dało, to w BF1 też się da.

0

Tak to jest jak się siedzi na klopie i bawi telefonem. A tak na serio, to jak się to stało?:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?