Nauczycielka od Biologi, mimo, że miała syna w moim wieku, to dawała radę. Dziewczyny z naszej klasy jej nie lubiły, bo bardziej się nią interesowali chłopcy niż nimi :D
W podstawówce nie było praktycznie na co patrzeć. No może na 2-3 dziewczyny z 15. W gimnazjum chodziłem do klasy dziwnym trafem praktycznie z każdą, co z podstawówki i można powiedzieć, że się mocno wyrobiły, ale nie pod względem gry :D
Akurat połowa kolegów z pracy pali skręcane i śmierdzi od nich z dobrych kilku metrów. Skręcane to większe śmierdziuchy niż normalne czy e. Ty tego nie czujesz, bo przywykłeś, ale inni nie palący czują.
Messi jest coraz starszy i już nie gra wszystkiego, tak jak kiedyś. Malcom w przyszłym sezonie powinien dostać dużo więcej szans i to nawet nie mówie, że kosztem Messiego, bo by mnie na La Rambli zlinczowali, ale kosztem Suareza. Urugwajczyk już lepszy nie będzie i przyszły sezon będzie raczej jego ostatnim u nas. Może Malcom na 9, to nie jest wcale zła opcja. Jest bardziej przypakowany niż Dembele. To jest opcja jakby się nie udało sprowadzić Jovicia.
Jak trafił do Realu, to nie był nawet młokosem, a dzieckiem. Ciężko było po nim cokolwiek oczekiwać. On teraz ma 20 lat, a do Realu przyszedł 4 lata temu.
Rakitic za 50 mln Euro? Za tyle to mogą kupić Kovacicia, a za Ivana to conajmniej 70. Sprzedaż Umtitiego nie wchodzi w grę. Za 3-4 lata zostanie nam tylko De Ligt i Lenglet, a to za mało. Nikt nie jest na tyle głupi by sprzedač najdroższego zawodnika w historii klubu po 1,5 roku gry.
Ciężki orzech do zgryzienia przed Messim. Wiadomo, że dla niego niema rzeczy nierealnych, ale musiałby z wolnych mieć podobną skuteczność do tej, co ma teraz by zrównać się lub zbliżyć do Juninho.
Kluczowe słowo całej tej sytuacji, to "sentyment". Dużo większe przywiązanie jest do Busquetsa, co w ogóle mnie nie dziwi. On gra tu ponad 10 lat + jest wychowankiem. Może grać gorzej od Rakitica, ale i tak będzie tutaj bardziej uwielbiany, bo jest wychowankiem. Jednak jeśli ktoś z nich miałby odejść, to Sergio, bo jego forma od 3 sezonów nie licząc przebłysków jest słaba.
Nie? To za kogo? Przecież to ŚPD. Nawet kiedyś zagrał na ŚO. To nie jest rozgrywający, a tym bardziej nie pozycja Iniesty. Jakbyście widzieli mecze Ajaxu czy Rep Holandii, to byście wiedzieli
Mam nadzieję, że Malcom u nas zostanie na następny sezon i Valverde da mu tych szans sporo więcej, bo to jest śmiech na sali, że takiego piłkarza w taki sposób marnujemy. On w wielu dobrych klubach byłby podstawowym zawodnikiem.
Akurat Villarreal w tym sezonie, to jedna z najgorszych drużyn w tym sezonie i bardzo dobrze, że z nimi dostaje szanse. A nie z Betisem w gazie, tak jak w Listopadzie.
Tylko, że wszyscy przyznali gola Messiemu, a oni cyrki robią i to nie pierwszy raz. Kiedyś Messi strzelił gola Bilbao i uznali, że to samobój. A jak Ronaldo nabił Pepego, to uznali Crisowi mimo, że wszyscy uznali, że to gol obrońcy. Czego się można spodziewać po Madryckim dzienniku?
Oszuka tak 15-20 osób i na tym zarobi. Nikt tego nie zgłosi, bo to właśnie tylko 35 zł i nie warto robić zamieszania. Według mnie żadnej kwoty nie należy odpuszczać. I gorsze są te osoby, co chcą kogoś oszukać nawet na marne pieniądze.
Napewno nie jest bardziej ofensywny. Wystarczy zobaczyć jakieś mecze z 2010 czy 2011 jak przeciwnicy byli wysoko ustawieni. Taki Xavi miał dużo większą swobode zagrać prostopadle do Messiego niż np teraz Arthur. Teraz napastnik gra niżej niż kiedyś grali pomocnicy, a pomocnicy grają kilka metrów ustawieni od obrońców. Barca Pepa w tych czasach nie przebiła by się tak łatwo przez defensywe jak 8-9 lat temu.
Najlepiej obczaj jakieś kryjówki i strzelaj ze snajperki. Po kilku zabiciach się przenoś do innej kryjówki. Na początku też mnie cały czas zabijali. Miałem statystyki 14-16 zgonów i po 2-3 zabójstwa, ale już to lepiej wygląda. Mapy są wielkie i jest chaos jak gra dużo osób, ale w inne gry się jakoś dało, to w BF1 też się da.
2
A niektórzy zjadają małolaty wzrokiem na W-fie.
3
Nauczycielka od Biologi, mimo, że miała syna w moim wieku, to dawała radę. Dziewczyny z naszej klasy jej nie lubiły, bo bardziej się nią interesowali chłopcy niż nimi :D
5
W podstawówce nie było praktycznie na co patrzeć. No może na 2-3 dziewczyny z 15. W gimnazjum chodziłem do klasy dziwnym trafem praktycznie z każdą, co z podstawówki i można powiedzieć, że się mocno wyrobiły, ale nie pod względem gry :D
0
Ach te dziewczyny w tych obcisłych leginsach czy spodenkach na w-f, to był widok :D
1
Akurat połowa kolegów z pracy pali skręcane i śmierdzi od nich z dobrych kilku metrów. Skręcane to większe śmierdziuchy niż normalne czy e. Ty tego nie czujesz, bo przywykłeś, ale inni nie palący czują.
0
14 letni*
0
Kiep to kiep on zawsze śmierdzi. Mentolowe jakoś mniej, ale też czuć.
0
Messi jest coraz starszy i już nie gra wszystkiego, tak jak kiedyś. Malcom w przyszłym sezonie powinien dostać dużo więcej szans i to nawet nie mówie, że kosztem Messiego, bo by mnie na La Rambli zlinczowali, ale kosztem Suareza. Urugwajczyk już lepszy nie będzie i przyszły sezon będzie raczej jego ostatnim u nas. Może Malcom na 9, to nie jest wcale zła opcja. Jest bardziej przypakowany niż Dembele. To jest opcja jakby się nie udało sprowadzić Jovicia.
0
Sport i MD ogłaszają tylko o tym o czym inne wiarygodne źródła piszą lub piszą jakieś ploty.
1
Jak trafił do Realu, to nie był nawet młokosem, a dzieckiem. Ciężko było po nim cokolwiek oczekiwać. On teraz ma 20 lat, a do Realu przyszedł 4 lata temu.
1
Te jego miny mnie rozwalają.
0
Rakitic za 50 mln Euro? Za tyle to mogą kupić Kovacicia, a za Ivana to conajmniej 70. Sprzedaż Umtitiego nie wchodzi w grę. Za 3-4 lata zostanie nam tylko De Ligt i Lenglet, a to za mało. Nikt nie jest na tyle głupi by sprzedač najdroższego zawodnika w historii klubu po 1,5 roku gry.
0
Messi w jeden sezon strzeli tyle bramek z wolnych ile Ronaldo nie strzeli przez 3-4 sezony. Ostatnich latach się bardzo pogorszył w tym elemencie.
0
Ciężki orzech do zgryzienia przed Messim. Wiadomo, że dla niego niema rzeczy nierealnych, ale musiałby z wolnych mieć podobną skuteczność do tej, co ma teraz by zrównać się lub zbliżyć do Juninho.
1
Kluczowe słowo całej tej sytuacji, to "sentyment". Dużo większe przywiązanie jest do Busquetsa, co w ogóle mnie nie dziwi. On gra tu ponad 10 lat + jest wychowankiem. Może grać gorzej od Rakitica, ale i tak będzie tutaj bardziej uwielbiany, bo jest wychowankiem. Jednak jeśli ktoś z nich miałby odejść, to Sergio, bo jego forma od 3 sezonów nie licząc przebłysków jest słaba.
0
Nie? To za kogo? Przecież to ŚPD. Nawet kiedyś zagrał na ŚO. To nie jest rozgrywający, a tym bardziej nie pozycja Iniesty. Jakbyście widzieli mecze Ajaxu czy Rep Holandii, to byście wiedzieli
1
Mam nadzieję, że Malcom u nas zostanie na następny sezon i Valverde da mu tych szans sporo więcej, bo to jest śmiech na sali, że takiego piłkarza w taki sposób marnujemy. On w wielu dobrych klubach byłby podstawowym zawodnikiem.
0
Messi ma odpoczywać przed Atleti i United.
2
To jest raczej fake, bo na tym drugim zdjęciu Valdek ma inny krawat :D
1
Dlatego w lato przychodzi De Jong.
0
Antek był na spalonym i uczestniczył w akcji. Gola nie powinno być.
1
Akurat Villarreal w tym sezonie, to jedna z najgorszych drużyn w tym sezonie i bardzo dobrze, że z nimi dostaje szanse. A nie z Betisem w gazie, tak jak w Listopadzie.
0
Tylko, że wszyscy przyznali gola Messiemu, a oni cyrki robią i to nie pierwszy raz. Kiedyś Messi strzelił gola Bilbao i uznali, że to samobój. A jak Ronaldo nabił Pepego, to uznali Crisowi mimo, że wszyscy uznali, że to gol obrońcy. Czego się można spodziewać po Madryckim dzienniku?
0
Oszuka tak 15-20 osób i na tym zarobi. Nikt tego nie zgłosi, bo to właśnie tylko 35 zł i nie warto robić zamieszania. Według mnie żadnej kwoty nie należy odpuszczać. I gorsze są te osoby, co chcą kogoś oszukać nawet na marne pieniądze.
0
35 zł to nie jest 3500 zł, ale ludzie są tacy, że potrafią nawet na grosze kogoś oszukać.
1
To jest jakiś przekręt. Lepiej nic nie przelewaj. Nie trzeba być bankowcem, żebytakie coś wiedzieć.
2
Napewno nie jest bardziej ofensywny. Wystarczy zobaczyć jakieś mecze z 2010 czy 2011 jak przeciwnicy byli wysoko ustawieni. Taki Xavi miał dużo większą swobode zagrać prostopadle do Messiego niż np teraz Arthur. Teraz napastnik gra niżej niż kiedyś grali pomocnicy, a pomocnicy grają kilka metrów ustawieni od obrońców. Barca Pepa w tych czasach nie przebiła by się tak łatwo przez defensywe jak 8-9 lat temu.
0
Gdzieś tak między 17-18 lat.
0
Najlepiej obczaj jakieś kryjówki i strzelaj ze snajperki. Po kilku zabiciach się przenoś do innej kryjówki. Na początku też mnie cały czas zabijali. Miałem statystyki 14-16 zgonów i po 2-3 zabójstwa, ale już to lepiej wygląda. Mapy są wielkie i jest chaos jak gra dużo osób, ale w inne gry się jakoś dało, to w BF1 też się da.
0
Tak to jest jak się siedzi na klopie i bawi telefonem. A tak na serio, to jak się to stało?:D