14

Chyba odkąd wygrali to trofeum.

0

Ajax gra kapitalnie. Trochę nie fajnie by było jakby nasi chłopcy (De Jong, De Ligt) pozbawili nas w LM w Finale. Oczywiście De Ligt nie jest jeszcze naszym zawodnikiem i jeszcze nie gramy w Finale podobnie jak Ajax, ale myślę, że taki będzie Finał.

0

Nie.

18

1/2 w LM. 1 miejsce w La Liga i praktycznie pewne mistrzostwo. Finał PK. Gdzie są krytycy Valverde?

0

Jedynie żal mi Szczęsnego z Juve, bo takiego Mandzukicia i Bonucciego nie cierpię.

1

Ważniejsze żeby Barca wygrała tryplet.

0

Jest też coś takiego jak Komunizm.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

I co dziewczyna była zazdrosna o tą kleszczyce? :D A tak na serio, to się idź przebadaj, bo kleszcze przenoszą różne syfy jak kleszczowe zapalenie mózgu czy borelioze.

9

Rok temu hype na City był podobny i dostali baty od Liverpoolu w dwumeczu. Były tam kontrowersje, ale bez tego i tak by Liverpoolu nie przeszli. Stawiam, że LM wygramy my lub Juve. City w LM nie grało jeszcze z nikim wymagającym i nawet z tym Lyonem nie potrafili wygrać w fazie grupowej. Styl mają najładniejszy, ale przyjdzie takie Juve i nie będą wiedzieli co zrobić.

0

Za Ronaldinho aż tak dużo trofeów nie było i gdyby nie on, to Barce ciężko by się oglądało. On grał w słabszej Barcy niż jest teraz czy za Guardioli lub Enrique. Wtedy Milan rządził i Angielskie kluby.

0

Wyniki i trofea zawsze ponad styl. Lepiej wygrać LM w średnim stylu niż odpaść w 1/4 czy 1/2 po pięknym stylu. Historię piszą zwycięscy.

0

A jeśli Bartomeu znowu wygra wybory i zostanie obecny zarząd, to i tak obstawiam, że przyjdzie Xavi. Nie mogę sobie wyobrazić Valverde jako trenera na tyle lat. W 2021 roku sam ogłosi, że odchodzi.

1

Wątpliwe, że Valverde będzie jeszcze 4-5 u nas. Stawiam, że nie licząc tego sezonu, to Valdek będzie jeszcze 2 i przyjdzie Xavi.

3

Przez te strajki nauczycielskie obrywa się uczniom. Nauczyciele są niby poszkodowani, ale robią tą szopkę na której nic nie zyskają. Kolega chodzi jeszcze do szkoły i mówi, że w całej szkole na 25 jest może 2 nauczycieli, którzy powinni strajkować. I tak jest pewnie w Polsce w większości szkół, że dobrych nauczycieli jest bardzo mało lub w ogóle niema.

1

To wyślij jakieś zdjęcia jak wrócisz.

6

Raczej bym odmówił i trafił do jakiejś słabszej drużyny np do Sevilli jakby była taka opcja. Wolałbym mniejsze zarobki i nie potrafię siebie widzieć w koszulce Realu. Może jakbym świetnie grał w Sevilli, to Barca by się po mnie zgłosiła. Jeszcze bym mógł grać w Realu jakby kapitanem był ktoś taki jak Raul, bo to ktoś godny do naśladowania, ale Ramos? Hahaha.

0

20-30? Znajdz przynajmniej 5.

0

Najbardziej nielubiany jako zawodnik Barcelony, a Figo jak u nas grał był bardzo lubiany. Dopiero później transfer do Realu wszystko zmienił.

0

Griezmann jakby do nas przyszedł byłby chyba najbardziej nielubianym zawodnikiem w historii klubu. No, chyba żeby w sezonie strzelił 40 bramek i poprowadziłby nas po LM. Kij z tym, że nas kiedyś pozbawił obrony LM. Tutaj chodzi o jego zachowanie w letnie okienko z zeszłego roku.

0

Eto'o grał z Xavim, który był w TOP formie. Na Bernabeu zanotował 4 asysty. Suarez jak przychodził, to Xavi kończył karierę u nas, a Iniesta już nie był taki dobry jak w sezonie 2008 2009. Eto'o grał z 21 letnim Messim i kozakiem Henrym. Może ten tercet był słabszy niż MSN, ale miał sporo lepszą pomoc. Wchodzący Busquets, Xavi i Iniesta w formie, a MSN miało za plecami Busquetsa, podstarzałego Inieste i Rakitica, który nigdy Xavim nie był.

0

Myślałem, że Eto'o ma sporo lepsze statystyki od Suareza w LM, a tutaj prawie na równi. Luis to najlepsza 9 w historii Barcy i tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Może Kameruńczyk miał lepszy styl, ale Suarez jest sporo skuteczniejszy.

19

Na szczęście nikt Ciebie nie słucha.

4

Skoro kibice go tu nie chcą, to nie powinien do nas przychodzić.

0

Ok. Ale najpierw spiszemy umowę, że jak przegram, to oddajesz mi swój dom.

1

jedna koleżanka praktycznie była mokra na widok kolegi, a przez 2 lata zabierała się żeby do niego zagadać. Niestety, ale na 95% sytuacji to chłopak musi zrobić pierwszy krok.

1

To pewnie od jakiś mamusiek 40+, bo nie uwierze, że 18-20 latka zaoferowała Tobie coś takiego. Młode kobiety szukają sponsorów, a starsze młodych facetów do seksu, bo mąż nie staje na wysokości zadania lub niema go w domu przez 2 tyg, a dzieci w szkole.

1

Może serce się broni, żeby nie jeść już tego świństwa?

9

"Cześć, jestem Daniel, użytkownik fcbarca.com i pracownik elektrowni. " Myślisz, że by podziałało tak samo? :D

2

A niektórzy zjadają małolaty wzrokiem na W-fie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?