Ajax gra kapitalnie. Trochę nie fajnie by było jakby nasi chłopcy (De Jong, De Ligt) pozbawili nas w LM w Finale. Oczywiście De Ligt nie jest jeszcze naszym zawodnikiem i jeszcze nie gramy w Finale podobnie jak Ajax, ale myślę, że taki będzie Finał.
I co dziewczyna była zazdrosna o tą kleszczyce? :D A tak na serio, to się idź przebadaj, bo kleszcze przenoszą różne syfy jak kleszczowe zapalenie mózgu czy borelioze.
Rok temu hype na City był podobny i dostali baty od Liverpoolu w dwumeczu. Były tam kontrowersje, ale bez tego i tak by Liverpoolu nie przeszli. Stawiam, że LM wygramy my lub Juve. City w LM nie grało jeszcze z nikim wymagającym i nawet z tym Lyonem nie potrafili wygrać w fazie grupowej. Styl mają najładniejszy, ale przyjdzie takie Juve i nie będą wiedzieli co zrobić.
Za Ronaldinho aż tak dużo trofeów nie było i gdyby nie on, to Barce ciężko by się oglądało. On grał w słabszej Barcy niż jest teraz czy za Guardioli lub Enrique. Wtedy Milan rządził i Angielskie kluby.
A jeśli Bartomeu znowu wygra wybory i zostanie obecny zarząd, to i tak obstawiam, że przyjdzie Xavi. Nie mogę sobie wyobrazić Valverde jako trenera na tyle lat. W 2021 roku sam ogłosi, że odchodzi.
Przez te strajki nauczycielskie obrywa się uczniom. Nauczyciele są niby poszkodowani, ale robią tą szopkę na której nic nie zyskają. Kolega chodzi jeszcze do szkoły i mówi, że w całej szkole na 25 jest może 2 nauczycieli, którzy powinni strajkować. I tak jest pewnie w Polsce w większości szkół, że dobrych nauczycieli jest bardzo mało lub w ogóle niema.
Raczej bym odmówił i trafił do jakiejś słabszej drużyny np do Sevilli jakby była taka opcja. Wolałbym mniejsze zarobki i nie potrafię siebie widzieć w koszulce Realu. Może jakbym świetnie grał w Sevilli, to Barca by się po mnie zgłosiła. Jeszcze bym mógł grać w Realu jakby kapitanem był ktoś taki jak Raul, bo to ktoś godny do naśladowania, ale Ramos? Hahaha.
Griezmann jakby do nas przyszedł byłby chyba najbardziej nielubianym zawodnikiem w historii klubu. No, chyba żeby w sezonie strzelił 40 bramek i poprowadziłby nas po LM. Kij z tym, że nas kiedyś pozbawił obrony LM. Tutaj chodzi o jego zachowanie w letnie okienko z zeszłego roku.
Eto'o grał z Xavim, który był w TOP formie. Na Bernabeu zanotował 4 asysty. Suarez jak przychodził, to Xavi kończył karierę u nas, a Iniesta już nie był taki dobry jak w sezonie 2008 2009. Eto'o grał z 21 letnim Messim i kozakiem Henrym. Może ten tercet był słabszy niż MSN, ale miał sporo lepszą pomoc. Wchodzący Busquets, Xavi i Iniesta w formie, a MSN miało za plecami Busquetsa, podstarzałego Inieste i Rakitica, który nigdy Xavim nie był.
Myślałem, że Eto'o ma sporo lepsze statystyki od Suareza w LM, a tutaj prawie na równi. Luis to najlepsza 9 w historii Barcy i tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Może Kameruńczyk miał lepszy styl, ale Suarez jest sporo skuteczniejszy.
jedna koleżanka praktycznie była mokra na widok kolegi, a przez 2 lata zabierała się żeby do niego zagadać. Niestety, ale na 95% sytuacji to chłopak musi zrobić pierwszy krok.
To pewnie od jakiś mamusiek 40+, bo nie uwierze, że 18-20 latka zaoferowała Tobie coś takiego. Młode kobiety szukają sponsorów, a starsze młodych facetów do seksu, bo mąż nie staje na wysokości zadania lub niema go w domu przez 2 tyg, a dzieci w szkole.
14
Chyba odkąd wygrali to trofeum.
0
Ajax gra kapitalnie. Trochę nie fajnie by było jakby nasi chłopcy (De Jong, De Ligt) pozbawili nas w LM w Finale. Oczywiście De Ligt nie jest jeszcze naszym zawodnikiem i jeszcze nie gramy w Finale podobnie jak Ajax, ale myślę, że taki będzie Finał.
0
Nie.
18
1/2 w LM. 1 miejsce w La Liga i praktycznie pewne mistrzostwo. Finał PK. Gdzie są krytycy Valverde?
0
Jedynie żal mi Szczęsnego z Juve, bo takiego Mandzukicia i Bonucciego nie cierpię.
1
Ważniejsze żeby Barca wygrała tryplet.
0
Jest też coś takiego jak Komunizm.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
I co dziewczyna była zazdrosna o tą kleszczyce? :D A tak na serio, to się idź przebadaj, bo kleszcze przenoszą różne syfy jak kleszczowe zapalenie mózgu czy borelioze.
9
Rok temu hype na City był podobny i dostali baty od Liverpoolu w dwumeczu. Były tam kontrowersje, ale bez tego i tak by Liverpoolu nie przeszli. Stawiam, że LM wygramy my lub Juve. City w LM nie grało jeszcze z nikim wymagającym i nawet z tym Lyonem nie potrafili wygrać w fazie grupowej. Styl mają najładniejszy, ale przyjdzie takie Juve i nie będą wiedzieli co zrobić.
0
Za Ronaldinho aż tak dużo trofeów nie było i gdyby nie on, to Barce ciężko by się oglądało. On grał w słabszej Barcy niż jest teraz czy za Guardioli lub Enrique. Wtedy Milan rządził i Angielskie kluby.
0
Wyniki i trofea zawsze ponad styl. Lepiej wygrać LM w średnim stylu niż odpaść w 1/4 czy 1/2 po pięknym stylu. Historię piszą zwycięscy.
0
A jeśli Bartomeu znowu wygra wybory i zostanie obecny zarząd, to i tak obstawiam, że przyjdzie Xavi. Nie mogę sobie wyobrazić Valverde jako trenera na tyle lat. W 2021 roku sam ogłosi, że odchodzi.
1
Wątpliwe, że Valverde będzie jeszcze 4-5 u nas. Stawiam, że nie licząc tego sezonu, to Valdek będzie jeszcze 2 i przyjdzie Xavi.
3
Przez te strajki nauczycielskie obrywa się uczniom. Nauczyciele są niby poszkodowani, ale robią tą szopkę na której nic nie zyskają. Kolega chodzi jeszcze do szkoły i mówi, że w całej szkole na 25 jest może 2 nauczycieli, którzy powinni strajkować. I tak jest pewnie w Polsce w większości szkół, że dobrych nauczycieli jest bardzo mało lub w ogóle niema.
1
To wyślij jakieś zdjęcia jak wrócisz.
6
Raczej bym odmówił i trafił do jakiejś słabszej drużyny np do Sevilli jakby była taka opcja. Wolałbym mniejsze zarobki i nie potrafię siebie widzieć w koszulce Realu. Może jakbym świetnie grał w Sevilli, to Barca by się po mnie zgłosiła. Jeszcze bym mógł grać w Realu jakby kapitanem był ktoś taki jak Raul, bo to ktoś godny do naśladowania, ale Ramos? Hahaha.
0
20-30? Znajdz przynajmniej 5.
0
Najbardziej nielubiany jako zawodnik Barcelony, a Figo jak u nas grał był bardzo lubiany. Dopiero później transfer do Realu wszystko zmienił.
0
Griezmann jakby do nas przyszedł byłby chyba najbardziej nielubianym zawodnikiem w historii klubu. No, chyba żeby w sezonie strzelił 40 bramek i poprowadziłby nas po LM. Kij z tym, że nas kiedyś pozbawił obrony LM. Tutaj chodzi o jego zachowanie w letnie okienko z zeszłego roku.
0
Eto'o grał z Xavim, który był w TOP formie. Na Bernabeu zanotował 4 asysty. Suarez jak przychodził, to Xavi kończył karierę u nas, a Iniesta już nie był taki dobry jak w sezonie 2008 2009. Eto'o grał z 21 letnim Messim i kozakiem Henrym. Może ten tercet był słabszy niż MSN, ale miał sporo lepszą pomoc. Wchodzący Busquets, Xavi i Iniesta w formie, a MSN miało za plecami Busquetsa, podstarzałego Inieste i Rakitica, który nigdy Xavim nie był.
0
Myślałem, że Eto'o ma sporo lepsze statystyki od Suareza w LM, a tutaj prawie na równi. Luis to najlepsza 9 w historii Barcy i tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Może Kameruńczyk miał lepszy styl, ale Suarez jest sporo skuteczniejszy.
19
Na szczęście nikt Ciebie nie słucha.
4
Skoro kibice go tu nie chcą, to nie powinien do nas przychodzić.
0
Ok. Ale najpierw spiszemy umowę, że jak przegram, to oddajesz mi swój dom.
1
jedna koleżanka praktycznie była mokra na widok kolegi, a przez 2 lata zabierała się żeby do niego zagadać. Niestety, ale na 95% sytuacji to chłopak musi zrobić pierwszy krok.
1
To pewnie od jakiś mamusiek 40+, bo nie uwierze, że 18-20 latka zaoferowała Tobie coś takiego. Młode kobiety szukają sponsorów, a starsze młodych facetów do seksu, bo mąż nie staje na wysokości zadania lub niema go w domu przez 2 tyg, a dzieci w szkole.
1
Może serce się broni, żeby nie jeść już tego świństwa?
9
"Cześć, jestem Daniel, użytkownik fcbarca.com i pracownik elektrowni. " Myślisz, że by podziałało tak samo? :D
2
A niektórzy zjadają małolaty wzrokiem na W-fie.