Tak i myślisz, że Loew jak zaliczy takie EURO jak ostatnie MŚ, to dotrwa do MŚ w 2022 roku? Jeśli będzie wpadka na ME, to nawet jak Związek Niemiecki będzie go chciał zostawić, to on sam odejdzie.
W Realu się skończył pewien etap. To pokolenie wygrało i tak więcej niż mogło. Różne rzeczy się na to składały np szczęście i sędziowanie. Perez zaniedbał transfery sprowadził zawodników za młodych o ile Vinicius to nutka przyszłości, to ten Brahim był im nie potrzebny. Nie sprowadzili nikogo za Ronaldo, który był gwarancją 50 bramek w sezonie i miał patent na LM. Niestety, ale dwumecz z Ajaxem, to było jak zderzenie z rzeczywistością. W tamtym sezonie też mieli dużo szczęścia z Juve i później z Bayernem, ale jakoś się udało, a teraz mieli tylko troszkę szczęścia, bo powinni już w Amsterdamie przegrać. Ja po tym 1-2 znowu uważałem, że ich nikt znowu nie zatrzyma, bo szczęście znowu da o sobie znać, ale już się wyczerpało.
Ciężko żeby jakiś gówniarz wszedł na poziom takiego zawodnika jak Ronaldo. Można go nie lubić, ale piłkarzem jest świetnym. Marcelo na LO w ataku jest genialny i również go jakiś młokos nie zastąpi, a szczególnie tak pyskaty, co pokazał w sobotę.
Bzdury? Może zacznij oglądać mecze. Cwaniak zaczyna, a potem zostanie skoszony i się boi. Już były takie sytuacje z Costą czy z Ibrą jak grał w PSG. Dostał od nich nauczkę i przez resztę spotkania się bał.
Ja bym jeszcze pokazał ten jego słynny gest "Wstawaj i nie symuluj!" Szkoda, że Ter Stegen nie ma charakteru Kahna, to Ramosik bałby się wychodzić do rożnych. Te GD są prawie takie same jak za Mou. Ramos zamiast dawać przykład młodym jak Regulion czy Vinicius to uczy ich chamstwa.
Za nic. Jest zwykłym skur****em i tyle. Akurat nie lubię jak nasi grają ostro, ale cieszę się, że Ter Stegen i Lenglet wyjaśnili wczoraj Ramosa. Szkoda, że Vidal też tego nie zrobił.
Nazywasz Asensio Pajacencio po tym co wczoraj odwalił i ogólnie ostatnio? W 100% się zgadzam, ale trochę mnie dziwi, że taki piłkarz aż tak zatrzymał się w rozwoju. Jeszcze 2-3 lata temu się zastanawiali ile ZP odbierze w przyszłości. Robił napewno dużo większe wrażenie niż Vinicius. Te akcje czy piękne bramki. Nawet tutaj był podziwiany, a teraz coś jest z nim nie tak.
Ciężko porównywać, bo mecz meczowi nie równy. Barca w CDR grała na większym luzie i Real miał dużo więcej okazji, a Barca w LL była dużo lepiej przygotowana w defensywie.
6
United chylę czoła.
0
Tak i myślisz, że Loew jak zaliczy takie EURO jak ostatnie MŚ, to dotrwa do MŚ w 2022 roku? Jeśli będzie wpadka na ME, to nawet jak Związek Niemiecki będzie go chciał zostawić, to on sam odejdzie.
2
Prawie jak mój kuzyn, który kończy przedszkole.
0
Holenderski tytoń wchodzi tam gdzie trzeba.
18
Modric pewnie do tej pory tam siedzi.
0
Bo w sezonie 2014 2015 nie było mocnych Barce.
0
To Real w sezonie 2014 2015 wygrał Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwo.
4
W Realu się skończył pewien etap. To pokolenie wygrało i tak więcej niż mogło. Różne rzeczy się na to składały np szczęście i sędziowanie. Perez zaniedbał transfery sprowadził zawodników za młodych o ile Vinicius to nutka przyszłości, to ten Brahim był im nie potrzebny. Nie sprowadzili nikogo za Ronaldo, który był gwarancją 50 bramek w sezonie i miał patent na LM. Niestety, ale dwumecz z Ajaxem, to było jak zderzenie z rzeczywistością. W tamtym sezonie też mieli dużo szczęścia z Juve i później z Bayernem, ale jakoś się udało, a teraz mieli tylko troszkę szczęścia, bo powinni już w Amsterdamie przegrać. Ja po tym 1-2 znowu uważałem, że ich nikt znowu nie zatrzyma, bo szczęście znowu da o sobie znać, ale już się wyczerpało.
0
Teraz już mogą.
0
Przecież nie wygraliśmy nic w sezonie 2013 2014 za Martino.
0
My 0-3 ostatnio w Pucharze.
0
Lepsza opcja niż Boateng.
1
Ajax powinien wcisnąć na 0-3 i zabić ten dwumecz.
0
Vinicius nawet nie ma pierwiastka Ronaldinho. Nie widać u niego tej Brazylijskiej Samby w grze.
0
Raczej Xavi i Busquets. Arthur(Xavi) De Jong(Busquets)
0
Ciężko żeby jakiś gówniarz wszedł na poziom takiego zawodnika jak Ronaldo. Można go nie lubić, ale piłkarzem jest świetnym. Marcelo na LO w ataku jest genialny i również go jakiś młokos nie zastąpi, a szczególnie tak pyskaty, co pokazał w sobotę.
1
De Jong idealny następca Busquetsa.
0
Bzdury. Courtois świetnie bronił w Atletico.
0
Kto ogląda piłkę nawet od niedawna powinien znać zasady dwumeczu.
0
Skąd ty to wytrzasnąłeś? Real pierwszy mecz wygrał jakby było 3-3, to by było 5-4 dla Realu w całym dwumeczu.
0
Ja narazie mam chłodną głowę, bo Real to jednak Real. Byle babol i cały wysiłek Ajaxu na nic.
0
Finał Pucharu Króla będzie w Eleven? Bo jeśli wykupili Półfinały, to Finał też mógłby tam być.
0
Bzdury? Może zacznij oglądać mecze. Cwaniak zaczyna, a potem zostanie skoszony i się boi. Już były takie sytuacje z Costą czy z Ibrą jak grał w PSG. Dostał od nich nauczkę i przez resztę spotkania się bał.
0
To AS najmniej wiarygodna gazeta, a nawet jakby mu coś dolegało to w najbliższym meczu ligowym może odpocząć.
2
Ja bym jeszcze pokazał ten jego słynny gest "Wstawaj i nie symuluj!" Szkoda, że Ter Stegen nie ma charakteru Kahna, to Ramosik bałby się wychodzić do rożnych. Te GD są prawie takie same jak za Mou. Ramos zamiast dawać przykład młodym jak Regulion czy Vinicius to uczy ich chamstwa.
22
Za nic. Jest zwykłym skur****em i tyle. Akurat nie lubię jak nasi grają ostro, ale cieszę się, że Ter Stegen i Lenglet wyjaśnili wczoraj Ramosa. Szkoda, że Vidal też tego nie zrobił.
0
Nazywasz Asensio Pajacencio po tym co wczoraj odwalił i ogólnie ostatnio? W 100% się zgadzam, ale trochę mnie dziwi, że taki piłkarz aż tak zatrzymał się w rozwoju. Jeszcze 2-3 lata temu się zastanawiali ile ZP odbierze w przyszłości. Robił napewno dużo większe wrażenie niż Vinicius. Te akcje czy piękne bramki. Nawet tutaj był podziwiany, a teraz coś jest z nim nie tak.
8
Ramos to taki typ szkolnego kozaka. W szkole się stawia do każdego, a po szkole dostaje łomot i ma podkulony ogon.
2
Under Pressure, ale to nie było solo, bo współpracował z Queenem. Dobre kawałki miał też z Tiną Turner i z Jaggerem.
0
Ciężko porównywać, bo mecz meczowi nie równy. Barca w CDR grała na większym luzie i Real miał dużo więcej okazji, a Barca w LL była dużo lepiej przygotowana w defensywie.