5

Tylko, że Zieliński jest kilka dobrych kroków przed Hiszpanem i już coś udowodnił, a Denis w żadnym momencie kariery nie zbliżył się do poziomiu Piotrka.

0

Real też miał przegrać z PSG, a ich przeszli praktycznie bez problemu. Nawet ze zdrowym Neymarem by dużo nie zdziałali.

3

Najbardziej śmieszni są ludzie, co twierdzą, że powinien wygrać Stoch. Przecież sami mogliście głosować na Stocha i by płaczu nie było, to nie jest Złota piłka gdzie głosują trenerzy, dziennikarze itp i żadnego wpływu niemacie. Chociaż też uważam, że powinien wygrać Kamil, ale Bartek również zasłużył MŚ i najlepszy zawodnik turnieju.

0

Wszystko będzie bardziej widoczne w LM, bo w lidze Barcelona sobie radzi. Znowu będzie płacz, bo Rakitic to nie Xavi, bo nie potrafi rozgrywać, bo Rakitic znowu truchta. Najgorsze jest to, że robią z niego takiego kogoś jak Iniesta czy Xavi czyli kogoś kogo ciężko zastąpić. Thiago, Veratti i Pjanic nie grali by gorzej za niego. Skoro Vidal jest lepszy od niego, to taki Thiago czy Veratti pewnie też.

0

Nic nie przebije tych karnych z Portugalią z 2016 roku. Łzy i duży niedosyt, bo Polska mogła grać w nawet w Finale. To, że Argentyna nie wygrała MŚ jakoś mało mnie interesowało. Czy oni się przejmowali, że odpadliśmy z ME? Nie sądze.

0

To akurat było pewne, że BigSam wygryzie Szefa, ale było pytanie kiedy? Miał też problemy zdrowotne Francuz na początku sezonu u nas i brakowało go w meczach z Atletico Madryt i Realem, a gdyby w nich zagrał możliwe, że mielibyśmy Mistrzostwo, bo to Masche zawalił bramki w tych spotkaniach. Od momentu przyjścia do nas Samu, to właśnie on jest najlepszym Stoperem u nas. Pomimo kontuzji i słabszej gry.

2

Były na tej stronie nawet statystyki w obronie Alcantary w Lato 2017 i miał wyraźnie lepsze od Chorwata. No, ale ten użytkownik został skrytykowany, bo przecież jak można skrytykować mistrza defensywy, mózg zespołu i żelazne płuca.

2

Mit o tym, że Rakitic jest świetny w obronie został obalony prawie 2 lata temu. Thiago, Veratti czy Pjanic mieli więcej odbiorów na mecz.

1

Komunistyczna? Ty nawet nie wiesz co piszesz.

0

Nie wiem dlaczego kibic Juventusu wspomniał o TVNie, ale ma 100 % racji. TVN jest antypolski i to wiadomo od dawna.

2

Przecież Ciebie wszystko irytuję.

3

Dobrze by było żeby przynamniej 1/8 tych talentów, których codziennie wymieniasz w przyszłości zrobiła kariery.

1

Ja życzę sobie i wam sukcesów zawodowych i dużo zdrowia. No i oczywiście 6 pucharów w 2019 roku zdobytych przez Barcelone.

3

Bohemian Rapshody.

1

To Marcinku przeznać swoje ciężko zarobione pieniądze na karmę do schroniska, a innym daj zdecydować na co chcą wydać.

19

Tytuł Dzbana roku raczej dla Lopetegiego.

1

Tylko, że LM to ulubione rozgrywki Ronaldo i prawdopodobieństwo, że w dwumeczu coś strzeli jest dość duże, a szczególnie przeciwko swojej ulubionej ofiarze w LM.

0

Wiadomo, bo kompleks Ronaldo pozostał, ale naszym największy rywalem zawsze był Real i wolę żeby oni odpadli niż Juventus.

0

Każdy możliwy trener na La Rambli byłby zwalniany. Akurat tak jest na każdej stronie kibicowskiej.

14

Akurat mogli mi kupić piankę, bo się kończy, to by zrobili dużo lepiej.

34

I chyba już nieźle napruty piszesz. Wiele osób lubi co lubi, ale ja bym sernika z rodzynkami nie spróbował.

48

Znowu dostałem balsam po goleniu. Już mam z 5. Dopiero kończy mi się jeden. Ja to dostaje na urodziny, imieniny i właśnie teraz na wigilie. Już wolałbym chyba dostać te skarpety.

0

Jak Real nic nie wygra, to pewnie będzie trzęsienie ziemii w Madrycie. Bale, Benzema i ktoś jeszcze out i kupią Hazarda i Kanea. Oczywiście jakby nie wygrali LM, to nic złego by się nie stało, bo wygrali w ciągu 5 lat 4 razy, ale Florek by na rynku szalał.

4

Jak nie ma takiej dużej rodziny, to nie ma potrzeby robić aż tyle żarcia. Co święta były te same problemy z tym, a jeszcze jak się coś jadło przed świętami, to teksty typu "Nie jedz tego, bo na święta braknie."

2

To sobie zobacz jak roz***ali Real bez niego.

0

Akurat Messi pokazał na co go stać po odejściu Ronaldinho.

0

Rakiticowi z tej sympati zawyżyłeś ocenę o 2? Poza kilkoma spotkaniami, to jest dość przęcietny sezon. Podobnie u Busquetsa.

1

Setien ma dopiero 60 lat i już jest starszym panem? To Henkess w tamtym sezonie powinien już w trumnie leżeć, a nie prowadzić Bayern.

0

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie na pewne tematy. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

1

Grunt, że mnie twoja opinia na takie tematy nie interesuje, bo z góry wiadomo co napiszesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?