1

Trudno powiedzieć, ale jeśli Real w przyszłych sezonach dalej będzie grał w lidze, tak jak gra, to ich dogonimy szybciej niż te 10 lat.

1

Z tym zjadaniem Pogby to dowaliłeś, bo Pogba jest lepszy technicznie od tej dwójki razem wziętej.

0

Levy go pewnie sprzeda w Lato do Realu za te 100 baniek, bo innaczej Real go pozyska za free w przyszłym roku, a to byłaby katastrofa dla Totków.

1

Walenie wódy i wypowiadanie się na stronie piłkarskiej nie ma sensu.

0

Będzie mógł się bardziej skupić na defensywie.

2

W pomocy Coutinho Busquets i Rakitic gralibyśmy gorzej w obronie? Przecież dwójka z nich to defensywni pomocnicy. A i trzeba mieć nieźle zrytą banie by powtarzać te głupoty, że Cou to skrzydłowy. Już dałeś popis z posadzeniem Busquetsa na ławie i żeby był zmiennikiem Rakitica.

1

To nie jest Fake dlatego, że to nie Barcainfo podał, a dlatego, bo de Jong był w Barcelonie w lato i to jest zdjęcie z 2018 roku.

6

Akurat po Tobie się tego nie spodziewam :D

3

Najlepszy: John Travolta. Ulubiony: Steven Seagal.

14

Ramos, Marcelo? Hahahahaha.

0

Lenglet by zagrał dużo lepiej/pewniej niż młody Chumi, który nic nie grał. Francuz dałby wsparcie dla debiutującego Murillo.

0

Początkowo myślałem, że to jest jej/jego zdjęcie, bo nawet nie wiedziałem, że ustawił sobie zdjęcie jakiejś aktorki na awatarze.

0

Nie gra tragicznie, ale po tym co kiedyś pokazywał, to od niego oczekuje się więcej. Chyba proste?

0

Akurat on wie jednak trochę więcej od użytkowników fcbarca.com...

0

W przeciwieństwie do was nie szukam poklasku. Ja tylko opisuję co się tu dzieje.

0

Co mam oczekiwać po dzieciakach jak Chumi i Miranda, że wejdą i wygryzą Pique i Albe?

0

Pozdrawiam Ciebie i wielu takich co piszą głupoty.

2

Jak oczekiwaliście, że taki Chumi i Miranda zagrają na poziomie Pique czy Alby, to powinniście się udać na leczenie zamknięte.

2

Wnioski są proste. Lepiej nie wchodzić na La Ramble jak przegrywamy, bo wtedy grupa nastolatków pisze głupoty. Według mnie trzeba robić werfikacje osób, co chcą się tu zalogować i nie chodzi o wiek, a o poczytalność umysłową.

0

Nic nie umniejszam, to tylko moja opinia. Za bardzo się skupiamy na tym pucharze i go wygrywamy. Wygrywaliśmy w 2009, 2012, 2015, 2016, 2017, 2018 i graliśmy 2 razy w Finale 2011 i 2014. Lepiej było odpuścić trochę ten puchar i powalczyć bardziej o LM. Barcelona walczy o wszystko, ale tylko 2 razy nam się udało wygrać tryplet. Niewiele jest takich zespołów, które może się poszczycić wygraniem chociaż raz trypletu. Ciężko jest wygrać wszystko i muście to pojąć.

0

Ja jednak wolę Ligę i LM niż krajowy dublet.

3

Dla mnie mogą z tego pucharu odpaść i wygrać LM i Mistrzostwo Hiszpanii. Dublet z LM dużo lepszy jest niż Dublet krajowy. Ten puchar i tak wygraliśmy dużo razy w ostatnich latach.

0

Przecież Messi i tak czasami udziela się w pressingu. Tyle samo co 8 lat temu gdzie był znacznie młodszy.

0

A ten cały szef kiboli Misiek nie jest w to zamieszany?

1

12 Stycznia ma być podobno oficjalne ogłoszenie transferu De Jonga do nas.

1

Wybacz kolego. Twoja odpowiedz została widocznie przez tą gównoburze niezauważona.

0

No, nareszcie po tej gównoburzy jakiś normalna odpowiedz na pytanie Phatro.

0

Sorry, ale kogoś z takim Avatarem i z takimi wypowiedziami nie można traktować poważnie, bo trochę wyglądasz jakbyś trollował.

1

Sam jej polubiłem ten komentarz, bo był dość śmieszny. Ona pisze jak przęcietny użytkownik (nie licząc uszczypliwości) czasami napisze coś mądrego, a czasami coś głupiego. Robi się z jej komentarzy taki dym, bo jest kobietą, a wcale nie jest mądrzejsza od takiego przeciętnego użytkownika.

0

A wdziałeś ją na żywo? Bo równie dobrze wcale nie musi być ładna. Zresztą o wyglądzie nie lubię rozmawiać, bo teorytycznie wygląd się nie liczy, ale charakter. A mnie jej uszczypliwości wkurzają i np nie chciałbym być jej kolegą/chłopakiem/mężem, bo bym chyba nie wytrzymał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?