W pomocy Coutinho Busquets i Rakitic gralibyśmy gorzej w obronie? Przecież dwójka z nich to defensywni pomocnicy. A i trzeba mieć nieźle zrytą banie by powtarzać te głupoty, że Cou to skrzydłowy. Już dałeś popis z posadzeniem Busquetsa na ławie i żeby był zmiennikiem Rakitica.
Wnioski są proste. Lepiej nie wchodzić na La Ramble jak przegrywamy, bo wtedy grupa nastolatków pisze głupoty. Według mnie trzeba robić werfikacje osób, co chcą się tu zalogować i nie chodzi o wiek, a o poczytalność umysłową.
Nic nie umniejszam, to tylko moja opinia. Za bardzo się skupiamy na tym pucharze i go wygrywamy. Wygrywaliśmy w 2009, 2012, 2015, 2016, 2017, 2018 i graliśmy 2 razy w Finale 2011 i 2014. Lepiej było odpuścić trochę ten puchar i powalczyć bardziej o LM. Barcelona walczy o wszystko, ale tylko 2 razy nam się udało wygrać tryplet. Niewiele jest takich zespołów, które może się poszczycić wygraniem chociaż raz trypletu. Ciężko jest wygrać wszystko i muście to pojąć.
Dla mnie mogą z tego pucharu odpaść i wygrać LM i Mistrzostwo Hiszpanii. Dublet z LM dużo lepszy jest niż Dublet krajowy. Ten puchar i tak wygraliśmy dużo razy w ostatnich latach.
Sam jej polubiłem ten komentarz, bo był dość śmieszny. Ona pisze jak przęcietny użytkownik (nie licząc uszczypliwości) czasami napisze coś mądrego, a czasami coś głupiego. Robi się z jej komentarzy taki dym, bo jest kobietą, a wcale nie jest mądrzejsza od takiego przeciętnego użytkownika.
A wdziałeś ją na żywo? Bo równie dobrze wcale nie musi być ładna. Zresztą o wyglądzie nie lubię rozmawiać, bo teorytycznie wygląd się nie liczy, ale charakter. A mnie jej uszczypliwości wkurzają i np nie chciałbym być jej kolegą/chłopakiem/mężem, bo bym chyba nie wytrzymał.
1
Trudno powiedzieć, ale jeśli Real w przyszłych sezonach dalej będzie grał w lidze, tak jak gra, to ich dogonimy szybciej niż te 10 lat.
1
Z tym zjadaniem Pogby to dowaliłeś, bo Pogba jest lepszy technicznie od tej dwójki razem wziętej.
0
Levy go pewnie sprzeda w Lato do Realu za te 100 baniek, bo innaczej Real go pozyska za free w przyszłym roku, a to byłaby katastrofa dla Totków.
1
Walenie wódy i wypowiadanie się na stronie piłkarskiej nie ma sensu.
0
Będzie mógł się bardziej skupić na defensywie.
2
W pomocy Coutinho Busquets i Rakitic gralibyśmy gorzej w obronie? Przecież dwójka z nich to defensywni pomocnicy. A i trzeba mieć nieźle zrytą banie by powtarzać te głupoty, że Cou to skrzydłowy. Już dałeś popis z posadzeniem Busquetsa na ławie i żeby był zmiennikiem Rakitica.
1
To nie jest Fake dlatego, że to nie Barcainfo podał, a dlatego, bo de Jong był w Barcelonie w lato i to jest zdjęcie z 2018 roku.
6
Akurat po Tobie się tego nie spodziewam :D
3
Najlepszy: John Travolta. Ulubiony: Steven Seagal.
14
Ramos, Marcelo? Hahahahaha.
0
Lenglet by zagrał dużo lepiej/pewniej niż młody Chumi, który nic nie grał. Francuz dałby wsparcie dla debiutującego Murillo.
0
Początkowo myślałem, że to jest jej/jego zdjęcie, bo nawet nie wiedziałem, że ustawił sobie zdjęcie jakiejś aktorki na awatarze.
0
Nie gra tragicznie, ale po tym co kiedyś pokazywał, to od niego oczekuje się więcej. Chyba proste?
0
Akurat on wie jednak trochę więcej od użytkowników fcbarca.com...
0
W przeciwieństwie do was nie szukam poklasku. Ja tylko opisuję co się tu dzieje.
0
Co mam oczekiwać po dzieciakach jak Chumi i Miranda, że wejdą i wygryzą Pique i Albe?
0
Pozdrawiam Ciebie i wielu takich co piszą głupoty.
2
Jak oczekiwaliście, że taki Chumi i Miranda zagrają na poziomie Pique czy Alby, to powinniście się udać na leczenie zamknięte.
2
Wnioski są proste. Lepiej nie wchodzić na La Ramble jak przegrywamy, bo wtedy grupa nastolatków pisze głupoty. Według mnie trzeba robić werfikacje osób, co chcą się tu zalogować i nie chodzi o wiek, a o poczytalność umysłową.
0
Nic nie umniejszam, to tylko moja opinia. Za bardzo się skupiamy na tym pucharze i go wygrywamy. Wygrywaliśmy w 2009, 2012, 2015, 2016, 2017, 2018 i graliśmy 2 razy w Finale 2011 i 2014. Lepiej było odpuścić trochę ten puchar i powalczyć bardziej o LM. Barcelona walczy o wszystko, ale tylko 2 razy nam się udało wygrać tryplet. Niewiele jest takich zespołów, które może się poszczycić wygraniem chociaż raz trypletu. Ciężko jest wygrać wszystko i muście to pojąć.
0
Ja jednak wolę Ligę i LM niż krajowy dublet.
3
Dla mnie mogą z tego pucharu odpaść i wygrać LM i Mistrzostwo Hiszpanii. Dublet z LM dużo lepszy jest niż Dublet krajowy. Ten puchar i tak wygraliśmy dużo razy w ostatnich latach.
0
Przecież Messi i tak czasami udziela się w pressingu. Tyle samo co 8 lat temu gdzie był znacznie młodszy.
0
A ten cały szef kiboli Misiek nie jest w to zamieszany?
1
12 Stycznia ma być podobno oficjalne ogłoszenie transferu De Jonga do nas.
1
Wybacz kolego. Twoja odpowiedz została widocznie przez tą gównoburze niezauważona.
0
No, nareszcie po tej gównoburzy jakiś normalna odpowiedz na pytanie Phatro.
0
Sorry, ale kogoś z takim Avatarem i z takimi wypowiedziami nie można traktować poważnie, bo trochę wyglądasz jakbyś trollował.
1
Sam jej polubiłem ten komentarz, bo był dość śmieszny. Ona pisze jak przęcietny użytkownik (nie licząc uszczypliwości) czasami napisze coś mądrego, a czasami coś głupiego. Robi się z jej komentarzy taki dym, bo jest kobietą, a wcale nie jest mądrzejsza od takiego przeciętnego użytkownika.
0
A wdziałeś ją na żywo? Bo równie dobrze wcale nie musi być ładna. Zresztą o wyglądzie nie lubię rozmawiać, bo teorytycznie wygląd się nie liczy, ale charakter. A mnie jej uszczypliwości wkurzają i np nie chciałbym być jej kolegą/chłopakiem/mężem, bo bym chyba nie wytrzymał.