@Colon Schwartzmann może nie ma jakiś super warunków fizycznych, ale jest bardzo szybki i będzie większym zagrożeniem dla Hiszpana niż Grek dla Serba. Mimo wszystko Nadal to jest Legendarny Król mączki i jego zwycięstwo nie będzie żadnym zaskoczeniem.
@Barca1992 No, była taka impreza integracyjna z ludźmi z roboty, co jedna mnie oskarżyła, że ją podglądam i molestuje. Byłem pijany i przypadkowo wlazłem do damskiego. Dziewczyna taka, że 99% chłopaków tutaj nie tknęła by jej przez kija od mopa. To co zobaczyłem chciałbym odzobaczyć.
@ObiektywnyKibic121 Może gość liczył, że podpiszemy z nim kontrakt do 2025 i do tamtego czasu będzie zarabiał jeszcze więcej i będzie dalej się kopał po czole w podstawie, tak jak przez ostatnie 2 lata. Suarez i tak dostał 100 razy lepsze pożegnanie niż Ronaldo, który był jeszcze większą Legenda dla Realu niż Suarez dla nas.
Świątek wydaję mi się, że wygra dużo więcej niż Aga, ale starsza koleżanka też miała pecha, bo trafił na prime sióstr Williams i była też Sharapova czy Azarenka, ale myślę, że teraz nie ma aż takich mocnych rywalek i to bardzo dobrze dla Igi.
@MESSIah16 Nie ma czegoś takiego jak najlepszy europejski sportowiec. Ronaldo by wszedł na kort i zagrał na jakimś poziomie? Wątpię. Federer też by w piłkę nie grał nawet na poziomie 3 ligi Hiszpanskiej. Każdy jest w swoim sporcie bardzo dobry i tyle.
1
@MessiTheBesst Fati mocno zaniża tą średnia wieku. W tym sezonie jest liczony jako podstawowy zawodnik, a w tamtym nie.
0
@Colon Schwartzmann może nie ma jakiś super warunków fizycznych, ale jest bardzo szybki i będzie większym zagrożeniem dla Hiszpana niż Grek dla Serba. Mimo wszystko Nadal to jest Legendarny Król mączki i jego zwycięstwo nie będzie żadnym zaskoczeniem.
0
@Colon Pewnie tradycyjnie Nadal, ale wolałbym, żeby była jakaś niespodzianka.
0
@Barca1992 No, była taka impreza integracyjna z ludźmi z roboty, co jedna mnie oskarżyła, że ją podglądam i molestuje. Byłem pijany i przypadkowo wlazłem do damskiego. Dziewczyna taka, że 99% chłopaków tutaj nie tknęła by jej przez kija od mopa. To co zobaczyłem chciałbym odzobaczyć.
2
@Yosemite Ciekawe za kogo Torresa, bo atak jest chyba najlepszy możliwy. Van Dijk i Alisson grają za krótko za nich Hyypia i Dudek.
0
@kuz Nawet nie dobry mecz, a dobre 20 minut.
2
@ObiektywnyKibic121 Może gość liczył, że podpiszemy z nim kontrakt do 2025 i do tamtego czasu będzie zarabiał jeszcze więcej i będzie dalej się kopał po czole w podstawie, tak jak przez ostatnie 2 lata. Suarez i tak dostał 100 razy lepsze pożegnanie niż Ronaldo, który był jeszcze większą Legenda dla Realu niż Suarez dla nas.
1
@Encore W ogóle robić jakąś czynność fizyczną w maseczce jest ciężko, a co dopiero tańczyć czy uprawiać jakiś sport czy seks:D
9
Komentarz usunięty
0
@kamiVeB Słabszy serwis, ale w tym roku już wygrała szlema, a Kvitova aktualnie nie jest żadnym wyzwaniem dla Świątek w obecnej formie.
2
@Yosemite Wiadomo, że przemawia tutaj nienawiść, bo zrobił świństwo, ale to był jeden z najlepszych zawodników o ile nie najlepszy.
15
Świątek wydaję mi się, że wygra dużo więcej niż Aga, ale starsza koleżanka też miała pecha, bo trafił na prime sióstr Williams i była też Sharapova czy Azarenka, ale myślę, że teraz nie ma aż takich mocnych rywalek i to bardzo dobrze dla Igi.
2
@Chakalaka To tylko dowód na to, że nie słuchają propagandy.
0
@bixmix No to Radosław Psikutas bez "S"
3
@MESSIah16 Nie ma czegoś takiego jak najlepszy europejski sportowiec. Ronaldo by wszedł na kort i zagrał na jakimś poziomie? Wątpię. Federer też by w piłkę nie grał nawet na poziomie 3 ligi Hiszpanskiej. Każdy jest w swoim sporcie bardzo dobry i tyle.
0
@adam1337__ Mam nadzieję, że będzie to tylko do przyszlej wiosny i skończą tą szopkę.
1
@Mula A dlaczego by mieli szkoły zamknąć?
1
@BarcaInfo Żeby to się dla niego źle nie skończyło np te pół sezonu na trybunach
6
@koksik2700 Kolejna ładniejsza pani od tej Exportivo czy jak jej tam.
5
@NeroTFP Współczuję Ci śmierci taty.
0
@Rust_Cohle Z Albą się zgadzam, bo to była komiczna sytuacja i były na to dowody, ale z Griezmannem się nie zgadzam, żeby miał słabą psychikę.
5
@matirix20 Słabą psyche, to najwyżej możesz mieć Ty, a nie piłkarz na takim poziomie.
0
@macio_944 Dlatego trzeba czekać aż będą tańsze. PES 21 to też odgrzewany kotlet.
0
@Comentateiro Dalej wkładaj wszystkich do jednego worka...
0
@ViscaBarca123 Czerwona kartka w debiucie po wejściu na boisko i był w hierarchii 4 lub nawet 5 stoperem.
1
@Encore A Messi 14 lat starszy i dalej nic...
1
@ViscaBarca123 Niech usunie z pamięci tamten nieudany sezon.
6
@GIGAKOKS Ta Exposicto nie ma startu do tej Włoszki.
6
Iga zje tą Włoszkę, ale muszę przyznać, że ta Trevisan ma bardzo fajne pośladki :D
0
Po co im te spódniczki? Przecież mają spodnie.