1

@MessiTheBesst Fati mocno zaniża tą średnia wieku. W tym sezonie jest liczony jako podstawowy zawodnik, a w tamtym nie.

0

@Colon Schwartzmann może nie ma jakiś super warunków fizycznych, ale jest bardzo szybki i będzie większym zagrożeniem dla Hiszpana niż Grek dla Serba. Mimo wszystko Nadal to jest Legendarny Król mączki i jego zwycięstwo nie będzie żadnym zaskoczeniem.

0

@Colon Pewnie tradycyjnie Nadal, ale wolałbym, żeby była jakaś niespodzianka.

0

@Barca1992 No, była taka impreza integracyjna z ludźmi z roboty, co jedna mnie oskarżyła, że ją podglądam i molestuje. Byłem pijany i przypadkowo wlazłem do damskiego. Dziewczyna taka, że 99% chłopaków tutaj nie tknęła by jej przez kija od mopa. To co zobaczyłem chciałbym odzobaczyć.

2

@Yosemite Ciekawe za kogo Torresa, bo atak jest chyba najlepszy możliwy. Van Dijk i Alisson grają za krótko za nich Hyypia i Dudek.

0

@kuz Nawet nie dobry mecz, a dobre 20 minut.

2

@ObiektywnyKibic121 Może gość liczył, że podpiszemy z nim kontrakt do 2025 i do tamtego czasu będzie zarabiał jeszcze więcej i będzie dalej się kopał po czole w podstawie, tak jak przez ostatnie 2 lata. Suarez i tak dostał 100 razy lepsze pożegnanie niż Ronaldo, który był jeszcze większą Legenda dla Realu niż Suarez dla nas.

1

@Encore W ogóle robić jakąś czynność fizyczną w maseczce jest ciężko, a co dopiero tańczyć czy uprawiać jakiś sport czy seks:D

9

Komentarz usunięty

0

@kamiVeB Słabszy serwis, ale w tym roku już wygrała szlema, a Kvitova aktualnie nie jest żadnym wyzwaniem dla Świątek w obecnej formie.

2

@Yosemite Wiadomo, że przemawia tutaj nienawiść, bo zrobił świństwo, ale to był jeden z najlepszych zawodników o ile nie najlepszy.

15

Świątek wydaję mi się, że wygra dużo więcej niż Aga, ale starsza koleżanka też miała pecha, bo trafił na prime sióstr Williams i była też Sharapova czy Azarenka, ale myślę, że teraz nie ma aż takich mocnych rywalek i to bardzo dobrze dla Igi.

2

@Chakalaka To tylko dowód na to, że nie słuchają propagandy.

0

@bixmix No to Radosław Psikutas bez "S"

3

@MESSIah16 Nie ma czegoś takiego jak najlepszy europejski sportowiec. Ronaldo by wszedł na kort i zagrał na jakimś poziomie? Wątpię. Federer też by w piłkę nie grał nawet na poziomie 3 ligi Hiszpanskiej. Każdy jest w swoim sporcie bardzo dobry i tyle.

0

@adam1337__ Mam nadzieję, że będzie to tylko do przyszlej wiosny i skończą tą szopkę.

1

@Mula A dlaczego by mieli szkoły zamknąć?

1

@BarcaInfo Żeby to się dla niego źle nie skończyło np te pół sezonu na trybunach

6

@koksik2700 Kolejna ładniejsza pani od tej Exportivo czy jak jej tam.

5

@NeroTFP Współczuję Ci śmierci taty.

0

@Rust_Cohle Z Albą się zgadzam, bo to była komiczna sytuacja i były na to dowody, ale z Griezmannem się nie zgadzam, żeby miał słabą psychikę.

5

@matirix20 Słabą psyche, to najwyżej możesz mieć Ty, a nie piłkarz na takim poziomie.

0

@macio_944 Dlatego trzeba czekać aż będą tańsze. PES 21 to też odgrzewany kotlet.

0

@Comentateiro Dalej wkładaj wszystkich do jednego worka...

0

@ViscaBarca123 Czerwona kartka w debiucie po wejściu na boisko i był w hierarchii 4 lub nawet 5 stoperem.

1

@Encore A Messi 14 lat starszy i dalej nic...

1

@ViscaBarca123 Niech usunie z pamięci tamten nieudany sezon.

6

@GIGAKOKS Ta Exposicto nie ma startu do tej Włoszki.

6

Iga zje tą Włoszkę, ale muszę przyznać, że ta Trevisan ma bardzo fajne pośladki :D

0

Po co im te spódniczki? Przecież mają spodnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?