0

@Fawrf A nawet nie zauważyłem, a co dostał bana?

0

@jeyx77x Barca miała nietrafione inwestycje, ale Real też ich miał sporo. Gdzie oni mają zamiar wepchnąć w przyszłym roku Japończyka przy takim ścisku? Jeszcze zamierzają sprowadzić Mbappe. Transfer Hazarda to nie wypał. Hazard z Chelsea i Hazard z Realu to dwaj różni zawodnicy.

0

@Esteban_ Najbardziej nielubiany piłkarz Liverpoolu. On się zalicza do tego najgorszego sortu zawodników obok Ramosa. Takich zawodników chyba nie da się lubić. No, chyba tylko kibice Liverpoolu i Realu ich lubią.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@koksik2700 Semedo ośmiesza Desta :D

3

@BarcaInfo To co grał Puyol i Marquez w obronie, to był dramat. Gdyby Pique i Lenglet zagrali podobnie, to zostali by zlinczowani.

1

Zastanawiam się czy robienie tego, co było w Marcu-Kwietniu cokolwiek da, bo logiczne było, że przyjdzie Jesień i wzrost zachorowań będzie większy, bo przeważnie o tej porze ludzie najczęściej chorują. Pozamykają knajpy i inne publiczne miejsca prowadząc ludzi do plajty i zwiększenia bezrobocia i gospodarka, która i tak jest w kiepskim stanie znów będzie w beznadziejnym.

6

@Janiama Po kim widać strach, to widać. Jak chcesz siedzieć w domu i klepać biedę to siedź. Nie siedziałem w domu w Marcu-Kwietniu nie będę siedział teraz. Pracować trzeba. Każdy inny rząd podejmował by te same lub nawet jeszcze gorsze decyzję.

0

@tobiasson92 Napewno będzie mieć większe szanse na sukces nic poprzednicy, bo w Holandii na nowo się robi bardzo dobra generacja zawodników. Poprzednicy nie mieli tyle szczęścia, bo generacja Robbenów, Snejderow, Van Persich i wiele innych się skończyła po Mundialu w Brazylii i musieli czekać kilka lat na nowe pokolenie.

1

Świątek niszczyła rywalki w setach 6-1 czy 6-2, to co powiedzieć o tym 6-0 z Nadala z Djokovicem? Wiadomo, że Nadal to cwaniak i przeciąga serw, ale Djokovic gra jakby był 100 w rankingu.

0

@jeyx77x Ja z tym nie mam problemu, bo kupuje w godzinach wieczornych, gdzie więcej jest pracowników sklepu niż klientów lub wcześnie rano 7-8.

0

@Triv44 To chyba masz małą wiedzę o skokach, bo IO w skokach znaczy bardzo dużo i jest najważniejsze, to nie jest IO takie jak w piłce nożnej.

0

@bartekvisca Nie będą sprawdzać przecież czy ten klient to 55 rocznik, a może jest trochę starszy lub młodszy. Godziny dla seniorów nie mają żadnego sensu.

0

@Janiama Williams dominowała, to coś jak Nadal czy Federer w damskiej wersji.

3

@MesQueUnClub96 Ta ona by Ci zatwerkowała... Najpierw to trzeba mieć czym.

0

@IronSanHybrid Hahaha serio?

0

@DaPi Ciekawe który? :D

2

Brawo Iga to jest twój dzień!

4

Już mnie ręce bolą od tego klaskania :D

3

@MesQueUnClub96 Zobaczyli kawałek nogi i zaczęło się myślenie siusiakiem. Faktycznie ładna jest, ale bez przesady

1

@Kamilos84 Lub na korcie się wykrzyczy i w łóżku już tak dobrze nie ma.

0

Kenin ma okres...

3

Kenin przypomina dziewczyny z mojej roboty. Ten sam charakter.

13

Iga! Iga! Iga po zwycięstwo!

3

@Dominikpiqe Hahahaha.

0

@mr_robot Oby nie.

0

Nie, no Shwartzman nie może grać skrótów Nadalowi.

0

@Encore Jak nigdzie jak na Eurosport1

1

@Janiama Jak nic ten mecz będzie trwał 4 lub nawet 5 godzin.

0

To będzie bardzo długi mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?