@jeyx77x Barca miała nietrafione inwestycje, ale Real też ich miał sporo. Gdzie oni mają zamiar wepchnąć w przyszłym roku Japończyka przy takim ścisku? Jeszcze zamierzają sprowadzić Mbappe. Transfer Hazarda to nie wypał. Hazard z Chelsea i Hazard z Realu to dwaj różni zawodnicy.
@Esteban_ Najbardziej nielubiany piłkarz Liverpoolu. On się zalicza do tego najgorszego sortu zawodników obok Ramosa. Takich zawodników chyba nie da się lubić. No, chyba tylko kibice Liverpoolu i Realu ich lubią.
Zastanawiam się czy robienie tego, co było w Marcu-Kwietniu cokolwiek da, bo logiczne było, że przyjdzie Jesień i wzrost zachorowań będzie większy, bo przeważnie o tej porze ludzie najczęściej chorują. Pozamykają knajpy i inne publiczne miejsca prowadząc ludzi do plajty i zwiększenia bezrobocia i gospodarka, która i tak jest w kiepskim stanie znów będzie w beznadziejnym.
@Janiama Po kim widać strach, to widać. Jak chcesz siedzieć w domu i klepać biedę to siedź. Nie siedziałem w domu w Marcu-Kwietniu nie będę siedział teraz. Pracować trzeba. Każdy inny rząd podejmował by te same lub nawet jeszcze gorsze decyzję.
@tobiasson92 Napewno będzie mieć większe szanse na sukces nic poprzednicy, bo w Holandii na nowo się robi bardzo dobra generacja zawodników. Poprzednicy nie mieli tyle szczęścia, bo generacja Robbenów, Snejderow, Van Persich i wiele innych się skończyła po Mundialu w Brazylii i musieli czekać kilka lat na nowe pokolenie.
Świątek niszczyła rywalki w setach 6-1 czy 6-2, to co powiedzieć o tym 6-0 z Nadala z Djokovicem? Wiadomo, że Nadal to cwaniak i przeciąga serw, ale Djokovic gra jakby był 100 w rankingu.
@bartekvisca Nie będą sprawdzać przecież czy ten klient to 55 rocznik, a może jest trochę starszy lub młodszy. Godziny dla seniorów nie mają żadnego sensu.
0
@Fawrf A nawet nie zauważyłem, a co dostał bana?
0
@jeyx77x Barca miała nietrafione inwestycje, ale Real też ich miał sporo. Gdzie oni mają zamiar wepchnąć w przyszłym roku Japończyka przy takim ścisku? Jeszcze zamierzają sprowadzić Mbappe. Transfer Hazarda to nie wypał. Hazard z Chelsea i Hazard z Realu to dwaj różni zawodnicy.
0
@Esteban_ Najbardziej nielubiany piłkarz Liverpoolu. On się zalicza do tego najgorszego sortu zawodników obok Ramosa. Takich zawodników chyba nie da się lubić. No, chyba tylko kibice Liverpoolu i Realu ich lubią.
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@koksik2700 Semedo ośmiesza Desta :D
3
@BarcaInfo To co grał Puyol i Marquez w obronie, to był dramat. Gdyby Pique i Lenglet zagrali podobnie, to zostali by zlinczowani.
1
Zastanawiam się czy robienie tego, co było w Marcu-Kwietniu cokolwiek da, bo logiczne było, że przyjdzie Jesień i wzrost zachorowań będzie większy, bo przeważnie o tej porze ludzie najczęściej chorują. Pozamykają knajpy i inne publiczne miejsca prowadząc ludzi do plajty i zwiększenia bezrobocia i gospodarka, która i tak jest w kiepskim stanie znów będzie w beznadziejnym.
6
@Janiama Po kim widać strach, to widać. Jak chcesz siedzieć w domu i klepać biedę to siedź. Nie siedziałem w domu w Marcu-Kwietniu nie będę siedział teraz. Pracować trzeba. Każdy inny rząd podejmował by te same lub nawet jeszcze gorsze decyzję.
0
@tobiasson92 Napewno będzie mieć większe szanse na sukces nic poprzednicy, bo w Holandii na nowo się robi bardzo dobra generacja zawodników. Poprzednicy nie mieli tyle szczęścia, bo generacja Robbenów, Snejderow, Van Persich i wiele innych się skończyła po Mundialu w Brazylii i musieli czekać kilka lat na nowe pokolenie.
1
Świątek niszczyła rywalki w setach 6-1 czy 6-2, to co powiedzieć o tym 6-0 z Nadala z Djokovicem? Wiadomo, że Nadal to cwaniak i przeciąga serw, ale Djokovic gra jakby był 100 w rankingu.
0
@jeyx77x Ja z tym nie mam problemu, bo kupuje w godzinach wieczornych, gdzie więcej jest pracowników sklepu niż klientów lub wcześnie rano 7-8.
0
@Triv44 To chyba masz małą wiedzę o skokach, bo IO w skokach znaczy bardzo dużo i jest najważniejsze, to nie jest IO takie jak w piłce nożnej.
0
@bartekvisca Nie będą sprawdzać przecież czy ten klient to 55 rocznik, a może jest trochę starszy lub młodszy. Godziny dla seniorów nie mają żadnego sensu.
0
@Janiama Williams dominowała, to coś jak Nadal czy Federer w damskiej wersji.
3
@MesQueUnClub96 Ta ona by Ci zatwerkowała... Najpierw to trzeba mieć czym.
0
@IronSanHybrid Hahaha serio?
0
@DaPi Ciekawe który? :D
2
Brawo Iga to jest twój dzień!
4
Już mnie ręce bolą od tego klaskania :D
3
@MesQueUnClub96 Zobaczyli kawałek nogi i zaczęło się myślenie siusiakiem. Faktycznie ładna jest, ale bez przesady
1
@Kamilos84 Lub na korcie się wykrzyczy i w łóżku już tak dobrze nie ma.
0
Kenin ma okres...
3
Kenin przypomina dziewczyny z mojej roboty. Ten sam charakter.
13
Iga! Iga! Iga po zwycięstwo!
3
@Dominikpiqe Hahahaha.
0
@mr_robot Oby nie.
0
Nie, no Shwartzman nie może grać skrótów Nadalowi.
0
@Encore Jak nigdzie jak na Eurosport1
1
@Janiama Jak nic ten mecz będzie trwał 4 lub nawet 5 godzin.
0
To będzie bardzo długi mecz.