1

@TR3YWAY Ty też w trakcie meczu nie zrobiłeś absolutnie nic.

0

@Rewolucja123 Na Ciebie takie argumenty starcza. Ty tylko udajesz, że masz argumenty, a tak naprawdę tylko lejesz wodę i robisz z siebie wielkiego eksperta tutaj.

0

@Rewolucja123 Chłopie nie masz argumentów, a twoje "analyzy" są większości przypadków nietrafione. Holender gra wyżej niż SPD nie gra na swojej nominalnej pozycji, a i tak sprawdza się lepiej niż Busquets. Czepiacie się De Jonga, a zagrał lepiej niż Pedri i Busquets. Pedriego nie ma co się czepiać, bo to dzieciak, a Busquets pokazuje kolejny raz, że powinien być w MLS lubi w Chinach.

2

@dafik85 Ta, a mój sąsiad znał sąsiada, co się zaraził rzeżączka i też zmarł.

0

@Encore Chyba jednak nie.

0

@Rewolucja123 Vidal? Hehe dobre. Te twoje analizy można w sumie brać jako żart, skoro uważasz, że Vidal był najlepszym pomocnikiem, bo strzelał bramki. Lubię Vidala, ale pomocnik ,szczególnie w Barcelonie, to coś więcej niż bramki.

1

Dlaczego się tutaj, tak De Jongowi obrywa? W tamtym sezonie był najlepszym naszym pomocnikiem. Teraz gra gorzej, ale Busquets od niemal 3 lat gra piach i uwaga na nim nie jest tak skupiona. Valverde dzisiaj go zgasił jak kiepa motorycznie i grą w defensywie + zgasił go już na początku spotkania strzelając gola. O ile Holendra da się odbudować, tak sporo starszego Hiszpana się nie da, bo najlepsze lata ma dawno za sobą. Z Juve pewnie też zagra, bo Pjianic nienajlepiej wszedł w sezon i pewnie będzie trzeba czekać na jego lepszą wersję.

10

Jeśli Dest będzie dalej grał, tak jak gra, to mamy PO na najbliższą dekadę i wreszcie godnego następcę Alvesa. Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepszy.

0

@Rewolucja123 Tak był szybki, że odpuścił kompletnie przy golu Valverde, bo wiedział, że na rowerze by go nie dogonił. Już nie ma co, pisać o tej porażce dajcie pracować Koemanowi.

7

@Ramos9248 Mimo porażki, to był dużo lepszy mecz niż klasyki w ostatnim sezonie. No, przynajmniej pierwsza połowa.

4

Ja tam jestem wiecznym optymistą po różnych porażkach uważałem, że będzie dobrze i dobrze będzie teraz. Nie można widzieć wszystkiego w najgorszych scenariuszach. Dumni po zwycięstwach, wierni po porażkach! Vamos Barca! Po zwycięstwo z Juve!

1

@neeed Kwintesencja Barcelony Valverde, to był rzut rożny przeciwko Slavi rozegrany krótko i za 3-4 podania piłkę miał Ter Stegen...

8

Chorągiewki i jeszcze raz chorągiewki. Tego jest tak mnóstwo na tej stronie, że szkoda gadać. Valverde wycisnął, co mógł? Chyba Messi, który miał udział przy 99 % akcji Barcelony Valverde. No i Alba, który uczestniczył w słynnym schemacie, który widzieliśmy dziś. Tym razem zamiast Suareza kończył Fati, tak wyglądało większość akcji Barcy Valverde. Messi nie jest tym samym zawodnikiem, co u Valverde i to się wszystko odbija na grze. Koeman w przeciwieństwie do Valdka próbuje jakiś innych schematów. Próbował uruchomić prawą stronę boiska, która nie istnieje od ładnych kilku lat i próbował wprowadzić młodzież. Za Valverde nie wyglądało by to lepiej zarówno z Bayernem przy 8-2 jak i dzisiaj.

2

Araujo na Juve przy nieobecności Pique, to obowiązek, a jak Urugwajczyk dobrze zagra z Juve, to powinien być podstawowym stoperem za starszego kolegę, bo Gerard wieku nie oszuka i sezonu na sezon gra coraz słabiej.

6

@kaladin Dobry joke.

0

@Ksyku262 No, chyba logiczne, że codziennie w Polsce umiera ileś tam osób na jakieś choroby, wypadki czy inne niespodziewane rzeczy.

2

@Janiama To jest łamanie obostrzeń i zwiększanie ryzyka kolejnych zakażeń wirusa, którego Ty tak się boisz.

2

@Bykunn Nie oceniają innych po sobie. Pamiętaj o tym.

0

@clyde To raczej pierwsze dziecko uratowane za rządów PO, bo wiedźmin 3 wyszedł za czasów PO. Szach mat :D

0

@justfootball Ale pani z Avatar jest ładniejsza. To Ty czy jakaś aktorka/modelka?

0

@justfootball Nie lubię Ester Exposicto, lubię Harrego i co teraz?

1

@marcin62 No, ja też tak mam. Myślę, że gdyby więcej było takich ludzi, to ludzi na izbie wytrzeźwień by było dużo mniej i nie byłoby obaw, że po 22 można brać udział w jakiejś bójce lub dostać po ryju.

1

@Lares Kiedyś się bardziej interesowałem Potterem, ale według mnie Harry nie miał szans z nim w bezpośrednim pojedynku i nie mógł sobie pozwolić na coś takiego jak Dumbledore.

0

@clyde To czemu im nie powiedziałaś, żeby zostali i nie zapodałaś kolejki na koszt firmy. Co to za obsługa w ogóle? Może też mieli swoje problemy :D

3

@clyde A nie jest tak? Ludzie są jak chorągiewki na wietrze i tyle. Właśnie przez takie osoby nic się nigdy nie zmieni.

0

@Rewolucja123 Twoja sympatia nie ma tutaj nic do rzeczy. Ter Stegen>Valdes i tutaj nie ma żadnych wątpliwości.

0

@tobiasson92 To napisz, co trzeba zrobić, żeby było dobrze.

0

@MaziFCB A ja wątpię, że posadzi Desta, który na LO gra lepiej niż Roberto na PO.

1

@BarcaInfo Nie przydałby się. Barca przed Suarezem grała bez 9 i sobie jakoś radziła, teraz sobie też poradzi. Ktoś kto ma mniej bramek niż Vinicius nie może być wzmocnieniem. Rivaldo gada głupoty i to nie poraz pierwszy zresztą.

1

@BarcaInfo Nie przydałby się. Nie byłby wzmocnieniem. Sam gra aktualnie kiepsko, tak jak cały Real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?