3

Fajnie, że Suarez strzelił.

1

@Janiama Odezwał się ten, co kilka razy kopnął piłkę i robi z siebie wielkiego eksperta, a nie ma pojęcia o czym pisze. Nie próbuj być bardziej bystry niż Hajto, bo Ci to nie wychodzi.

0

@DaPi Nie, ale u 18 latka inaczej wygląda regeneracja niż 33 latka. No, chyba że przed grą w piłkę pracował ciężko fizycznie. Obawiałbym się bardziej, gdyby był Valverde ze swoim sztabem, a tutaj nie ma co się bać.

1

@MESSIah16 Zobaczymy za kilka lat. Jest jeszcze Mbappe, Haland, Sancho i może do tego grona dojdzie Fati lub Dembele.

1

@kkbarca Spokojnie, wróci jeszcze lepszy. Ja w jego wieku oprócz tego miałem pęknięcie i czuję się lepiej niż przed kontuzją

0

Felix 1-0! Jeszcze niech Luisito coś dołoży.

0

@cchesterr43 Ci co go oglądali na żywo, to jeszcze żyją?

1

Biden wygrał, to wygrał. Pozostaje mu życzyć, żeby dożył całą kadencję.

0

@clyde Ja się zastanawiam jak on zrobił syna w takim wieku, a sprawa wzrostu jego syna to inna sprawa.

2

@Abominacja Jego szamani nie będą leczyć i nie będzie się bał zabiegu.

0

@ROBSSSON No, jak mu zrobią operacje, a są wiadomości, że tak będzie to wróci dopiero pod koniec stycznia lub w Lutym.

3

To nie są lata 70, żeby pół roku lub dłużej leczyć zawodnika z powodu łąkotki. Jeśli to jest to, to Fati wróci jeszcze do gry przed świętami.

0

@kkbarca Haaland go w ogóle zna?

2

@Kluivert_P Lepszy był Suarez, który i tak po sezonie odszedł...

2

@Kamilos84 W zimnej wodzie kąpać i dawać kurczaka ze szpinakiem i ryżem.

0

@NeroTFP A ja dodatkowo bym banował osoby szukające atencji czy tych, co chcą wywołać gownoburzę.

7

Komentarz usunięty

12

Komentarz usunięty

0

@justfootball To będzie jedyny + dla zwolenników Bidena, no więcej + nie ma.

6

Ładny rzut wolny Alaby. Może trzeba u nas pomyśleć nad takim rozegraniem wolnego.

0

Neuer trzymał łapy w górze po golu Reusa,bo się zawiesił czy znowu coś mu się nie podobało?

0

@kkbarca Był w dużo gorszym miejscu i ciężko by było mu strzelić. Bardzo dobrze, że przepuścił.

1

Kimmich na złego zawodnika się porwał. Haland to kawał chłopa i Niemiec sam sobie zrobił krzywdę, mógł sobie na nim nogi połamać.

0

6 cm spalony? :D

0

@arasz1819 Ciebie to boli, że innych boli :D

0

+ dla Griezmanna jedynie za asystę i za wychodzenie do tych sytuacji. Mi Francuz twarzy nie zamknął, bo strzelił z czegoś, co każdy musiałby wykorzystać, nawet bramkarz. Dalej mam nadzieję, że się przełamie, bo na razie to tylko się przełamał Messi.

0

@PsychoFanBlaugrana2 Po raz pierwszy od wielu lat, uważam podobnie. Messi nie ma tej formy,co kiedyś ma przebłyski tej dawnej formy jak np z Dynamem (gdzie zaliczył kilka akcji na swoim poziomie) ale mnóstwo złych zagrań, których kiedyś miał mniej, ale teraz jeszcze bardziej to irytuje.

1

@jedrek7000 Zmiennik z płacą wyższą niż niektórzy podstawowi zawodnicy TOP klubów? Raczej nie.

5

"Messi gra, źle bo Koeman nie ma jaj go posadzić. Messi nie gra, źle bo będzie musiał wchodzić i ratować wynik." Pewnym osobą nie dogodzisz, a to piszą te same osoby i są jak chorągiewki, aż mi się nie chce robić screenów, bo bym sobie dał palca uciąć, że to te same osoby.

0

@tomaszek40 Bo Ty tak piszesz? Proszę Cię...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?