@Janiama Odezwał się ten, co kilka razy kopnął piłkę i robi z siebie wielkiego eksperta, a nie ma pojęcia o czym pisze. Nie próbuj być bardziej bystry niż Hajto, bo Ci to nie wychodzi.
@DaPi Nie, ale u 18 latka inaczej wygląda regeneracja niż 33 latka. No, chyba że przed grą w piłkę pracował ciężko fizycznie. Obawiałbym się bardziej, gdyby był Valverde ze swoim sztabem, a tutaj nie ma co się bać.
+ dla Griezmanna jedynie za asystę i za wychodzenie do tych sytuacji. Mi Francuz twarzy nie zamknął, bo strzelił z czegoś, co każdy musiałby wykorzystać, nawet bramkarz. Dalej mam nadzieję, że się przełamie, bo na razie to tylko się przełamał Messi.
@PsychoFanBlaugrana2 Po raz pierwszy od wielu lat, uważam podobnie. Messi nie ma tej formy,co kiedyś ma przebłyski tej dawnej formy jak np z Dynamem (gdzie zaliczył kilka akcji na swoim poziomie) ale mnóstwo złych zagrań, których kiedyś miał mniej, ale teraz jeszcze bardziej to irytuje.
"Messi gra, źle bo Koeman nie ma jaj go posadzić. Messi nie gra, źle bo będzie musiał wchodzić i ratować wynik." Pewnym osobą nie dogodzisz, a to piszą te same osoby i są jak chorągiewki, aż mi się nie chce robić screenów, bo bym sobie dał palca uciąć, że to te same osoby.
3
Fajnie, że Suarez strzelił.
1
@Janiama Odezwał się ten, co kilka razy kopnął piłkę i robi z siebie wielkiego eksperta, a nie ma pojęcia o czym pisze. Nie próbuj być bardziej bystry niż Hajto, bo Ci to nie wychodzi.
0
@DaPi Nie, ale u 18 latka inaczej wygląda regeneracja niż 33 latka. No, chyba że przed grą w piłkę pracował ciężko fizycznie. Obawiałbym się bardziej, gdyby był Valverde ze swoim sztabem, a tutaj nie ma co się bać.
1
@MESSIah16 Zobaczymy za kilka lat. Jest jeszcze Mbappe, Haland, Sancho i może do tego grona dojdzie Fati lub Dembele.
1
@kkbarca Spokojnie, wróci jeszcze lepszy. Ja w jego wieku oprócz tego miałem pęknięcie i czuję się lepiej niż przed kontuzją
0
Felix 1-0! Jeszcze niech Luisito coś dołoży.
0
@cchesterr43 Ci co go oglądali na żywo, to jeszcze żyją?
1
Biden wygrał, to wygrał. Pozostaje mu życzyć, żeby dożył całą kadencję.
0
@clyde Ja się zastanawiam jak on zrobił syna w takim wieku, a sprawa wzrostu jego syna to inna sprawa.
2
@Abominacja Jego szamani nie będą leczyć i nie będzie się bał zabiegu.
0
@ROBSSSON No, jak mu zrobią operacje, a są wiadomości, że tak będzie to wróci dopiero pod koniec stycznia lub w Lutym.
3
To nie są lata 70, żeby pół roku lub dłużej leczyć zawodnika z powodu łąkotki. Jeśli to jest to, to Fati wróci jeszcze do gry przed świętami.
0
@kkbarca Haaland go w ogóle zna?
2
@Kluivert_P Lepszy był Suarez, który i tak po sezonie odszedł...
2
@Kamilos84 W zimnej wodzie kąpać i dawać kurczaka ze szpinakiem i ryżem.
0
@NeroTFP A ja dodatkowo bym banował osoby szukające atencji czy tych, co chcą wywołać gownoburzę.
7
Komentarz usunięty
12
Komentarz usunięty
0
@justfootball To będzie jedyny + dla zwolenników Bidena, no więcej + nie ma.
6
Ładny rzut wolny Alaby. Może trzeba u nas pomyśleć nad takim rozegraniem wolnego.
0
Neuer trzymał łapy w górze po golu Reusa,bo się zawiesił czy znowu coś mu się nie podobało?
0
@kkbarca Był w dużo gorszym miejscu i ciężko by było mu strzelić. Bardzo dobrze, że przepuścił.
1
Kimmich na złego zawodnika się porwał. Haland to kawał chłopa i Niemiec sam sobie zrobił krzywdę, mógł sobie na nim nogi połamać.
0
6 cm spalony? :D
0
@arasz1819 Ciebie to boli, że innych boli :D
0
+ dla Griezmanna jedynie za asystę i za wychodzenie do tych sytuacji. Mi Francuz twarzy nie zamknął, bo strzelił z czegoś, co każdy musiałby wykorzystać, nawet bramkarz. Dalej mam nadzieję, że się przełamie, bo na razie to tylko się przełamał Messi.
0
@PsychoFanBlaugrana2 Po raz pierwszy od wielu lat, uważam podobnie. Messi nie ma tej formy,co kiedyś ma przebłyski tej dawnej formy jak np z Dynamem (gdzie zaliczył kilka akcji na swoim poziomie) ale mnóstwo złych zagrań, których kiedyś miał mniej, ale teraz jeszcze bardziej to irytuje.
1
@jedrek7000 Zmiennik z płacą wyższą niż niektórzy podstawowi zawodnicy TOP klubów? Raczej nie.
5
"Messi gra, źle bo Koeman nie ma jaj go posadzić. Messi nie gra, źle bo będzie musiał wchodzić i ratować wynik." Pewnym osobą nie dogodzisz, a to piszą te same osoby i są jak chorągiewki, aż mi się nie chce robić screenów, bo bym sobie dał palca uciąć, że to te same osoby.
0
@tomaszek40 Bo Ty tak piszesz? Proszę Cię...