0

@VenoM Nie i nie pozdrawiam.

0

@adamt1996 Mógł, a ma, to jest różnica.

1

Ehh jeszcze pokazali Pique w damskim sweterku... Zero charakteru, zero walki. Im chyba ucięli pewną część ciała.

1

@Janas11224 Dlaczego ogólnie większość czekolad jest brązowa lub ciemna? To też rasizm w najgorszej postaci.

0

@norbi77 Ale Zenka to Ty szanuj.

4

@norbi77 Dlatego poczekam i kupię w przyszłym roku. Wieśka też, tak kupiłem i się bardzo opłacało, bo miałem do tego dwa dodatki + gra śmigała bez zarzutów.

0

@kkbarca Myślę że gdyby się czołgała dalej to by dała radę się dostać do tych schodów.

3

@DonMatteo901 Oczywiście pokazywałem mojej ciotce, że te gry nie są dla niego, ale reakcji brak i później młodemu odwalało. Żaden 6-8 latek nie powinien grać w GTA czy inne podobne gry, bo jeszcze nie rozróżnia gry od rzeczywistości.

4

@DonMatteo901 Akurat może nie u 15 latka, ale dzieci w wieku 6-8 lat nie powinny grać w takie gry, bo na przykład mojemu młodszemu kuzynowi ładnie ryło to beret i wydaje mi się, że jednak te gry były powodem.

0

@Messiah10 Powiem Ci tak... Powinieneś z małżonką porozmawiać na spokojnie o tym prezencie i powiedzieć jej, że jak jej kupujesz prezent to kupujesz, co Ona chce i tego samego byś oczekiwał.

1

@Pablit Słuchaj mądrości La Rambli to w lato założysz buty zimowe i kalesony.

0

@Messiah10 Prezent kompletnie nietrafiony. Żona chyba nie wie ile za 300 zł można kupić długopisów i piór.

0

@MESSIah16 Kto źle mówi o tym panu, to powinien zrobić duży rozbieg i uderzyć ze łba w ścianę.

2

@VamosRakieta Wiem, że sobie na tej stronie trollujesz z tym Rakiticem, ale Rakitic w prime nie dorastał Modricowi w prime do pięt.

3

Wolałbym w Barcy 35 letniego Modrica niż takiego Busquetsa czy Rakitica w wieku 30 lat. Nie ma żadnej wątpliwości, że ZP zdobył zasłużenie. Można przytaczać, że lepsi od Chorwata nie zdobyli, ale w tamtym momencie Messi i Ronaldo byli poza konkurencją i tyle.

0

@FC1899Barca Nie wygra raczej w najbliższych latach. Podobnie jak my raczej.

0

@BigVu No, to wyłącz i daj innym oglądać.

1

@Kusco15 Suarez też nosi cały czas na dłoni.

0

@Coutinho007 Ja tam byłem i jestem za pozbyciem się starej gwardii, a wiele osób zmieniało zdanie z tygodnia na tydzień Eee ten się jeszcze przyda, bo taki stary nie jest." Kij z tym że zarabia o 3 razy za dużo i gra na kilka razy gorszym poziomie, ale ma nazwisko i ponad 20 mln obserwujących na Instagramie.

7

Alejandro Sabella nie żyje... Szkoda gościa, to był ostatni normalny trener Argentyny.

1

@barcakamil Jakie 2-0 z Atletico? Tam sędzia nas wyruchał, bo powinien być karny po zagraniu reką Gabiego w ostatnich minutach, a był wolny... 3-0 z Juventusem mogło się skończyć dużo lepiej gdyby Suarez i Iniesta wykorzystali swoje setki. Reszta to kompromitację.

3

Sezony przejściowe są bolesne. Niby oczekiwania są jak zwykle duże, ale jednak to tylko sezon przejściowy.

2

@Catalanian1991 Chcesz to bij się w pierś i przepraszaj.

0

@Tomek54321 Ale to nie był blamaż.

0

@Rewolucja123 Zalatuje hipokryzją.

2

Tutaj Klopp, Guardiola i Simeone razem wzięci by nic nie pomogli. Conajmniej 5 zawodników trzeba wywalić, to jest sezon przejściowy i tyle.

0

@Rewolucja123 I pisze to gość z awatarem Koemana xd

0

@Tomek54321 Z Juve w 2017 zagraliśmy dużo lepiej. W pierwszym meczu mogło być 3-3, to nie była kompromitacja jak z Romą, Liverpoolem czy Bayernem.

5

Jeśli za czasów kolejnego trenera Barca gra słabo, to już nie z trenerem jest coś nie tak, a z zawodnikami.

0

@monsterrize Wątpię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?