@norbi77 Dlatego poczekam i kupię w przyszłym roku. Wieśka też, tak kupiłem i się bardzo opłacało, bo miałem do tego dwa dodatki + gra śmigała bez zarzutów.
@DonMatteo901 Oczywiście pokazywałem mojej ciotce, że te gry nie są dla niego, ale reakcji brak i później młodemu odwalało. Żaden 6-8 latek nie powinien grać w GTA czy inne podobne gry, bo jeszcze nie rozróżnia gry od rzeczywistości.
@DonMatteo901 Akurat może nie u 15 latka, ale dzieci w wieku 6-8 lat nie powinny grać w takie gry, bo na przykład mojemu młodszemu kuzynowi ładnie ryło to beret i wydaje mi się, że jednak te gry były powodem.
@Messiah10 Powiem Ci tak... Powinieneś z małżonką porozmawiać na spokojnie o tym prezencie i powiedzieć jej, że jak jej kupujesz prezent to kupujesz, co Ona chce i tego samego byś oczekiwał.
Wolałbym w Barcy 35 letniego Modrica niż takiego Busquetsa czy Rakitica w wieku 30 lat. Nie ma żadnej wątpliwości, że ZP zdobył zasłużenie. Można przytaczać, że lepsi od Chorwata nie zdobyli, ale w tamtym momencie Messi i Ronaldo byli poza konkurencją i tyle.
@Coutinho007 Ja tam byłem i jestem za pozbyciem się starej gwardii, a wiele osób zmieniało zdanie z tygodnia na tydzień Eee ten się jeszcze przyda, bo taki stary nie jest." Kij z tym że zarabia o 3 razy za dużo i gra na kilka razy gorszym poziomie, ale ma nazwisko i ponad 20 mln obserwujących na Instagramie.
@barcakamil Jakie 2-0 z Atletico? Tam sędzia nas wyruchał, bo powinien być karny po zagraniu reką Gabiego w ostatnich minutach, a był wolny... 3-0 z Juventusem mogło się skończyć dużo lepiej gdyby Suarez i Iniesta wykorzystali swoje setki. Reszta to kompromitację.
0
@VenoM Nie i nie pozdrawiam.
0
@adamt1996 Mógł, a ma, to jest różnica.
1
Ehh jeszcze pokazali Pique w damskim sweterku... Zero charakteru, zero walki. Im chyba ucięli pewną część ciała.
1
@Janas11224 Dlaczego ogólnie większość czekolad jest brązowa lub ciemna? To też rasizm w najgorszej postaci.
0
@norbi77 Ale Zenka to Ty szanuj.
4
@norbi77 Dlatego poczekam i kupię w przyszłym roku. Wieśka też, tak kupiłem i się bardzo opłacało, bo miałem do tego dwa dodatki + gra śmigała bez zarzutów.
0
@kkbarca Myślę że gdyby się czołgała dalej to by dała radę się dostać do tych schodów.
3
@DonMatteo901 Oczywiście pokazywałem mojej ciotce, że te gry nie są dla niego, ale reakcji brak i później młodemu odwalało. Żaden 6-8 latek nie powinien grać w GTA czy inne podobne gry, bo jeszcze nie rozróżnia gry od rzeczywistości.
4
@DonMatteo901 Akurat może nie u 15 latka, ale dzieci w wieku 6-8 lat nie powinny grać w takie gry, bo na przykład mojemu młodszemu kuzynowi ładnie ryło to beret i wydaje mi się, że jednak te gry były powodem.
0
@Messiah10 Powiem Ci tak... Powinieneś z małżonką porozmawiać na spokojnie o tym prezencie i powiedzieć jej, że jak jej kupujesz prezent to kupujesz, co Ona chce i tego samego byś oczekiwał.
1
@Pablit Słuchaj mądrości La Rambli to w lato założysz buty zimowe i kalesony.
0
@Messiah10 Prezent kompletnie nietrafiony. Żona chyba nie wie ile za 300 zł można kupić długopisów i piór.
0
@MESSIah16 Kto źle mówi o tym panu, to powinien zrobić duży rozbieg i uderzyć ze łba w ścianę.
2
@VamosRakieta Wiem, że sobie na tej stronie trollujesz z tym Rakiticem, ale Rakitic w prime nie dorastał Modricowi w prime do pięt.
3
Wolałbym w Barcy 35 letniego Modrica niż takiego Busquetsa czy Rakitica w wieku 30 lat. Nie ma żadnej wątpliwości, że ZP zdobył zasłużenie. Można przytaczać, że lepsi od Chorwata nie zdobyli, ale w tamtym momencie Messi i Ronaldo byli poza konkurencją i tyle.
0
@FC1899Barca Nie wygra raczej w najbliższych latach. Podobnie jak my raczej.
0
@BigVu No, to wyłącz i daj innym oglądać.
1
@Kusco15 Suarez też nosi cały czas na dłoni.
0
@Coutinho007 Ja tam byłem i jestem za pozbyciem się starej gwardii, a wiele osób zmieniało zdanie z tygodnia na tydzień Eee ten się jeszcze przyda, bo taki stary nie jest." Kij z tym że zarabia o 3 razy za dużo i gra na kilka razy gorszym poziomie, ale ma nazwisko i ponad 20 mln obserwujących na Instagramie.
7
Alejandro Sabella nie żyje... Szkoda gościa, to był ostatni normalny trener Argentyny.
1
@barcakamil Jakie 2-0 z Atletico? Tam sędzia nas wyruchał, bo powinien być karny po zagraniu reką Gabiego w ostatnich minutach, a był wolny... 3-0 z Juventusem mogło się skończyć dużo lepiej gdyby Suarez i Iniesta wykorzystali swoje setki. Reszta to kompromitację.
3
Sezony przejściowe są bolesne. Niby oczekiwania są jak zwykle duże, ale jednak to tylko sezon przejściowy.
2
@Catalanian1991 Chcesz to bij się w pierś i przepraszaj.
0
@Tomek54321 Ale to nie był blamaż.
0
@Rewolucja123 Zalatuje hipokryzją.
2
Tutaj Klopp, Guardiola i Simeone razem wzięci by nic nie pomogli. Conajmniej 5 zawodników trzeba wywalić, to jest sezon przejściowy i tyle.
0
@Rewolucja123 I pisze to gość z awatarem Koemana xd
0
@Tomek54321 Z Juve w 2017 zagraliśmy dużo lepiej. W pierwszym meczu mogło być 3-3, to nie była kompromitacja jak z Romą, Liverpoolem czy Bayernem.
5
Jeśli za czasów kolejnego trenera Barca gra słabo, to już nie z trenerem jest coś nie tak, a z zawodnikami.
0
@monsterrize Wątpię.