@zmiter912576 Z odpowiedzialności zaszczepienia się? Nie wiem według mnie jeśli szczepionka okaże się nieszkodliwa dla zdrowia i skuteczna, to powinna być obowiązkowa.
@GadulkiGembulki Z pozoru miłe zwierzątko, ale pamiętam, co odwalał rok temu na sylwestrze u kolegi. Wstał gdzieś po 22 i zaczął hałasować i piszczeć. Kolega mówił, że jego chomiczek prawie cały dzień śpi i w nocy zaczyna akcje. Nam to nie przeszkadzało, bo był sylwester, ale on zawsze w nocy zaczyna hałasować i przez niego wstawał wiele razy niewyspany do roboty :D
@ProMILs 15+ to bardziej nastolatki, ale z punktu prawnego dalej dzieci do 18 urodzin. No, można powiedzieć, że do 17, bo 17 latek jest sądzony jako dorosły.
Dla mnie Pique może i grać do czterdziestki, ale nie widzę go przez następne 3-4 lata jako podstawowego zawodnika Barcelony. Oczywiście to dalej jeden z lepszych ŚO w naszej kadrze, ale ma masakryczne zjazdy formy i w wieku 37-38 lat nie będzie się dało go oglądać jako podstawowego ŚO. No, chyba że będzie przeżywał 3 młodość coś jak Maldini czy Terry, co jest bardzo wątpliwe.
@th@les Irytujący typ z tego Stanowskiego. Bardziej mnie wkurzał na Hejt parku niż Najman, a to już jest jakieś osiągnięcie. Typowa dziennikarzyna, która myśli, że jak ma IQ na poziomie ciut wyższym niż przeciętne, to zna się na wszystkim.
@RomanHoffer Dużo chlania, dużo ru""Ania i pieniędzy Życzy Roman Hoffer. Takie coś bym wysłał. No, ale jak masz szefa bez poczucia humoru, to wyślij normalne życzenia.
Ja również Życzę wam Wesołych Świąt i mam nadzieję, że przyszły rok będzie lepszy niż obecny i że zrobią coś z tym wirusem. Oczywiście też Życzę sobie i wam, żeby przyszły rok był dla Barcelony lepszy.
@IronSanHybrid Ta w 2 lata w Amerykańskim klubie strzelił ponad 400 goli... Szkoda, że w jego czasach nie rozliczali z goli, tak jak teraz, bo wątpię, że znalazło by się w jego dorobku 700 goli, a co dopiero ponad 1200. Messiemu też można policzyć gole na treningach i pęknie 2 tys.
@barcelonaLM Może taki, że nie dla wszystkich jest wygodna i dodaje lat. Dla mnie sam zarost jest nie wygodny, a co dopiero broda. W czas upałów bym z taką brodą w lato czy w ciepłą część wiosny przy 30+ stopniach bym nie wytrzymał, a szczególnie teraz gdy trzeba nosić maseczki, a ta broda wychodzi wręcz z tej maseczki. Dla niektórych broda to symbol atrakcyjności, a ja uważam to za symbol straty czasu na pielęgnację.
Widocznie ostatnie nieźle spotkanie Busquetsa, to był taki przebłysk. No, cóż szkoda. Facet powinien zrobić to, co Xavi czy Iniesta. Chociaż tamci odchodzili na wysokim poziomie i tak nieosiągalnym dla wielu.
Często się zastanawiam jak to jest czy młody człowiek nie może być zmęczony po pracy? Zawsze słyszę gadke "Skoro Ty w tym wieku jesteś zmęczony, to co będzie jak będziesz miał 60 lat?" Akurat uważam, że wiek nie ma nic tutaj do rzeczy, bo jest też różnica w robocie jaką się wykonuje jak człowiek jest 8 godz w pracy i 7.30 odliczając przerwy na nogach to ma prawo być zmęczony.
Busquets sobie przypomniał na jakim grał kiedyś poziomie. Może nie grał, tak jak za czasów swojej świetności, ale dzisiaj zagrał naprawdę dobry mecz. Mam nadzieję, że będzie grał, tak dalej.
@Bykunn Niestety takie czasy, ale w latach 70 też to było Denis Rusoss też śpiewał z Playbacku w Polsce. Artysta który porusza kilka razy gębą nie powinien być brany pod uwagę. Taki Playback można wyczuć z kilometra. Coraz więcej artystów w to brnie i to mnie boli.
3
@LuisSalvano Dobić? Raczej objąć prowadzenie. Dobić, to można na 3,4-1.
1
@MesQueUnClub96 A nie wiem jakaś aktorka z jakiegoś Hiszpańskiego chłamu. Walą sobie do tego, bo wrzuca na Twitterze zdjęcia w bikini.
1
Jeszcze by nas wykończył krewny tej Exposito, co stulejarze tutaj wrzucają, to by był w ogóle dramat...
0
Kije 0-1... Niech Dembele i inni napastnicy z Barcy obejrzą tego gola w domu na powtórce, tak się wykańcza akcje.
0
Pedri gra świetnie, a Dembele psuje setki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bartunek I tak już gorszy nie może być.
0
Nota 19? Pytanie za co?
2
Babiarz Ty się na temat matematyki nie wypowiadaj :D
0
@zmiter912576 Z odpowiedzialności zaszczepienia się? Nie wiem według mnie jeśli szczepionka okaże się nieszkodliwa dla zdrowia i skuteczna, to powinna być obowiązkowa.
0
@Xwowrak Mówisz mu, tak jak uważasz i niczym się nie przejmujesz. On zrobi jak chce.
4
Ja tu daje zielonego, a tu najsłynniejszy okrzyk Ronaldo Suuuu! Aż się przestraszyłem, bo mam słuchawki...
0
@GadulkiGembulki Z pozoru miłe zwierzątko, ale pamiętam, co odwalał rok temu na sylwestrze u kolegi. Wstał gdzieś po 22 i zaczął hałasować i piszczeć. Kolega mówił, że jego chomiczek prawie cały dzień śpi i w nocy zaczyna akcje. Nam to nie przeszkadzało, bo był sylwester, ale on zawsze w nocy zaczyna hałasować i przez niego wstawał wiele razy niewyspany do roboty :D
4
@Barwindg Ta, ja to samo miałem. Niedożywiony, a skąd te około 15 kg nadwagi? :D
0
@ProMILs 15+ to bardziej nastolatki, ale z punktu prawnego dalej dzieci do 18 urodzin. No, można powiedzieć, że do 17, bo 17 latek jest sądzony jako dorosły.
0
Dla mnie Pique może i grać do czterdziestki, ale nie widzę go przez następne 3-4 lata jako podstawowego zawodnika Barcelony. Oczywiście to dalej jeden z lepszych ŚO w naszej kadrze, ale ma masakryczne zjazdy formy i w wieku 37-38 lat nie będzie się dało go oglądać jako podstawowego ŚO. No, chyba że będzie przeżywał 3 młodość coś jak Maldini czy Terry, co jest bardzo wątpliwe.
2
@IronSanHybrid Koleżanki w pracy ładniejsze.
1
@th@les Irytujący typ z tego Stanowskiego. Bardziej mnie wkurzał na Hejt parku niż Najman, a to już jest jakieś osiągnięcie. Typowa dziennikarzyna, która myśli, że jak ma IQ na poziomie ciut wyższym niż przeciętne, to zna się na wszystkim.
1
@RomanHoffer Dużo chlania, dużo ru""Ania i pieniędzy Życzy Roman Hoffer. Takie coś bym wysłał. No, ale jak masz szefa bez poczucia humoru, to wyślij normalne życzenia.
0
@avexavi Żeby było sprawiedliwie, to zabronili by mu strzelać z lewej nogi, tak żeby chociaż minimalnie wyrównać szanse :D
1
Ja również Życzę wam Wesołych Świąt i mam nadzieję, że przyszły rok będzie lepszy niż obecny i że zrobią coś z tym wirusem. Oczywiście też Życzę sobie i wam, żeby przyszły rok był dla Barcelony lepszy.
8
@IronSanHybrid Ta w 2 lata w Amerykańskim klubie strzelił ponad 400 goli... Szkoda, że w jego czasach nie rozliczali z goli, tak jak teraz, bo wątpię, że znalazło by się w jego dorobku 700 goli, a co dopiero ponad 1200. Messiemu też można policzyć gole na treningach i pęknie 2 tys.
1
@barcelonaLM Może taki, że nie dla wszystkich jest wygodna i dodaje lat. Dla mnie sam zarost jest nie wygodny, a co dopiero broda. W czas upałów bym z taką brodą w lato czy w ciepłą część wiosny przy 30+ stopniach bym nie wytrzymał, a szczególnie teraz gdy trzeba nosić maseczki, a ta broda wychodzi wręcz z tej maseczki. Dla niektórych broda to symbol atrakcyjności, a ja uważam to za symbol straty czasu na pielęgnację.
1
@Muszynianka Sprawdzałem i nic nie leci.
2
@Rewolucja123 Zacznij oglądać mecze przez telewizor, a nie flashscore.
4
Widocznie ostatnie nieźle spotkanie Busquetsa, to był taki przebłysk. No, cóż szkoda. Facet powinien zrobić to, co Xavi czy Iniesta. Chociaż tamci odchodzili na wysokim poziomie i tak nieosiągalnym dla wielu.
3
Często się zastanawiam jak to jest czy młody człowiek nie może być zmęczony po pracy? Zawsze słyszę gadke "Skoro Ty w tym wieku jesteś zmęczony, to co będzie jak będziesz miał 60 lat?" Akurat uważam, że wiek nie ma nic tutaj do rzeczy, bo jest też różnica w robocie jaką się wykonuje jak człowiek jest 8 godz w pracy i 7.30 odliczając przerwy na nogach to ma prawo być zmęczony.
0
@kuz Wątpię, bo Alcacer u Enrique grał tyle, co kot napłakał, ale też Suarez był bezkonkurencyjny i dużo lepszej formie niż później.
2
Busquets sobie przypomniał na jakim grał kiedyś poziomie. Może nie grał, tak jak za czasów swojej świetności, ale dzisiaj zagrał naprawdę dobry mecz. Mam nadzieję, że będzie grał, tak dalej.
1
@Bykunn Niestety takie czasy, ale w latach 70 też to było Denis Rusoss też śpiewał z Playbacku w Polsce. Artysta który porusza kilka razy gębą nie powinien być brany pod uwagę. Taki Playback można wyczuć z kilometra. Coraz więcej artystów w to brnie i to mnie boli.