3

@LuisSalvano Dobić? Raczej objąć prowadzenie. Dobić, to można na 3,4-1.

1

@MesQueUnClub96 A nie wiem jakaś aktorka z jakiegoś Hiszpańskiego chłamu. Walą sobie do tego, bo wrzuca na Twitterze zdjęcia w bikini.

1

Jeszcze by nas wykończył krewny tej Exposito, co stulejarze tutaj wrzucają, to by był w ogóle dramat...

0

Kije 0-1... Niech Dembele i inni napastnicy z Barcy obejrzą tego gola w domu na powtórce, tak się wykańcza akcje.

0

Pedri gra świetnie, a Dembele psuje setki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bartunek I tak już gorszy nie może być.

0

Nota 19? Pytanie za co?

2

Babiarz Ty się na temat matematyki nie wypowiadaj :D

0

@zmiter912576 Z odpowiedzialności zaszczepienia się? Nie wiem według mnie jeśli szczepionka okaże się nieszkodliwa dla zdrowia i skuteczna, to powinna być obowiązkowa.

0

@Xwowrak Mówisz mu, tak jak uważasz i niczym się nie przejmujesz. On zrobi jak chce.

4

Ja tu daje zielonego, a tu najsłynniejszy okrzyk Ronaldo Suuuu! Aż się przestraszyłem, bo mam słuchawki...

0

@GadulkiGembulki Z pozoru miłe zwierzątko, ale pamiętam, co odwalał rok temu na sylwestrze u kolegi. Wstał gdzieś po 22 i zaczął hałasować i piszczeć. Kolega mówił, że jego chomiczek prawie cały dzień śpi i w nocy zaczyna akcje. Nam to nie przeszkadzało, bo był sylwester, ale on zawsze w nocy zaczyna hałasować i przez niego wstawał wiele razy niewyspany do roboty :D

4

@Barwindg Ta, ja to samo miałem. Niedożywiony, a skąd te około 15 kg nadwagi? :D

0

@ProMILs 15+ to bardziej nastolatki, ale z punktu prawnego dalej dzieci do 18 urodzin. No, można powiedzieć, że do 17, bo 17 latek jest sądzony jako dorosły.

0

Dla mnie Pique może i grać do czterdziestki, ale nie widzę go przez następne 3-4 lata jako podstawowego zawodnika Barcelony. Oczywiście to dalej jeden z lepszych ŚO w naszej kadrze, ale ma masakryczne zjazdy formy i w wieku 37-38 lat nie będzie się dało go oglądać jako podstawowego ŚO. No, chyba że będzie przeżywał 3 młodość coś jak Maldini czy Terry, co jest bardzo wątpliwe.

2

@IronSanHybrid Koleżanki w pracy ładniejsze.

1

@th@les Irytujący typ z tego Stanowskiego. Bardziej mnie wkurzał na Hejt parku niż Najman, a to już jest jakieś osiągnięcie. Typowa dziennikarzyna, która myśli, że jak ma IQ na poziomie ciut wyższym niż przeciętne, to zna się na wszystkim.

1

@RomanHoffer Dużo chlania, dużo ru""Ania i pieniędzy Życzy Roman Hoffer. Takie coś bym wysłał. No, ale jak masz szefa bez poczucia humoru, to wyślij normalne życzenia.

0

@avexavi Żeby było sprawiedliwie, to zabronili by mu strzelać z lewej nogi, tak żeby chociaż minimalnie wyrównać szanse :D

1

Ja również Życzę wam Wesołych Świąt i mam nadzieję, że przyszły rok będzie lepszy niż obecny i że zrobią coś z tym wirusem. Oczywiście też Życzę sobie i wam, żeby przyszły rok był dla Barcelony lepszy.

8

@IronSanHybrid Ta w 2 lata w Amerykańskim klubie strzelił ponad 400 goli... Szkoda, że w jego czasach nie rozliczali z goli, tak jak teraz, bo wątpię, że znalazło by się w jego dorobku 700 goli, a co dopiero ponad 1200. Messiemu też można policzyć gole na treningach i pęknie 2 tys.

1

@barcelonaLM Może taki, że nie dla wszystkich jest wygodna i dodaje lat. Dla mnie sam zarost jest nie wygodny, a co dopiero broda. W czas upałów bym z taką brodą w lato czy w ciepłą część wiosny przy 30+ stopniach bym nie wytrzymał, a szczególnie teraz gdy trzeba nosić maseczki, a ta broda wychodzi wręcz z tej maseczki. Dla niektórych broda to symbol atrakcyjności, a ja uważam to za symbol straty czasu na pielęgnację.

1

@Muszynianka Sprawdzałem i nic nie leci.

2

@Rewolucja123 Zacznij oglądać mecze przez telewizor, a nie flashscore.

4

Widocznie ostatnie nieźle spotkanie Busquetsa, to był taki przebłysk. No, cóż szkoda. Facet powinien zrobić to, co Xavi czy Iniesta. Chociaż tamci odchodzili na wysokim poziomie i tak nieosiągalnym dla wielu.

3

Często się zastanawiam jak to jest czy młody człowiek nie może być zmęczony po pracy? Zawsze słyszę gadke "Skoro Ty w tym wieku jesteś zmęczony, to co będzie jak będziesz miał 60 lat?" Akurat uważam, że wiek nie ma nic tutaj do rzeczy, bo jest też różnica w robocie jaką się wykonuje jak człowiek jest 8 godz w pracy i 7.30 odliczając przerwy na nogach to ma prawo być zmęczony.

0

@kuz Wątpię, bo Alcacer u Enrique grał tyle, co kot napłakał, ale też Suarez był bezkonkurencyjny i dużo lepszej formie niż później.

2

Busquets sobie przypomniał na jakim grał kiedyś poziomie. Może nie grał, tak jak za czasów swojej świetności, ale dzisiaj zagrał naprawdę dobry mecz. Mam nadzieję, że będzie grał, tak dalej.

1

@Bykunn Niestety takie czasy, ale w latach 70 też to było Denis Rusoss też śpiewał z Playbacku w Polsce. Artysta który porusza kilka razy gębą nie powinien być brany pod uwagę. Taki Playback można wyczuć z kilometra. Coraz więcej artystów w to brnie i to mnie boli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?