0

Są tu w ogóle jacyś fani Rocka czy Metalu?

17

@masq Ja bym zaproponował McDonalda i to na mój koszt lub jakiegoś kebaba, żeby trochę przybrała, bo nie popieram anoreksji. @lukaszbarca15 Gdyby nie La Rambla to bym nawet nie wiedział o jej istnieniu, a Ty coś piszesz o sikaniu w majtki... Podaj mi 1 argument dlaczego miałbym się posikać w majtki na jej widok.

29

@ddanioofcb Będę komentował, bo popierasz anoreksję i brzydotę.

1

@Rudi35 Przecież właśnie dzięki kierowcy skończyło się tylko na potłuczeniach i na tym złamanym obojczyku. Gdyby jechał szybciej to z tego idioty by nic nie zostało. Poza tym dlaczego on odpalał to na ulicy? Chciał zaimponować dziewczynie czy był pijany?

10

@sebasek99 Na Ciebie takie argumenty wystarczą. Ty nie masz żadnych. "Petardy, fajerwerki powinny być zakazane w całym kraju, bo kilku kretynów nie potrafi się nimi obsługiwać lub robi to po pijaku." Skoro miałeś przez to wypadek z własnej głupoty, to nie broń tego innym i nie wrzucaj do jednego worka.

32

@sebasek99 No, to ich nie używaj jak możesz sobie nimi zrobić krzywdę, a nie decyduj za innych.

5

@sebasek99 Z roku na rok jest coraz więcej czepiania się o wszystko. Wpisz "Samochód wypadek" i tego też jest sporo, może będzie trzeba zakazać jeździć? Samochód? Na co to komu? Przecież to tylko smród i można zrobić wypadek, zero pożytku.

0

Nowy rok, stary ja. Jak ja to wszystko ogarnę.

4

TVP i Polsat odwalili dziadostwo idę chyba spać, bo nie ma co oglądać. Jedynie na d*py sobie można popatrzeć jak wywijają. Najgorszy sylwester w życiu. Znajomi siedzą w domach i zero imprezowania.

0

@PanZagadka Nie jest nawet godna, żeby jej zdjęcia pojawiały się na La Rambli.

1

@Unikatowy O taki plastik jak Ekspostio to ciężko.

0

@Witam Zapytaj tutejszych stulejarzy, co zobaczą dziewczynę w majtkach i brudzą wersalkę nasieniem.

25

Z Roksany Węgiel za 3-4 lata może być niezła kobitka i może być dużo lepsza niż ta Ekspostio co się nią stulejarze jarają. Przynajmniej Polka.

2

@bafi Chciałbym tego nigdy w życiu nie usłyszeć.

0

@krissu8 A jak przecież ona nie potrafi śpiewać.

6

Boże Mandaryna... Koszmar z dzieciństwa powraca i jeszcze to ewry Najt...

0

@clyde Mów za siebie.

0

@pele1282 Wygrałeś.

3

@Zip A gdzie Marcelo, Karwahal, Modric. No i jak jest Ramos, to Varane powinien być obowiązkowo.

0

@LionelM95 A mi się wydaję, że ten to będzie lepszy niż 2017, gorszy niż 2018, lepszy niż 2019, 2020. Najgorszy był 2016.

4

@horang Gdzie, tak napisałeś, że to chodzi o Milczenie owiec? Piszesz, że Hopkins jest aktorem jednej roli, to chyba filmów z nim żadnych nie widziałeś.

4

@horang Choćby Milczenie owiec czy Lekcja przetrwania. Albo jesteś bardzo młody i nie możesz znać jego filmów lub po prostu nie oglądasz filmów. "Nie znam się, ale się wypowiem."

0

@AmigoBlancos Wygląda na to że gdybyś miał 40 lat więcej, to ta twoja statystyka źle by nie wyglądała, ale Ci co się urodzili w latach 80 i 90 mają przerąbane łącznie ze mną.

4

@Trepyveb Raczej jest na wylocie z Realu. Jeden z najsłabszych zawodników w kadrze Realu. Według mnie zrobił masakryczny zjazd.

1

@clyde Jeśli to jest normalny zakład bukmacherski, to panna za to powinna już szukać nowej pracy, bo nic innego jak zwolnienie nie powinno wchodzić w grę.

2

Trincao się wczoraj nie popisał. Ładna tą akcję zrobił, ale ma słabszą nogę jak jakiś junior. Wiadomo, że nie każdy piłkarz to Dembele, co ma obie nogi jednakowe, ale jednak takie coś powinien Portugalczyk wykorzystać, a on prędzej by się połamał niż strzelił gola gorszą nogą.

0

@IronSanHybrid Nie lubię gościa, ale się z nim zgadzam feministki to jest najgorszy typ kobiety jaki chodzi po ziemi.

1

@itmustbejoke Sam sobie na to odpowiedziałeś. Pół roku temu był Suarez (może nie taki jak za czasów świetności, ale dalej lepszy niż Braitwhaite) i Messi w lepszej formie i w ogóle grał.

1

Busquets to chyba na dobicie...

7

Braitwhaite irytujący uśmieszek jak Pedro po zmarnowanej okazji, ale wkładu obu tych panów nie ma, co porównywać, bo Pedrito to praktycznie Legenda tego klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?