@messiiiiik Upić i zostawić w samym środku centrum? Czemu nie? Widać, że alkoholiczka :D A przy okazji to jedno z brzydszych zdjęć dziewczyn jakie widziałem, miała dużo lepsze zdjęcia :)
@Mow_mi_Douglas Żółtko powinien dostać, bo przecież, chyba nie ma "Paszportu Casemiro" że sobie może w jednym meczu 8-10 razy faulować i dostawać max żółtko.
@Janiama Moim zdaniem Boniek zrobił to o jakiś rok za późno. Powinien to zrobić wcześniej nie tylko ze względu na to, że już były jakieś spiny z kadrowiczami, ale ze względu na to, że w Marcu już ruszą Eliminacje do MŚ i nowy trener powinien mieć właśnie ten rok na zapoznaniem się z zawodnikami i żeby zrozumieli i przyswoili jego system. Trener to ponad połowa sukcesu, a reszta to zawodnicy. Gwoździem do trumny dla Bonska i jego świty będzie sprowadzenie Polskiego trenera, jedynie może powrót Nawałki uznać za lepszą opcję niż jakikolwiek obecny Polski coach.
Dajcie sobie spokój z narzekaniem. Wynik poszedł w świat. Jak ktoś się chce po tym meczu wieszać niech to robi teraz i niech nie uniża do swojego poziomu tej strony, to jest sezon przejściowy i jego nie można brać pod żadną uwagę.
Nie było by żadnej różnicy między Suarezem i Braitwhaitem w tym meczu. Gdyby Urugwajczyk ogolił się na łyso byłaby kopia Duńczyka, dodatkowo z brakiem przyjęcia.
@kubix05 Szkoda mi Pana Turka. Zagrał w kilku świetnych filmach i w serialu z dzieciństwa czyli "Złotopolscy". Według mnie dość niedoceniany aktor. Jak się dowiedziałem, że zmarł przykro mi było, tak jakby zmarł mi dziadek. Jeden z moich ulubionych aktorów.
Niepokojąco to wygląda w skokach. Austriacy, Norwegowie coraz młodsi, a nasi coraz starsi. Mówią, u nas na 24-25 letnich zawodników "chłopak". Chłopakiem mógł być jak miał 17-19 lat, ale nie 25.
@NGTRX Analiza ma być przeprowadzona bez żadnych sympatii, a jak użytkownik, który robi pseudoanalizy i pisze, że dałbym jednemu z najlepszych na boisku ocenę 2, gdyby kierował się sympatią, to równie dobrze pewnie zaniża te "obiektywne" oceny zawodnika, którego nie lubi.
@Janiama Czyżby głos rozsądku? Zwykle piszą to ludzie, którzy próbują "zabłysnąć" pisząc coś na odwrót, to co uważa ponad 90% kibicow. Jeszcze gdyby połowa uważała, że zagrał słabo, a druga inaczej, to dyskusja miałaby sens, a takich "analiz" nawet nie warto komentować, to trzeba ignorować, bo to jest raczej prowokacja lub próba na siłę pokazania, że ma się inną opinie niż większość.
Ciekawe jak długo ma być śnieżnie? Według mnie, tak śnieżnie powinno być przez 3/4 zimy, a nie, że tydzień lub w ogóle, tak jak w ostatnich kilku latach.
@NaFazieHitman Setien zrobił dobre pierwsze wrażenie, a później już była rzeźnia i ludzie tęsknili za Valverde. @Coutinho007 O tych dwóch wymienionych przez Ciebie młodzikach praktycznie nic nie mogę powiedzieć. @ViscaBarca123 wie na pewno więcej niż ja, bo młode talenty to jego hobby. Natomiast nie każdy młody to Fati czy Pedri, że pewnie idą po swoje miejsce w pierwszej drużynie i będą w przyszłości kozakami. Puig przykładowo jest sporo starszy od nich i dopiero teraz wchodzi zdaniem Koemana na ten poziom, a tamci nie daj Boże mogą podzielić losy Rafinhy, Dos Santosa czy Denisa Suareza.
Moim zdaniem Barcelona i tak już wygląda lepiej niż Barca Setiena czy z końcówki Valverde. Nawet jak wyniki były słabsze, to gra wyglądała dużo przyjemniej dla oka. Może użycie słowa "ładna gra" to nadużycie, ale przynajmniej nudnych spotkań, gdzie się przysypało nie było aż tyle, co u poprzedników. Teraz wreszcie przychodzą wyniki, trzeba jeszcze poczekać aż się obrona całkowicie ogarnie.
2
@Tasde Inni stali w kolejce po rozum, a inni po wzrost :D
29
@clyde Nie napisałaś ile masz wzrostu, ile ważysz i nie pokazałaś swojego zdjęcia. Nie liczy się :D
0
@messiiiiik Upić i zostawić w samym środku centrum? Czemu nie? Widać, że alkoholiczka :D A przy okazji to jedno z brzydszych zdjęć dziewczyn jakie widziałem, miała dużo lepsze zdjęcia :)
0
Araujo i długo długo nic w obronie. Jeszcze jest Pique, ale on ma swoje lata i nie wiadomo jaki wróci, a też z wiekiem coraz więcej błędów popełnia.
1
@Coutinho007 Ja to po Anfield się czułem jakby mnie dziewczyna zdradziła z najlepszym kumplem lub jeszcze gorzej z ojcem...
1
@Kwiatek67 Nie spinaj się, tak człowieku, Bo Ci gumka w gaciach pęknie.
1
@Mow_mi_Douglas Żółtko powinien dostać, bo przecież, chyba nie ma "Paszportu Casemiro" że sobie może w jednym meczu 8-10 razy faulować i dostawać max żółtko.
1
@Kwiatek67 Chyba, twojej bo napisałeś, to tak jak napisałeś.
0
W sumie, to Messi się zachował dokładnie jak ten wielki Kapitan Ramos. Listwa na łeb i wszystko.
1
@Janiama Moim zdaniem Boniek zrobił to o jakiś rok za późno. Powinien to zrobić wcześniej nie tylko ze względu na to, że już były jakieś spiny z kadrowiczami, ale ze względu na to, że w Marcu już ruszą Eliminacje do MŚ i nowy trener powinien mieć właśnie ten rok na zapoznaniem się z zawodnikami i żeby zrozumieli i przyswoili jego system. Trener to ponad połowa sukcesu, a reszta to zawodnicy. Gwoździem do trumny dla Bonska i jego świty będzie sprowadzenie Polskiego trenera, jedynie może powrót Nawałki uznać za lepszą opcję niż jakikolwiek obecny Polski coach.
0
@AssisMoreira A chcesz to bierz sznur i rób swoje. Jaki 5 sezon przejściowy? 5 sezonów temu byliśmy najlepsi.
1
Dajcie sobie spokój z narzekaniem. Wynik poszedł w świat. Jak ktoś się chce po tym meczu wieszać niech to robi teraz i niech nie uniża do swojego poziomu tej strony, to jest sezon przejściowy i jego nie można brać pod żadną uwagę.
0
@PatrychoO To się szykuj, a po meczu nie opuszczaj swojej nory. Nawet jak ich jak zwykle rozejdziemy.
0
@Sapos93 Ja nie mam ferie już gdzieś od 5 lat
1
Nie było by żadnej różnicy między Suarezem i Braitwhaitem w tym meczu. Gdyby Urugwajczyk ogolił się na łyso byłaby kopia Duńczyka, dodatkowo z brakiem przyjęcia.
1
Tutaj to wiadomo, że 3/4 krytykujacych urodziło się w czasach Guardioli gdzieś 2008-2010, ale zostało jeszcze 15 minut, więc dajcie im szansę.
1
Mumiami to taki niespełniony talent miał być kimś naprawdę wielkim. Może nie aż Iniesta ale kimś chociaż w 1/3 tak dobrym.
0
@mokrychlopiec A Ty w co umiesz?
1
Alba nigdy się nie nauczy dośrodkowywać wyżej niż pół metra.
0
@DanielOOL Zacznij oglądać mecze na telewizorze, a nie przez flashscore.
2
Co tu dużo pisać. Lenglet do zmiany jest słaby i cienki jak sik pająka.
1
@kubix05 Szkoda mi Pana Turka. Zagrał w kilku świetnych filmach i w serialu z dzieciństwa czyli "Złotopolscy". Według mnie dość niedoceniany aktor. Jak się dowiedziałem, że zmarł przykro mi było, tak jakby zmarł mi dziadek. Jeden z moich ulubionych aktorów.
1
Niepokojąco to wygląda w skokach. Austriacy, Norwegowie coraz młodsi, a nasi coraz starsi. Mówią, u nas na 24-25 letnich zawodników "chłopak". Chłopakiem mógł być jak miał 17-19 lat, ale nie 25.
0
@KapiFCB Trzeba być cwaniakiem. Kolega na studiach zrobił większy interes na takich pomocach niż przez kilka lat uczciwej pracy za jakiś ochłap.
0
@NGTRX Analiza ma być przeprowadzona bez żadnych sympatii, a jak użytkownik, który robi pseudoanalizy i pisze, że dałbym jednemu z najlepszych na boisku ocenę 2, gdyby kierował się sympatią, to równie dobrze pewnie zaniża te "obiektywne" oceny zawodnika, którego nie lubi.
1
@MesQueUnClub96 Trochę smutna historia z tym Murańką :(
1
@Janiama Czyżby głos rozsądku? Zwykle piszą to ludzie, którzy próbują "zabłysnąć" pisząc coś na odwrót, to co uważa ponad 90% kibicow. Jeszcze gdyby połowa uważała, że zagrał słabo, a druga inaczej, to dyskusja miałaby sens, a takich "analiz" nawet nie warto komentować, to trzeba ignorować, bo to jest raczej prowokacja lub próba na siłę pokazania, że ma się inną opinie niż większość.
5
Ciekawe jak długo ma być śnieżnie? Według mnie, tak śnieżnie powinno być przez 3/4 zimy, a nie, że tydzień lub w ogóle, tak jak w ostatnich kilku latach.
2
@NaFazieHitman Setien zrobił dobre pierwsze wrażenie, a później już była rzeźnia i ludzie tęsknili za Valverde. @Coutinho007 O tych dwóch wymienionych przez Ciebie młodzikach praktycznie nic nie mogę powiedzieć. @ViscaBarca123 wie na pewno więcej niż ja, bo młode talenty to jego hobby. Natomiast nie każdy młody to Fati czy Pedri, że pewnie idą po swoje miejsce w pierwszej drużynie i będą w przyszłości kozakami. Puig przykładowo jest sporo starszy od nich i dopiero teraz wchodzi zdaniem Koemana na ten poziom, a tamci nie daj Boże mogą podzielić losy Rafinhy, Dos Santosa czy Denisa Suareza.
45
Moim zdaniem Barcelona i tak już wygląda lepiej niż Barca Setiena czy z końcówki Valverde. Nawet jak wyniki były słabsze, to gra wyglądała dużo przyjemniej dla oka. Może użycie słowa "ładna gra" to nadużycie, ale przynajmniej nudnych spotkań, gdzie się przysypało nie było aż tyle, co u poprzedników. Teraz wreszcie przychodzą wyniki, trzeba jeszcze poczekać aż się obrona całkowicie ogarnie.