3

@Sulimo To Tak jak o PiSie że to komuna, a 90% ludzi tutaj nawet nie pamięta lub urodziło się po komunie. Zaraz mi ktoś wejdzie, że się urodził w 80 roku i pamięta... Ta, bo w wieku kilku lat wiedział, co się w Polsce dzieje... 70 rocznik może pamiętać, ale nie rocznik 80+

0

@Jacu327 Onufry Zagłoba... Szkoda mi faceta...

3

@snake99 Szkoda komentować trolla. Poczekam na jakiś normalny komentarz, normalnego użytkownika. Myślę, że i tak się znajdzie w gorącej dyskusji, bo przeważnie posty troli tam są, czego przykładem jest, co jest ostatnio w gorących dyskusjach. Według mnie @Redakcja powinna zlikwidować te gorące dyskusje, bo one są dla użytkowników, którzy próbują zwrócić na siebie uwagę pisząc kontrowersyjne posty. Mało jest rzeczy ciekawych w gorących dyskusjach. Ostatnio są same bzdury.

7

@Quavosk Messiemu się mają podobać, a nie mnie. Tatuaż na ręce ładny, ale na nodze brzydki. Według mnie oszpecił sobie nogę. Koleżanka w pracy też ma taki, ale na ręce i to za fajnie nie wygląda, cała ręka zamazana, a szkoda bo ładna dziewucha, nawet bym powiedział bardzo ładna.

0

@Paradoks A u mnie jakoś szybko, to zleciało i o dziwo 2 tydzień z rzędu. Jak się jest pochłonięty pracą to szybko czas leci.

19

Pamiętam jak Madryckie gazety po odejściu Ronaldo pisały o początku jego sezonu w Juventusie, że ma mniej goli niż Benzema... Porównywać jednego z najskuteczniejszych piłkarzy w historii do jakiego pazia... Serio?

0

@LeoMessi1994 Kobiety przeważnie wódki nie piją. Chociaż są wyjątki... Znałem taką lambadziare, co z Ruskimi mogła by walić, taki miała mocny łeb. Weź wino, a najlepiej 2 lub 3 butelki.

0

@jeyx77x Tylko tyle, że z nim osiągnęliśmy to bez dogrywki. Jeszcze sporo brakuje, żeby w 90 minut osiągnąć ponad 1000 bezproduktywnych podań.

1

@Rewolucja123 No, dobra, ale wydaje Mi się, że zawsze na siłę chcesz mieć inne zdanie niż większość.

0

@Rewolucja123 I tak jest najlepszy w pomocy. Ma zaliczać na mecz po 10 odbiorów i zaliczać po 4 asysty (Jak Xavi z Realem) żebyś go wreszcie docenił. Odzyskał formę, której szukał pół roku i to się liczy.

14

@Rewolucja123 O De Jongu lepiej już nie pisz...

30

Szkoda tej poprzeczki Trincao. Ta bramka by mu dała dużo większego kopa i tak gra sporo lepiej niż grał, ale gole sprawiają, że zawodnik jest bardziej pewny siebie i czynią go silniejszym.

12

@barcelonaLM Lepiej wymienić te 200 podań mniej i oddać 20 strzałów więcej.

1

@BarcaInfo Znowu chce zostać zgaszony?

0

@szymon351 Nic takiego nie będzie miało miejsca. PSG poza tamtym sezonem, tradycyjnie 1/8 i koniec.

0

Na pocieszenie można dodać, że Real i Atletico odpadli znacznie wcześniej, bo w 1/16 i to z 3 ligą, a my chociaż z 1 ligowcem, ale mnie najbardziej boli nie odpadnięcie, a te wylewy w obronie.

1

@pluszek Gazeta uwzięła się na Messiego i tyle. Chłop wrócił do formy to próbują na wszystkie sposoby go szkalować. Nie musi go wprost osksrać wystarczy, że piszą takie pierdoły o nim. Tak jak z tą pensja z kosmosu.

0

@Coutinho007 Quaresma osiągnął coś ma miarę swojego potencjału i tyle. Będzie pamiętany z czegoś co osiągnął (o ile w ogóle będzie) a nie z czegoś na co miał potencjał osiągnąć.

4

@Mixtape Nawet w suchych statystykach nie jest lepszy niż Messi, bo to wyrównany poziom, a w kreacji Argentyńczyk wyrazie góruje.

0

@LeoMessi1994 Ja jak mam kaca, to biegam lub robię czynność po której się pocę. Picie wody i leżenie w łóżku nie pomaga, bo można tak leżeć cały dzień, a tutaj 2 godziny i jestem taki jak przed piciem, później szybki prysznic i jest super :D

0

@LeoMessi1994 Na kacu to powinna być większa motywacja, żeby wypocić kaca :D

0

@FCB24 Aktualnie jest oceniany z końca gry u nas czy z tego słabego sezonu u nas i z niczego innego. Według mnie nie był jakimś wielkim niewypałem.

0

Akurat moim zdaniem, kto najeżdża na Semedo o grę w obronie, to powinien sobie przypomnieć, że w tym aspekcie i tak był lepszy niż Roberto. Za to Roberto był lepszy w ataku. Nie chcę bronić Nelsona, bo też po tych 3 sezonach oczekiwałem od niego dużo więcej i jego transfer oceniam 4 na 10, ale akurat przykładowo Davis by uciekł wielu PO. Z takim Carvajalem czy Walkerem to jeździłby jeśli tylko by się nie zmęczył.

3

Chłop prawie 3/4 życia przebywa w Barcelonie i miałby nieznać języka, który jest dość podobny do Hiszpańskiego. Nie zdziwię się jak Messi pozwie ten brukowiec, bo tego nawet gazeta nie można nazwać. Co Messiego ma interesować niepodległość Katalonii? Klub się z tym utożsamia, ale zagraniczny zawodnik nie musi.

2

@Bobo25 Natomiast w PK sytuacja jest dużo lepsza. Oni odpadli w 1/16 z 3 ligowcem, a my jesteśmy w Ćwierćfinale.

0

@Rastafarnianin Nie musi mieć matury.

0

Gdybym był prezesem La Liga to Lahoz miałby szczęście, jakby mógł sędziować w 3 lidze.

0

@4drian0 Myślisz, że oni naprawdę byli skłóceni?

96

Umtiti w formie zjada Lengleta w formie na śniadanie i tutaj nie ma żadnych wątpliwości.

0

@neeed Jakby odpalił Fifę to pewnie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?