0

@koziar No, racja, ale i tak każdy się śmieje.

0

@Kenxu A ch*j mnie obchodzi czy Messi ma coś wygrać. Bardziej mnie interesuje, to co się dzieje w Barcelonie.

0

@mrboom Kurde o tym nie pomyślałem :D Szczerze nie zaskoczyło by mnie to, gdyby było odwrotnie i roztrwonili te 4-1 na swoją korzyść...

4

@tn.divine To nie Messi destabilizuje, a oni chcą, żeby wszystko za nich robił. Niedługo to Messi zacznie za obrońców odbierać piłki i jeszcze zacznie bronić karne i wykonywać piątki.

0

Teraz można na chłodno podsumować ten mecz. Dno i 20 metrów mułu to łagodne podsumowanie. No, nic nie nauczyły klęski z Romą, Liverpoolem i Bayernem. W klubie w dalej grają zawodnicy, którzy nawet nie mają prawa grać w ligowych średniakach. Koeman sobie przestrzelił 2 kolana na wylot wystawiając zawodnika, który po, takiej przerwie nie miał prawa być nawet na ławce rezerwowych, a co dopiero grać. Bartomeu nie ma i na szczęście już nigdy nie będzie, ale ślady po jego rządach będą widoczne przez conajmniej kilka lat. Busquets z klubowej legendy staje się pośmiewiskiem na miarę Douglasa. Messi ma ten klub gdzieś, a jest dalej kapitanem, co prawda daje nam najwięcej, ale nie nadaje się na kapitana, bo kapitan to przywdzca. Lenglet? Nie wiadomo co w tym klubie dalej robi. Niech wraca do Sevilli, podobnie jak Griezmann do Atletico, ale wątpliwe, że te kluby chciały by ich powrotu.

2

@The Game 10 Nie. Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził.

1

@itmustbejoke Ronaldo już nie gra w Realu, to mówi jak jest.

1

@don'T.R.I.P.e Oni też mają jakieś słabości. Każda ekipa je ma. @fart Piszę, to co myślę. Nie nastawiam się na gładkie ogranie PSG, tak jak w 2015, ale też nie będę tego meczu oglądał z pełnym pampersem jak tutaj wielu, bo tak jak piszę są ekipy mocniejsze niż Paryż.

0

Tutaj trochę atmosfera jest, taka jak przed rewanżem 4 lata temu. Jakbyśmy musieli odrabiać ogromne straty i byli praktycznie skazywani na pożarcie. Ja tam się bardziej obawiam City czy Liverpoolu niż PSG, a najbardziej Bayernu.

0

@parpe Zobaczymy kto spuchnie.

4

Lenglet to musi dzisiaj mecz życia zagrać, a Busquets i Pique, a szczególnie chudzinka z nr 5 muszą sobie przypomnieć swoje najlepsze sezony.

1

@GadulkiGembulki Ostatnio xd.

0

Pique Lenglet? Nie wiem dlaczego, ale mam Flashbacki z Bayernem. Nawet ja jeden z największych optymistów na tej stronie :D Szkoda mi jedynie Araujo, ale mam nadzieję, że w rewanżu już będzie.

0

@Lub567 Tutaj akurat nie ma logiki, bo facet nie grał przez prawie 3 miesiące. Treningi/sparingi to nie to samo, co mecz na szczycie. Poza tym PSG to nie jest Eibar czy Mallorca.

1

@neeed No, mają oglądam ligę Francuską czasami i widzę. Gdyby tam grały mocniejsze ekipy, to by nie było za wesoło.

0

Nie ma chyba ekipy z poza Hiszpanii, której Barcelona aż tak nie lubi. Mam nadzieję, że wyjdziemy tradycyjnie zwycięsko z tego dwumeczu i znowu zamkniemy im gęby na kilka miesięcy. Takich negatywnych emocji nawet nie czułem do Realu, to nasz odwieczny krajowy rywal, a PSG to bardziej zakompleksiony klub, który ma kasę i próbuje nawiązać do takich wielkich ekip jak Barca, Real, Bayern, Liverpool, kiedyś Milan czy United. Szejk za kilka lat przestanie w to ładować pieniądze i skończy się PSG.

1

@Kgorecki2500 Katolików może i tak, ale Katolicy to nie jest 100% Polaków.

1

@Bykunn Możesz postawić na to usunięcie konta tutaj?

0

@koziar Za 3 lata może się będzie opłacało przejść z PS4 na PS5.

0

@BarcaInfo Czyli definitywnie Ramos odchodzi? W sumie to już kilka razy odchodził, dostawał podwyżki i zostawał. Chce w wieku 34-35 lat dostać więcej niż 10 mln na sezon? Powodzenia. Chociaż w Chinach czy jakimś Katarskim klubie mógłby tyle dostać.

0

@AlexDark00 I tak za 3-4 lata już go nie będzie, bo wróci do Santosu i będzie tam na emeryturze. Wspomnisz moje słowa. A wtedy Mbappe będzie zdobywał ZP i inne nagrody. Skoro są porównania 22 latka do 29 , to dyskusja nie ma sensu. Jeśli kontuzje będą omijać Francuza, to z pewnością osiągnie więcej niż Brazylijczyk. Jarasz się Neymarem, bo ma pierwiastek z Ronaldinho? Gość w kluczowej fazie sezonu 3 na 4 lata, jest kontuzjowany, wyjątkiem jest tamten sezon. Chłop może buty czyścić Ronaldo, a o Messim już nawet nie wspomnę. Popełnił duży krok w tył odchodząc do PSG. Kariera niektórych Brazylijczyków jest piękna, ale bardzo krótka. Nie widzę Neymara na poziomie TOP 5-10 w wieku 33-34 lat.

1

@Kgorecki2500 Myślisz, że Messiego zadowoli, co sezon Ligue?

8

@Ratamahatta Z niecierpliwością czekam na jego powołanie do La Roja i przy okazji może ME.

0

@AlexDark00 Neymar w wieku Mbappe jeszcze nic nie osiągnął pół roku gry w Barcelonie, wkręcanie jakiś ogórków Brazylijskich, którzy są na sporo niższym poziomie niż Francuscy i śmieszny puchar Konfederacji, a Mbappe parę Mistrzostw kraju, MŚ i Finał LM. Każdy piłkarz w tak młodym wieku marzyłby chociaż osiągnąć 1/3 tego, co Francuz w takim wieku. Poza tym Neymar nigdy nie zdobędzie MŚ.

1

@JimMorrisonFCB Pewnie gdyby biegli z bramki do bramki, to Mbappe by dobiegł przed Busim, nawet gdyby ten biegł z połowy boiska.

1

@IronSanHybrid Teraz czas na kogoś z La Rambli.

0

@michaleu Przeczytaj to jeszcze raz...

9

@Fawrf Powiem więcej. Bramka z 35 metrów po uderzeniu piłki przy 180 km na godzinę, to tak samo liczący się gol do statystyk jak gol z metra.

1

Wydaję mi się, że Iga naprawdę miała by większe szanse z Williams niż Halep.

4

Wiele razy się wygrywa, raz się przegrywa. Szkoda Iga, teraz przegrała, ale następnym razem wygra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?