Firpo ma tak genialne dośrodkowania, że zawsze trafiają pierwszego obrońcę. Nawet piłkarski trup Marcelo dalej daje nieporównywalnie więcej w ofensywie (wczoraj asysta)
Kurde, tak to uderzył, że średni bramkarz z Ekstraklasy by to spokojnie wyciągnął. Ten fragment gry kuleje. Podejdzie do karnego Braitwhaite źle, podejdzie Griezmann bardzo źle, podejdzie Pjanic szkoda gadać. Niedługo Araujo będzie wykonywał karne.
Stanowski poraz kolejny pokazał, że niczym nie różni się od kmiota z pod budki z piwem. No, może poza tym, że ma pieniążki i uważa się za super "dziennikarza". Może mieć numer do Bońka, ale gdyby Boniek od niego odebrał, to nie wiedział by z kim rozmawia. Tamten musiałby mu się przedstawić "No, Stanowski z hejt parku, ten co wdawał się w kłótnie z Najmanem." No, może po tym by Boniek by się zorientował i z Twittera.
Brzęczek to większe nieporozumienie niż Smuda czy Fornalik i to Boniek powinien przyznać, bo tamta dwójka miała przynajmniej jakieś sukcesy w Polskiej lidze, a on prowadził jakieś średnie i słabe kluby równie dobrze Hajto można by oderwać od komentowania i pozwolić mu znowu trenować, gorzej by nie było i mogło by być zabawnie. Zatrudniać gościa, którego największym sukcesem w karierze trenerskiej jest, to że jest wujkiem jednego z najlepszych Polskich zawodników ostatnich kilkunastu lat.
Boniek może z Borkiem zapił pałę, bo rzeczywiście wygląda na zmarnowanego lub go męczy, to że nie poszło po jego myśli z Brzęczkiem i musiał go zwolnić.
@arasz1819 W polityce się z Tobą nie zgodzę, ale tutaj masz rację, co Koeman mógł lepszego ulepić z tego, co ma? Zarząd zostawił finansowe zgliszcza. W kasie klubowej nie ma praktycznie pieniędzy. Chłopina miał problem, bo najlepszy piłkarz chciał i pewnie dalej chce odejść, ale jeszcze będzie Barcelona po nim. Czego niektórzy nie mogą zrozumieć, bo kibicują od kilku lat i pamiętają Barce tylko z nim.
@lucas/catalan Ja tam nie mam nic przeciwko. Lepsze to niż wrzucanie jakiejś deski, która zagrała w jakimś Hiszpański serialu. Poza tym ta pani na tych zdjęciach nikomu nie robi lachy, więc może być i przybrała ładna pozę, która podkreśla jej zgrabną pupę.
@karci0 Ty to już starym koniem jesteś. :D Najdłużej, chyba tutaj jesteś. Nie zmieniłeś się z wyglądu nic, a nic trochę Ci się przybrało, siwych włosów przybyło i ten dziewiczy koper wreszcie zgoliłeś :D
@clyde Nie, no jakbyś przy wzroście 182 w kapeluszu, miała te dobre ponad 80 kg, to by Cię trochę przybyło. Z tego, co napisałaś, że lubisz grać, to już w ogóle kebaby i cole lubią wchodzić. Koleżanka z pracy ma figurę przecudowną, ale jest na granicy tolerancji i lubi sobie podjeść też przy graniu, tylko ten jogging ją jeszcze trzyma :D
@Tasde Ja nie jestem niski, bo mam 188 wzrostu, ale nie szpanuje wzrostem, a pracuje z osobami conajmniej o głowę niższymi. Powiesz na faceta, który mógłby być twoim ojcem, że jest dzieckiem, bo ma 170 cm wzrostu. Nie bądź śmieszny.
@clyde Rozumiem. Chcesz wrzucić zdjęcie swoje z morsowania tutaj jak będzie 80+ kg, to czekamy z niecierpliwością. :D Będzie duży wysyp stulejarzy oj będzie. Niektórzy lubią pulchne :D
0
Niby wyszedł nowy patch na Cyberpunka, a z gry jak mnie wywalało w tym samym momencie, tak mnie dalej wywala.
0
@Tomo_95 On zawsze miał bardzo dobre dośrodkowania i przed czasami Zizou.
1
Firpo ma tak genialne dośrodkowania, że zawsze trafiają pierwszego obrońcę. Nawet piłkarski trup Marcelo dalej daje nieporównywalnie więcej w ofensywie (wczoraj asysta)
0
@Ratamahatta Najpierw to niech się nauczy strzelać karne w światło bramki, a później niech bierze ciężar.
0
Kurde, tak to uderzył, że średni bramkarz z Ekstraklasy by to spokojnie wyciągnął. Ten fragment gry kuleje. Podejdzie do karnego Braitwhaite źle, podejdzie Griezmann bardzo źle, podejdzie Pjanic szkoda gadać. Niedługo Araujo będzie wykonywał karne.
1
@Esteban_ Lord Griezmann.
0
@Lub567 Nazywasz mnie Marcin, bo krytykuje tego pachołka Stanowskiego?
8
Stanowski poraz kolejny pokazał, że niczym nie różni się od kmiota z pod budki z piwem. No, może poza tym, że ma pieniążki i uważa się za super "dziennikarza". Może mieć numer do Bońka, ale gdyby Boniek od niego odebrał, to nie wiedział by z kim rozmawia. Tamten musiałby mu się przedstawić "No, Stanowski z hejt parku, ten co wdawał się w kłótnie z Najmanem." No, może po tym by Boniek by się zorientował i z Twittera.
1
@xVENUMx Wszystko jest opisane.
0
Brzęczek to większe nieporozumienie niż Smuda czy Fornalik i to Boniek powinien przyznać, bo tamta dwójka miała przynajmniej jakieś sukcesy w Polskiej lidze, a on prowadził jakieś średnie i słabe kluby równie dobrze Hajto można by oderwać od komentowania i pozwolić mu znowu trenować, gorzej by nie było i mogło by być zabawnie. Zatrudniać gościa, którego największym sukcesem w karierze trenerskiej jest, to że jest wujkiem jednego z najlepszych Polskich zawodników ostatnich kilkunastu lat.
0
Smokowski z Borkiem w jakiejś ziemiance 20 metrów pod ziemią siedzą?
4
Boniek jest jaki jest, ale przełożony nie kłóci się z pracownikami, tylko ich zwalnia. Już dawno temu to powinien zrobić.
1
Boniek może z Borkiem zapił pałę, bo rzeczywiście wygląda na zmarnowanego lub go męczy, to że nie poszło po jego myśli z Brzęczkiem i musiał go zwolnić.
1
@lucas/catalan O panie... Zrobiłeś mi dzień.
0
@svensonFCB Chłop ma prawie 65 lat. Chciałbym w jego wieku, tak wyglądać.
1
@kamil9040 Nie, tylko w rządzie. Wystarczy wejść na La Ramble i poczytać perełki.
0
@martin3131 Zawsze dziwiło mnie lizidupstwo Ameryce. "Bo to Hameryka, kraj mlekiem i miodem płynący."
0
@IronSanHybrid To jak ludzie w pracy i ludzie po pracy :D
2
@arasz1819 W polityce się z Tobą nie zgodzę, ale tutaj masz rację, co Koeman mógł lepszego ulepić z tego, co ma? Zarząd zostawił finansowe zgliszcza. W kasie klubowej nie ma praktycznie pieniędzy. Chłopina miał problem, bo najlepszy piłkarz chciał i pewnie dalej chce odejść, ale jeszcze będzie Barcelona po nim. Czego niektórzy nie mogą zrozumieć, bo kibicują od kilku lat i pamiętają Barce tylko z nim.
2
@lucas/catalan Ja tam nie mam nic przeciwko. Lepsze to niż wrzucanie jakiejś deski, która zagrała w jakimś Hiszpański serialu. Poza tym ta pani na tych zdjęciach nikomu nie robi lachy, więc może być i przybrała ładna pozę, która podkreśla jej zgrabną pupę.
0
@jeyx77x A co napisałeś?
2
@YoNoEntiendoNada Ja tam retoryki nie, co najwyżej jakiś bełkot i jak jeden znany użytkownik lubi pisać "lanie wody."
0
@DonMatteo901 Ciekawe, które Boniek już piwo zaczyna. Wygląda jakby już 8 pił.
0
@karci0 Ty to już starym koniem jesteś. :D Najdłużej, chyba tutaj jesteś. Nie zmieniłeś się z wyglądu nic, a nic trochę Ci się przybrało, siwych włosów przybyło i ten dziewiczy koper wreszcie zgoliłeś :D
0
@clyde Nie, no jakbyś przy wzroście 182 w kapeluszu, miała te dobre ponad 80 kg, to by Cię trochę przybyło. Z tego, co napisałaś, że lubisz grać, to już w ogóle kebaby i cole lubią wchodzić. Koleżanka z pracy ma figurę przecudowną, ale jest na granicy tolerancji i lubi sobie podjeść też przy graniu, tylko ten jogging ją jeszcze trzyma :D
0
@Tasde Ja nie jestem niski, bo mam 188 wzrostu, ale nie szpanuje wzrostem, a pracuje z osobami conajmniej o głowę niższymi. Powiesz na faceta, który mógłby być twoim ojcem, że jest dzieckiem, bo ma 170 cm wzrostu. Nie bądź śmieszny.
1
@clyde Rozumiem. Chcesz wrzucić zdjęcie swoje z morsowania tutaj jak będzie 80+ kg, to czekamy z niecierpliwością. :D Będzie duży wysyp stulejarzy oj będzie. Niektórzy lubią pulchne :D
14
@klopx Nauczył się niedawno nowego słowa i próbuje przyszpanować :D
20
Komentarz usunięty
0
@clyde O wiek się nie pyta, a o wagę jak najbardziej, a Ty podałaś wiek... Może ten wiek powinien pozostać jakąś słodką tajemnicą? :D