0

Niby wyszedł nowy patch na Cyberpunka, a z gry jak mnie wywalało w tym samym momencie, tak mnie dalej wywala.

0

@Tomo_95 On zawsze miał bardzo dobre dośrodkowania i przed czasami Zizou.

1

Firpo ma tak genialne dośrodkowania, że zawsze trafiają pierwszego obrońcę. Nawet piłkarski trup Marcelo dalej daje nieporównywalnie więcej w ofensywie (wczoraj asysta)

0

@Ratamahatta Najpierw to niech się nauczy strzelać karne w światło bramki, a później niech bierze ciężar.

0

Kurde, tak to uderzył, że średni bramkarz z Ekstraklasy by to spokojnie wyciągnął. Ten fragment gry kuleje. Podejdzie do karnego Braitwhaite źle, podejdzie Griezmann bardzo źle, podejdzie Pjanic szkoda gadać. Niedługo Araujo będzie wykonywał karne.

1

@Esteban_ Lord Griezmann.

0

@Lub567 Nazywasz mnie Marcin, bo krytykuje tego pachołka Stanowskiego?

8

Stanowski poraz kolejny pokazał, że niczym nie różni się od kmiota z pod budki z piwem. No, może poza tym, że ma pieniążki i uważa się za super "dziennikarza". Może mieć numer do Bońka, ale gdyby Boniek od niego odebrał, to nie wiedział by z kim rozmawia. Tamten musiałby mu się przedstawić "No, Stanowski z hejt parku, ten co wdawał się w kłótnie z Najmanem." No, może po tym by Boniek by się zorientował i z Twittera.

1

@xVENUMx Wszystko jest opisane.

0

Brzęczek to większe nieporozumienie niż Smuda czy Fornalik i to Boniek powinien przyznać, bo tamta dwójka miała przynajmniej jakieś sukcesy w Polskiej lidze, a on prowadził jakieś średnie i słabe kluby równie dobrze Hajto można by oderwać od komentowania i pozwolić mu znowu trenować, gorzej by nie było i mogło by być zabawnie. Zatrudniać gościa, którego największym sukcesem w karierze trenerskiej jest, to że jest wujkiem jednego z najlepszych Polskich zawodników ostatnich kilkunastu lat.

0

Smokowski z Borkiem w jakiejś ziemiance 20 metrów pod ziemią siedzą?

4

Boniek jest jaki jest, ale przełożony nie kłóci się z pracownikami, tylko ich zwalnia. Już dawno temu to powinien zrobić.

1

Boniek może z Borkiem zapił pałę, bo rzeczywiście wygląda na zmarnowanego lub go męczy, to że nie poszło po jego myśli z Brzęczkiem i musiał go zwolnić.

1

@lucas/catalan O panie... Zrobiłeś mi dzień.

0

@svensonFCB Chłop ma prawie 65 lat. Chciałbym w jego wieku, tak wyglądać.

1

@kamil9040 Nie, tylko w rządzie. Wystarczy wejść na La Ramble i poczytać perełki.

0

@martin3131 Zawsze dziwiło mnie lizidupstwo Ameryce. "Bo to Hameryka, kraj mlekiem i miodem płynący."

0

@IronSanHybrid To jak ludzie w pracy i ludzie po pracy :D

2

@arasz1819 W polityce się z Tobą nie zgodzę, ale tutaj masz rację, co Koeman mógł lepszego ulepić z tego, co ma? Zarząd zostawił finansowe zgliszcza. W kasie klubowej nie ma praktycznie pieniędzy. Chłopina miał problem, bo najlepszy piłkarz chciał i pewnie dalej chce odejść, ale jeszcze będzie Barcelona po nim. Czego niektórzy nie mogą zrozumieć, bo kibicują od kilku lat i pamiętają Barce tylko z nim.

2

@lucas/catalan Ja tam nie mam nic przeciwko. Lepsze to niż wrzucanie jakiejś deski, która zagrała w jakimś Hiszpański serialu. Poza tym ta pani na tych zdjęciach nikomu nie robi lachy, więc może być i przybrała ładna pozę, która podkreśla jej zgrabną pupę.

0

@jeyx77x A co napisałeś?

2

@YoNoEntiendoNada Ja tam retoryki nie, co najwyżej jakiś bełkot i jak jeden znany użytkownik lubi pisać "lanie wody."

0

@DonMatteo901 Ciekawe, które Boniek już piwo zaczyna. Wygląda jakby już 8 pił.

0

@karci0 Ty to już starym koniem jesteś. :D Najdłużej, chyba tutaj jesteś. Nie zmieniłeś się z wyglądu nic, a nic trochę Ci się przybrało, siwych włosów przybyło i ten dziewiczy koper wreszcie zgoliłeś :D

0

@clyde Nie, no jakbyś przy wzroście 182 w kapeluszu, miała te dobre ponad 80 kg, to by Cię trochę przybyło. Z tego, co napisałaś, że lubisz grać, to już w ogóle kebaby i cole lubią wchodzić. Koleżanka z pracy ma figurę przecudowną, ale jest na granicy tolerancji i lubi sobie podjeść też przy graniu, tylko ten jogging ją jeszcze trzyma :D

0

@Tasde Ja nie jestem niski, bo mam 188 wzrostu, ale nie szpanuje wzrostem, a pracuje z osobami conajmniej o głowę niższymi. Powiesz na faceta, który mógłby być twoim ojcem, że jest dzieckiem, bo ma 170 cm wzrostu. Nie bądź śmieszny.

1

@clyde Rozumiem. Chcesz wrzucić zdjęcie swoje z morsowania tutaj jak będzie 80+ kg, to czekamy z niecierpliwością. :D Będzie duży wysyp stulejarzy oj będzie. Niektórzy lubią pulchne :D

14

@klopx Nauczył się niedawno nowego słowa i próbuje przyszpanować :D

20

Komentarz usunięty

0

@clyde O wiek się nie pyta, a o wagę jak najbardziej, a Ty podałaś wiek... Może ten wiek powinien pozostać jakąś słodką tajemnicą? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?