2

Brawo Iga! Jest przełamanie. Teraz będzie łatwiej.

0

@bartekvisca Zapomniała, że nie gra z dziewczynką, która dochodzi maksymalnie do 2 rundy każdego wielkiego szlema, a z zawodniczka, która zjadła ją i inne zawodniczki w Roland Garos.

2

Ufff wreszcie. Teraz może jakieś przełamanie.

0

Iga moim zdaniem za dużo kombinuję. Powinna wymęczyć tą Halep.

1

Dawaj Iga jedziesz z tą Halep.

2

@Wossi61FCB Chociaż a tym przypadku Lahoz zachował się normalnie. Może, powinien zostać szefem chłopców podających piłki, a nie sędzią z nim nie doszło by do różnych incydentów, tak jak np Hazard kiedyś skopał chłopca od piłek.

0

@Chakalaka Mogą zarabiać i po 100 tyś. Mnie to nie interesuje, co mi to da, że usłyszę, że ktoś zarabia tyle i tyle? Ja w życiu nie zarobię 20 tyś miesięcznie, a co dopiero 40.

1

Ten Gignac co gra przeciwko Bayernowi w KMŚ, to ten sam Gignac, co był cieniasem i pojechał na EURO 2016 kosztem Benzemy?

0

@Chakalaka Durczok zarabiał 50 tys miesięcznie i to z 8 lat temu.

0

@Bykunn 2 Ziko? Ty widzę, już klasycznie "nie znam się nie jestem w temacie, a i tak skomentuje."

0

@tomek8756 TVN 24 nigdy nie było ciekawsze niż TVP Info.

1

Większe błazny, to Ci z tej telewizji niż, Ci co płaczą, że nie ma telewizji. Płaczą, bo płacą za coś czego nie ma. Klient płaci i ma prawo wymagać i tyle. To jest jakby ktoś poszedł do sklepu dał pieniądze, a sprzedawca przyjął pieniądze i odstawił towar z powrotem na półkę.

0

@Ratamahatta No, ale to zrobili, więc nie ma co dalej drążyć tego tematu.

0

@Coutinho007 A po 1 meczu rewanż nie będzie miał sensu.

8

Lepszy Araujo na zastrzykach niż Lenglet zdrowy.

0

@Pilka_jest_okragla Ten pan po lewej jest chyba wyższy niż Pique.

1

3-4 tygodnie bez Araujo? Jak jest hymn Boże chroń Królową, to teraz powinien wyjść Boże chroń Barcelonę. Z tego Araujo to się robi straszna szklanka

10

@Rudi35 Na dzisiaj tak, bo dzisiaj nie będzie już grała.

2

@Coutinho007 No, dobra. Co w takim razie z Busquetsem? Gość nie nadaje się do średniaka ligowego, a co dopiero do nas. Niby można powiedzieć, że słabiej się już nie da zagrać, ale on pokazuje z sezonu na sezon, że to jest możliwe. Gość powinien odejść sezon po Iniescie, a ma kontrakt jeszcze do 2023 i nigdzie się nie rusza.

0

To bramka Busquetsa. Jeżeli nie wygramy tego meczu, to Hiszpan nie powinien powąchać murawy do końca sezonu.

0

@Kwiatek1899 Jak się pamięta czasy, tylko z Messim to się tak pisze.

2

@Bobo25 Ktoś wkleja wypociny Najmana, a ktoś inny wypociny Tuska. Jakiejś wielkiej różnicy nie ma.

3

@Sulimo To Tak jak o PiSie że to komuna, a 90% ludzi tutaj nawet nie pamięta lub urodziło się po komunie. Zaraz mi ktoś wejdzie, że się urodził w 80 roku i pamięta... Ta, bo w wieku kilku lat wiedział, co się w Polsce dzieje... 70 rocznik może pamiętać, ale nie rocznik 80+

0

@Jacu327 Onufry Zagłoba... Szkoda mi faceta...

3

@snake99 Szkoda komentować trolla. Poczekam na jakiś normalny komentarz, normalnego użytkownika. Myślę, że i tak się znajdzie w gorącej dyskusji, bo przeważnie posty troli tam są, czego przykładem jest, co jest ostatnio w gorących dyskusjach. Według mnie @Redakcja powinna zlikwidować te gorące dyskusje, bo one są dla użytkowników, którzy próbują zwrócić na siebie uwagę pisząc kontrowersyjne posty. Mało jest rzeczy ciekawych w gorących dyskusjach. Ostatnio są same bzdury.

7

@Quavosk Messiemu się mają podobać, a nie mnie. Tatuaż na ręce ładny, ale na nodze brzydki. Według mnie oszpecił sobie nogę. Koleżanka w pracy też ma taki, ale na ręce i to za fajnie nie wygląda, cała ręka zamazana, a szkoda bo ładna dziewucha, nawet bym powiedział bardzo ładna.

0

@Paradoks A u mnie jakoś szybko, to zleciało i o dziwo 2 tydzień z rzędu. Jak się jest pochłonięty pracą to szybko czas leci.

19

Pamiętam jak Madryckie gazety po odejściu Ronaldo pisały o początku jego sezonu w Juventusie, że ma mniej goli niż Benzema... Porównywać jednego z najskuteczniejszych piłkarzy w historii do jakiego pazia... Serio?

0

@LeoMessi1994 Kobiety przeważnie wódki nie piją. Chociaż są wyjątki... Znałem taką lambadziare, co z Ruskimi mogła by walić, taki miała mocny łeb. Weź wino, a najlepiej 2 lub 3 butelki.

0

@jeyx77x Tylko tyle, że z nim osiągnęliśmy to bez dogrywki. Jeszcze sporo brakuje, żeby w 90 minut osiągnąć ponad 1000 bezproduktywnych podań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?