0

@neeed Nie poleci.

1

@BarcaInfo Ciężko żeby opuścił jak ma dopiero 18 lat. Fatiego nie liczę, bo miał pecha.

0

@Cobra303 Nie pierwsza . Już miał na Jesieni i teraz ostatnio przed rozegraniem tych 15 minut z Sevilla.

0

@Bruttal Pedri nie ma żadnej kontuzji jeśli został powołany i na 90% dzisiaj zagra w wyjściowym składzie.

0

@Cobra303 Nie pierwsza, a 3.

1

@Dembouz1899 Młody zdolny stoper, ale strasznie szklany. Niech częściej kopie w krzesełka...

0

@dasouzar11 Najłatwiejsza LM mieli raz w 2016 z zespołami, które by męczyły się w LE. Wałki były w 2018. Z 2014 i 2017, to LM zasłużone

4

@Kapitan_SW To były pozostałości po Pepie i doskonale pokazało, że świetny asystent nie zawsze będzie świetnym trenerem (Tito). Choroba chorobą, ale on chciał grać, to co Barca Guardioli. Zdobył 100 pkt, ale wspólnie z Roura zajechali skład i nie było siły na LM.

0

@Bykunn Nikt nie jest Święty. Ty też masz swoje za uszami.

10

@pt9 Dembele przy Semedo, to mózg drużyny.

2

@MESSIah16 A co z tymi kobietami, co obrażały religie robiąc jakieś waginy Matki Boskiej?

1

@cchesterr43 Szczerze wątpię i niechciałbym stać w murze gdyby strzelał.

0

To co Ronaldo leje tą partnerkę, że wraca do domu niezadowolony jak w meczu nie strzeli gola? Przecież nie zawsze się strzelą. :D

0

@dawidw4 Tak, jak kolega napisał mecz meczowi nie równy, ale myślę, że teraz bylibyśmy wstanie ich ograć. Może nie, tak jak oni nas, ale 2-1 przy wyrównanym meczu.

0

@Quavosk 6-8 godzin. Jak śpię mniej, to zwykle jestem niewyspany, a jak więcej, to też nie jest za dobrze.

0

@bartekvisca Hiszpanie są głupsi widocznie niż my.

2

Do tej pory zastanawiam się jak mogliśmy z takim Juve przegrać 3-0 i to u siebie? Oglądam mecz z Spezią i nie potrafią zdominować takiej drużyny u siebie. Najsłabszy Juventus od lat ich najlepszym zawodnikiem jest 36 letni zawodnik. My też nie jesteśmy Barcą za Guardioli czy Enrique, ale nie jesteśmy Barcą Van Gaala z 2003 roku.

1

@Ojciec5tkidzieci Zobaczyłbyś taką jedną u mnie w robocie, to aż zatesknilbyś za tymi "brzydkimi" Niemkami. Najgorsze jest, że się do mnie zalecała. 35 lat młoda kobieta, a wyglądała jakby była przed 60. Ja rozmawiałem z kolegami o niej i mówię, że ona gdzieś w wieku mojego ojca 57-58 lat i bym się bardzo pomylił. Grzecznie podziękowałem i wcisnąłem kit, że ja już zaręczony, chyba przez 3 miesiące mi nie dawała spokoju. Tak, jak kobiety potrafią ocenić, że mężczyzna jest brzydki czy ładny, to działa tak samo odwrotnie.

0

@Dembouz1899 Ciężko 10 pkt roztrwonić. Szczególnie, że Inter teraz praktycznie cały czas wygrywa, a Juve traci, co chwilę pkt.

0

@Kurkmen Już w 2017 Monaco ich zatrzymało.

9

@Gall Wydaję mi się, że nie zna Polskiego i nawet jak widzi, co piszą o nim Hiszpańscy kibice, to też na to zlewa i robi swoje :D

8

Niech się rozwija tak dalej, to będzie PO na miarę Alvesa. Chłopak ma 20 lat i cały czas się rozwija. Szkoda, że wczoraj, że nie strzelił tej bramki, bo ta bramka by była wisienką na torcie jego wczorajszej dobrej gry.

0

@ViscaBarca123 Tylko, żeby go na boisku nie zmiażdżyli, bo jednak 15 latek to jeszcze dziecko, a będzie grać z 2 razy starszymi zawodnikami.

4

@BarcaInfo Niech się chłopak nie spieszy z powrotem. Spokojnie się wykurować i wrócić.

1

@NaFazieHitman No i być może wróci. Po sezonie są wakacje i może tam uda się na odpoczynek. Barcelona to piękne miasto i tam wakacje to dobry pomysł.

2

@KacperVEB Zobaczymy Koeman już zaskakiwał. Może zagra młody.

0

@clyde Lepszy Antek niż Pjanic.

9

@KapiFCB Czytaj ze zrozumieniem.

0

@lukas10 To chyba rzadko oglądasz dwumecze. 2-0 to nie jest ciężki wynik do odrobienia. Wystarczy szybka bramka, żeby Sevilla się odsłoniła. Na pewno przy 1-0 się odsłonią i będą próbowali nam coś wcisnąć. Poza tym bronienie się przez cały rewanż nie jest najlepszym pomysłem.

0

@LS Jeśli strzelą szybkiego gola w pierwszych 10-15 minutach, to Sevilla będzie musiała się odsłonić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?