@snake99 Nie idzie Ci trollowanie, bo po pierwsze Otamendi nie gra już w City. Luiz i Sakho to poziom na średniaka ligowego. Z wymienionych zawodników to tylko Boateng coś sobą reprezentuje, ale to rocznik 88 i będzie miał 33 lata. Z bardziej doświadczonych ŚO Pique nam starczy i prezentuje dobry poziom.
@MarioVeB! Powiedział typ, który nigdy nie ma żadnych argumentów i potrafi tylko atakować. Poza tym to jest bardziej wasz styl, czyli robienia nowych dyskusji z tym samym wątkiem, kiedy na starym wątku się nie ma argumentów.
@MarioVeB! A nie było uszczypliwych komentarzy na serię tego użytkownika? Skoro ktoś ma prawo wrzucać tutaj Tuska, to druga osoba ma prawo wrzucać tutaj kobiety. Innym się podoba Tusk, a innym kobiety z filmów dla dorosłych.
Nie od dziś wiadomo, że wszędzie wrzucają tą poprawność polityczną. W 1996 roku nikomu nie przeszkadzało, że Lola wyglądała trochę seksowniej. Wiadomo, że ludzkość się cofa i już wszędzie widzą pornografię i inne pierdoły i najlepiej to by było, żeby dziecko nie widziało takich rzeczy do pełnoletności. Jednak szukanie tego w bajce jest bez sensu.
@Janiama W wieku Puiga, to Pedri na pewno będzie miał ponad 100 spotkań w pierwszym składzie. 3 lata w tak młodym wieku w piłce nożnej to jest przepaść.
@cules100pro Ja tam Benzemy nie krytykuje. Chociaż zawsze był tłumaczony, bo z napastników Realu 70% strzelał Ronaldo. Benzema jest dobrym napastnikiem, ale statystyk na poziomie Lewego, Aguero, Mbappe czy Cavaniego nigdy nie będzie miał. Może by miał zbliżone gdyby strzelał wszystkie karne.
0
@clyde Jak nie spróbujesz, to się nigdy nie dowiesz :)
0
@snake99 Nie idzie Ci trollowanie, bo po pierwsze Otamendi nie gra już w City. Luiz i Sakho to poziom na średniaka ligowego. Z wymienionych zawodników to tylko Boateng coś sobą reprezentuje, ale to rocznik 88 i będzie miał 33 lata. Z bardziej doświadczonych ŚO Pique nam starczy i prezentuje dobry poziom.
5
Haaland jest niesamowity.
0
Ukraińcy czy Rumuni uczą się chyba skakać, ale skaczą o 40-50 metrów bliżej, a to jest wielką przepaść.
5
Dobry skok Kamila.
0
@MarioVeB! Powiedział typ, który nigdy nie ma żadnych argumentów i potrafi tylko atakować. Poza tym to jest bardziej wasz styl, czyli robienia nowych dyskusji z tym samym wątkiem, kiedy na starym wątku się nie ma argumentów.
4
@MarioVeB! A nie było uszczypliwych komentarzy na serię tego użytkownika? Skoro ktoś ma prawo wrzucać tutaj Tuska, to druga osoba ma prawo wrzucać tutaj kobiety. Innym się podoba Tusk, a innym kobiety z filmów dla dorosłych.
3
Komentarz usunięty
0
@fcbarcafan19 O Lolę.
0
@Rastafarnianin Wpychanie do wszystkiego poprawności politycznej, to jeszcze większa jazda bez trzymanki.
0
Komentarz usunięty
1
@konrad1661 Oni nie mają żadnych argumentów i nie dziwiłbym się gdyby sami się bryndzlowali do królika.
6
Nie od dziś wiadomo, że wszędzie wrzucają tą poprawność polityczną. W 1996 roku nikomu nie przeszkadzało, że Lola wyglądała trochę seksowniej. Wiadomo, że ludzkość się cofa i już wszędzie widzą pornografię i inne pierdoły i najlepiej to by było, żeby dziecko nie widziało takich rzeczy do pełnoletności. Jednak szukanie tego w bajce jest bez sensu.
1
@VamosRakieta Nie Ty a @IvanRakitic
1
@Janiama W wieku Puiga, to Pedri na pewno będzie miał ponad 100 spotkań w pierwszym składzie. 3 lata w tak młodym wieku w piłce nożnej to jest przepaść.
4
@Admin030 Nie zdziwię się jak na IO zdobędzie Złoto, bo przecież to jego turniej.
1
@Janiama Mam podejrzenia, że za 5 sezonów, to on będzie grał w jakiejś Celcie. No, jak dobrze pójdzie to pójdzie do Sevilli.
0
Według was można porównywać sędziów w Skokach Narciarskich do sędziów La Liga?
1
@Janiama Ale ty się chłopaka czepiasz... Młody jest daj mu z 2 sezony :D
0
@elplacek44 Bo Monchen bardziej pasuje :D
0
Stoch coś formy nie ma, ale chciałby zobaczyć jakiegoś zawodnika po 30, co wygrał tyle co on.
1
Kubacki mógł te 3-4 metry więcej wyciągnąć, to znaczy tak mi się wydawało.
0
@Rust_Cohle A są tacy?
0
@socha No i tak przy takim Viniciusu to nawet gdyby strzelał 20 bramek na sezon, to miałby boskie statystyki :D
1
@cules100pro Ja tam Benzemy nie krytykuje. Chociaż zawsze był tłumaczony, bo z napastników Realu 70% strzelał Ronaldo. Benzema jest dobrym napastnikiem, ale statystyk na poziomie Lewego, Aguero, Mbappe czy Cavaniego nigdy nie będzie miał. Może by miał zbliżone gdyby strzelał wszystkie karne.
3
@Yosemite Jak na trenera w naszej kochanej Polskiej lidze to zaskakująco długo prowadzi 1 klub.
2
@socha To nie Barca Valdka.
1
@Mixtape No, bo masz, tak jak kolega Internet Explorer, to było w 2005 i do tego to fejk.
0
@Mizander Też mnie to irytuję. Muszę małym palcem celować, bo jak robię to normalnym, to wchodzę w tą reklamę...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika