17

Mascherano nadrabiał wszystkie braki charakterem. Jego gra na wślizg to było mistrzostwo świata. Trochę szkoda Puyola, ale jego kontuzje uratowały Argentyńczyka karierę u nas, bo na ŚPD w prime Busquetsa by nie pograł, a o grze na ŚO przy zdrowym Kapitanie nie byłoby mowy, chyba, że jako 3 ŚO.

3

@marcin000019 Gdyby Maurycy nie zmienił Kurzawy, to tamten by pewnie zarobił czerwo i puścił pawia, taką mu wczoraj Dest karuzele zrobił.

7

Z Suarezem była podobna gadka czy się sprawdzi, bo recydywista i bandzior na boisku (Aguero lepszy dla Barcy, bo bardziej pasuje do stylu gry itp), a to była najlepsza 9 w historii Barcelony i nie piszcie mi tu o Ronaldo, który u nas grał tylko sezon, bo to prehistoria czy o Eto o, bo Kameruńczyk może i miał równiejszą formę niż Urus, ale Pistolero potrafił strzelić gola z d*py i do tego kapitalny sezon 2015 2016 o którym Samuel mógł pomarzyć. Haaland jeśli by do nas trafił i by dalej, tak strzelał, to by był kolejną 9, która by się zapisała w historii klubu.

1

@FC1899Barca Mam rozumieć, że PSG w tamtych latach, co są te zdjęcia wygrywało za każdym razem LM lub grało conajmniej w Finale...

0

@fart Większy atut to są jego podania, bo miałby liczby takie jak w Borussi gdyby grał Fati lub Griezmann nie kaleczył by wykończenia akcji.

1

@fart Jak wali praktycznie piłkę w bramkarza lub w trybuny, to nawet z słabszymi rywalami za dużo nie zdziała. Wykończenie ma lepsze niż Vinicius, ale to w tym przypadku, to nie jest komplement, bo Brazylijczyk nie potrafi strzelać.

0

@BarcaInfo Nie uważam, że 12 bramek w 38 meczach zawodnika, który kosztował tyle pieniędzy to są jakieś dobre liczby. Bardziej te asysty, bo 11 asyst to sporo. Gdyby Lewy lub Haaland strzelili tyle bramek w tylu spotkaniach, to by rozgrywali przeciętny, a nawet słaby sezon.

0

@socha Ja nie pisze o Minguezie... On gra za ostro, a i tak jest pewniejszy w obronie niż Lenglet. Musi tylko opanować się w trakcie meczu i mniej faulować.

6

Z rewanżu wnioski są dziwne. Nie dobrze się dzieje jeśli ŚP czy LO grają na obronie lepiej niż nominalny ŚO.

1

@xBoMBoWiECx Pique w 2011, 2012, 2015. Umtiti 2017. Popraw to, bo brak takich zawodników kłuje w oczy.

0

@capm 6 goli w 24 meczach ligowych... 2 więcej niż Fati, którego nie ma od 4 miesięcy. Super liczby... Edit

0

Jeśli chcemy sprowadzić zawodnika TOP, to ktoś z trójki Dembele, Coutinho lub Griezmann będzie musiał odejść. Wydaje mi się, że nawet dwóch z nich.

0

@Comentateiro 1-6 ale dla Barcelony? Może być :D

2

@rocky5 A skąd Ty to możesz wiedzieć? Może zagra takie partidazo jak z Juve.

0

@Volcano Snoker.

0

Komentarz usunięty

0

@fart Chociaż Messi się nie kompromitował z Liverpoolem był jednym z najlepszych na boisku, a z Romą zagrał, tak jak Ronaldo z Porto.

3

@KORTIS Ja tam liczę na Live YNWA!

2

@AmigoBlancos No, niech będzie wybaczam, ale żeby mi to było poraz przedostatni :D

0

@Kondziu_FCB Karma zawsze wraca. Jak nie dzisiaj, to i tak w przyszłości wróci, ale oby, tak jak piszesz dzisiaj!

0

@bodzio10 W ostatnich latach też, tak myślałem, ale teraz czuję tą dziecięca ekscytację.

1

@Janas11224 @Ghazul3293 Wy swoje ja swoje... Gdyby to było takie proste, to PSG 4 lata temu wzięło by walkowera...

6

@AmigoBlancos To chyba nie znasz zasad. Walkower to poddanie całego dwumeczu. W takiej sytuacji dlaczego PSG nie poddało meczu walkowerem 4 lata temu? Skoro walkower to tylko 3-0 i przeszli by dalej?

8

Teraz ciśnienie na mecz rośnie z godziny na godzinę. Czuję się, tak jak za czasów Enrique czy Pepa, to jest wspaniałe uczucie, którego nie czułem od dawna. Dobrze, że nie miałem zawału jak Koeman, bo teraz by mi na pewno krew leciała z nosa.

2

@Ghazul3293 Przy walkowerze nie odpadamy. Nawet gdybyśmy pierwszy mecz przegrali 10-0.

3

@Coutinho007 Dzwońcie do tego kibica La Rambli, co się chwalił dużym bicepsem. Zabieramy chłopaków do tego hotelu i zrobimy porządek z tym ultrasem...

0

@LeoMessi1994 Gdybym był piłkarzem klasy światowej to bym się starał o Jessice, bo jest niesamowita.

0

@LeoMessi1994 Taka, co ma uśmiech Jessiki Alby :D

0

@BarcaInfo A kto nie jest z kibiców i w ogóle z otoczenia Barcelony poza moim ojcem jego miłośnikiem? Ojciec twierdzi, że napastnik, który ma około 190 cm nie pasuje do Barcelony i mówi, żeby pograł jeszcze z 2-3 sezony na tym poziomie, to wtedy będzie można go kupić... Ta za 2-3 sezony, to on będzie wart 200-250 mln Euro...

0

@Jacu327 Nie zrozumiałeś widocznie, co miał na myśli ten, co tak napisał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?