@DonMatteo901 Kobieta naćpana albo coś, a Policjanci słabi. Na miejscu nagrywającego bym uciekał, bo Policjant by strzelił tam gdzie nie trzeba, wysadził by siebie i przy okazji innych.
@LeoMessiah Niech na takie rzeczy uważa. Bardzo dobrze, że jest ambitny, ale mógł rzeczywiście sobie coś zrobić. Kolega na orliku z złości też kopnął w ławkę i miał pęknięcie kości w stopie... Niby między zawodowcem i amatorem jest różnica, ale zawodowiec nie jest niezniszczalny.
@jeyx77x Lewy by musiał wypaść na 5 kolejek, a Messi by musiał w tych 5 kolejkach strzelić przynajmniej 8 bramek, żeby móc jeszcze powalczyć. Polak jest nie do zatrzymania w tym sezonie.
W ogóle ten De Jong jakiś taki... Na siłę robi z siebie gwiazdę... Jak to się mówi? Taki typowy Holender. Pełni rolę takiego aroganta w Barcelonie. W sumie to on do tego zespołu pasuje... Słabo to wygląda. Nie podoba mi się jego styl biegania i ta fryzura taka rozczochrana. Dzisiaj wyższej oceny jak 3 nie dostanie...
@Janiama Czyli jak dostanie 4,5 lub 5 od pewnych użytkowników, to tak naprawdę dostał 8 lub więcej i rozegrał świetne spotkanie? :) Tak, to trzeba chyba liczyć.
@norbi77 W starciu z takimi zawodnikami jak Mbappe doświadczenie się nie liczy, a młodość. Mbappe się nie będzie pytał takich zawodników jak Pique/Lenglet czy są bardziej doświadczeni. Po prostu będzie z nimi robił, co będzie chciał.
@koziar No, widzisz to jest moja opinia, a kolega atakuje. Równie dobrze ktoś mi może to samo napisać o piłce nożnej, skokach narciarskich czy tenisie i nie będę się spinał, bo to jest jego opinia i tyle.
0
@Jakchcesz Pewnie zamiast trafić ją w rękę, to by wycelowali w łeb i zabili na miejscu...
0
@DonMatteo901 Kobieta naćpana albo coś, a Policjanci słabi. Na miejscu nagrywającego bym uciekał, bo Policjant by strzelił tam gdzie nie trzeba, wysadził by siebie i przy okazji innych.
1
@mekston Rok temu też byli faworytem do 1/4 czy 2 lata temu do Półfinału przeciwko Ajaxowi.
0
@MaziFCB Tylko, że Barca mu pewnie dała conajmniej 2 razy tyle, co miał w Arsenalu.
19
Szkoda, że w derbach Madrytu obie ekipy nie mogą przegrać.
1
@LeoMessiah Ich najlepszym zawodnikiem jest 36 letni zawodnik. Przydomek Stara Dama na pewno nie jest z znikąd.
6
@LeoMessiah Niech na takie rzeczy uważa. Bardzo dobrze, że jest ambitny, ale mógł rzeczywiście sobie coś zrobić. Kolega na orliku z złości też kopnął w ławkę i miał pęknięcie kości w stopie... Niby między zawodowcem i amatorem jest różnica, ale zawodowiec nie jest niezniszczalny.
1
@jeyx77x Lewy by musiał wypaść na 5 kolejek, a Messi by musiał w tych 5 kolejkach strzelić przynajmniej 8 bramek, żeby móc jeszcze powalczyć. Polak jest nie do zatrzymania w tym sezonie.
0
@Quavosk Ja bym na miejscu Griezmanna siedział cicho, bo demonem szybkości nie jest i tyle, a Duńczyk jest jednak szybszy.
0
@Huberc1kk Na YouTube czasami czekam na skróty kilka godzin, bo częstą są clickbaity lub pokazują jakiś z***ów co opowiadają o meczu...
0
@takisobiektos O Umtitim zgadzam się, bo sam tak pisałem, ale Lenglet? Chyba sobie to ubzdurałeś xd
0
No i odrobienie strat z rewanżu drastycznie wzrosły.
1
@Janiama Faktycznie. Chłopaczek gra, tak jakby grał tutaj 4-5 sezon, a ma dopiero 18 lat.
0
@mientusek1407 Chyba przestał to wreszcie pić. Ja kiedyś wypiłem jednego i czegoś tak paskudnego nie piłem nigdy. Gorsze jest chyba tylko ciepłe piwo.
7
Dobry weekend dla Polskiego kibica Barcelony, bardzo dobry :))
0
@Quavosk Dobrze. Niech gra młody dzieciak.
0
@Kielakowy Jak Granerud słabo skacze, to ma słabe warunki i w ogóle powinni powtórzyć ten konkurs, żeby wygrał.
0
@mekston Żyła to o Złoto może powalczyć.
1
@VamosRakieta Nie wiedziałem, że jesteś taki ruchacz, że wygrywasz panienki w kawiarniach.
1
W ogóle ten De Jong jakiś taki... Na siłę robi z siebie gwiazdę... Jak to się mówi? Taki typowy Holender. Pełni rolę takiego aroganta w Barcelonie. W sumie to on do tego zespołu pasuje... Słabo to wygląda. Nie podoba mi się jego styl biegania i ta fryzura taka rozczochrana. Dzisiaj wyższej oceny jak 3 nie dostanie...
0
@kamiVeB Chciałbym mieć przez 3-4 miesiące jego wypłatę.
0
@Rewolucja123 Ty tam sobie możesz oceniać. Nie potrafisz obiektywnie oceniać i lubisz jak Cię cisną jak piszesz bzdury :)
0
@Janiama Czyli jak dostanie 4,5 lub 5 od pewnych użytkowników, to tak naprawdę dostał 8 lub więcej i rozegrał świetne spotkanie? :) Tak, to trzeba chyba liczyć.
0
@norbi77 W starciu z takimi zawodnikami jak Mbappe doświadczenie się nie liczy, a młodość. Mbappe się nie będzie pytał takich zawodników jak Pique/Lenglet czy są bardziej doświadczeni. Po prostu będzie z nimi robił, co będzie chciał.
4
@Janiama I będzie klasyczne zaniżanie oceny meczowej pewnego Holenderskiego zawodnika :)
1
@krefi10 Myślę, że gorzej by nie zagrał.
0
@busquets5 @maatiixx Pique też był świeżo po kontuzji i do tego nie było go 3 miesiące. Wyszedł na PSG... Resztę historii już znamy.
0
Ciekawe dlaczego najlepszy stoper siedzi na ławie? Przy prawdopodobnym ustawieniu 3 w obronie? Nie mądre.
1
@Pilka_jest_okragla Musisz być bardzo młody lub interesujesz się piłką od 2 lat, bo Umtiti 2016-2018 to był conajmniej TOP 3.
0
@koziar No, widzisz to jest moja opinia, a kolega atakuje. Równie dobrze ktoś mi może to samo napisać o piłce nożnej, skokach narciarskich czy tenisie i nie będę się spinał, bo to jest jego opinia i tyle.