0

@Qlewer Twoja na mój temat znaczy jeszcze mniej :(

0

@Qlewer Ja tylko pisze, co o tym myślę. Dla mnie to jest porównywalne do turnieju szachowego i emocje podobne do zbierania grzybów, ale to jest tylko moja opinia.

2

@Jonyx To jest dobre dla emerytów, którzy mają problemy ze snem.

0

Co z tym Eurosportem? Wolą jakiegoś dziadowskiego Snokera lub zimowe pierdoły niż Świątek?

0

@Gomess I tak to nic nie dało, bo Barca nie ma pieniędzy.

1

@clyde COVID lub coś innego :D

0

@BarcaInfo Co to jest? Przecież to wygląda jakby zszyli koszulki z innych sezonów i przyszyli jakaś łatę ze znaczkiem Nike...

0

@LS Ciężki poranek? A było wczoraj tyle pić? Teraz kac.

1

Jedynie w czym się zgadzam z Fontem, to jak przyjdzie Xavi, to powinien mieć władzę absolutną, coś jak trenerzy w Lidze Angielskiej.

1

@FC1899Barca No, wiesz Peszko 3 lata temu został powołany na MŚ przez Nawałkę kosztem Szymańskiego, a nic praktycznie nie grał w trakcie sezonu.

2

@mikokarla Z Juventusem i z Bilbao akurat wygrał w tym sezonie. Mała szansa na Mistrzostwo? Te szansę wzrastają z kolejki n kolejkę. Barca będzie walczyć do końca o LL.

0

@BarcaInfo Jordi to niech lepiej spływa. Zwykła naklejka i marionetka.

0

@macio_944 A ja jestem biznesmenem z Hrubielowa i mam wątpliwości, że Ci panowie osiągnęli więcej niż ja.

7

@PJ1985 Był w sezonie 2013 2014 i nikt nie miał do niego startu.

0

@TheNekro94 Poniosło go zdrowo, bo nawet nie jest najlepszym bramkarzem w historii Barcelony.

15

@Janiama Jak zwykle pewnie Ci sami "eksperci", którzy jak zwykle analizują zwykłe wycinki. Dla zasady raczej już nie oglądam ich analiz, bo się nijak mają do analiz ludzi, którzy jednak oglądają te mecze. Ja też mogę zrobić wycinki złych zagrań, a wtedy każdy zawodnik będzie źle wypadał i większej noty jak 5 nie dostanie. Powtarzam to od kilku miesięcy, te analizy to zwykła prowokacja i nic więcej.

2

@FCB24 Chciałbym żeby Busquets w tamtym sezonie grał, tak "beznadziejnie" jak De Jong. Poza tym nic nie wspominałem o Sergio.

1

@lucca87 A ktoś po wczorajszym meczu znowu podważa jego dobrą grę?

0

@horang Jego i Busquetsa powinno po tym sezonie nie być.

4

De Jong rozgrywa udany sezon w porównaniu z ostatnim. W tamtym sezonie dobrze grał na początku, gdzieś tak może do Listopada, później niesamowicie zgasł. Statystyki ma lepsze w porównaniu do ostatniego sezonu goli i asysty, poprawił grę w obronie. W tamtym sezonie, mimo dość średniego sezonu i tak był naszym najlepszym pomocnikiem w kadrze, to źle świadczyło o pomocy, bo grał tylko 2,5 miesiąca na wysokim poziomie, a teraz to wygląda dużo lepiej, a będzie jeszcze lepiej.

0

@Rewolucja123 W stylu Busquetsa. Czekam te kilka sekund aż Messi podejdzie lub podaje do Pique.

0

@haryveb944 To się pojawią następni. Messi nie będzie grał do 60 roku życia. Kiedyś każdy piłkarz odejdzie lub zakończy karierę. Najlepiej to Real mógł w 2018 ogłosić upadłość, bo Ronaldo odszedł. Barca niech też to zrobi.

1

@Nano22 To narysuj ładniejszy.

0

@tobiasson92 Jak nie ma na to szans? W LM będzie grał jeszcze przez 4 sezony i to najpewniej. Prędzej dobije do setki niż Suarez do 50.

0

Tak, bierze to wszystko do siebie. Dlatego jak zawali robi te uśmieszki?

0

@MarioVeB! No, to lepiej zacznij do niego chodzić, bo @pax się ośmiesza aktualnie na każdym kroku z tymi analizami.

1

@AmigoBlancos A jego kariera w Realu była na dość średnim poziomie. Vinicius już 3 sezon w Realu uczy się strzelać na bramkę. Jeśli tego nie poprawi, to nie osiągnie nawet poziomu Robinho.

6

No, z tego co pamiętam, to z Juve wyszliśmy 3 ŚO. Mathieu Umtiti Pique. Mecz przegraliśmy 3-0 i 2 gole poszły na konto właśnie pana, który udziela ten wywiad. Enrique chciał zagrać na nosie Alby znowu go pomijając i też chciał wystawić taki sam skład jak w rewanżu PSG i to był błąd. Rodak broni rodaka. W tym przypadku nie ma nic dziwnego, ale tu się nikt na Clementa bez powodu nie rzucił. Popełnia błędy jak junior i jeszcze się z te jego irytujące uśmieszki. W tym sezonie wyczerpał liczbę błędów na kilka sezonów.

1

@Jakchcesz Vinicius miał wskoczyć na światowy poziom? Chyba, tylko według kibiców Realu.

4

@cules100pro Nie wygryzł go Bojan, a Guardiola. Równie dobrze Enrique mógłby stawiać na Sandro czy Munira kosztem Suareza. Ten transfer pod względem poziomu sportowego nie był niewypałem, ale pod względem finansowym. Wymieniamy cracka na cracka + dopłacamy za niego, żeby się go pozbyć po sezonie, bo miał konflikt z trenerem. Z odejściem Eto o się nie pogodzę nigdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?