3

Komentarz usunięty

0

Ciekawe czy po tej szczepionce będą się pojawiały przed oczami liczby i dziwne zdarzenia jak Masonowi z Call of Duty Black Ops, kto grał ten wie o co chodzi. Ostatnio sobie przypomniałem o tej grze, bo postanowiłem w nią pograć. :D

0

@Bobo25 Przypominam, Ci że jesteś na stronie Barcelony i to Barca ma szansę na trofeum, to jest subiektywna opinia i tyle. Sprawiedliwość też jakaś musi być. Możemy też wygrać LM po jakimś spalonym w Finale, ale wątpię, że to przejdzie, bo teraz jest VAR

0

@Transu96 Co to się stanęło? :D

21

Dalej uważam, że w Superpucharze powinien grać Mistrz Hiszpanii i zwycięsca/finalista PK, ale rok temu Real nie był ani jednym i drugim i wygrał, to my też możemy. Trofeum to trofeum i tutaj dyskusji nie ma. Nie odmawia się jeśli trofeum jest na wyciągnięcie ręki.

0

@MeMyselfAndI Dobra, a analiza łatwej sytuacji przez ponad 2 minuty? I to w w same końcówce meczu.

6

Wiele osób już widziało Real w Finale, ale powiem, że też widziałem. Przez około 2 minuty analizują, czy Ramos był faulowany lub czy Bask zagrał ręką. Sędzia dolicza aż 6 minut bez praktycznie żadnej przerwy w grze. Maks 4 minuty powinny zostać doliczone. Dla mnie to śmierdzi na kilometr

0

W przeciągu sezonu nie mamy tyle wrzutek, co Real w 1 meczu...

12

@Rewolucja123 Najlepszy pomocnik w kadrze.

2

@FCB24 Nie tylko.

0

@pax Dogonił go kiedy Bale kierował się bliżej środka i automatycznie zwolnił, a w tamtym przypadku nie mógł go już faulować, bo to było praktycznie na linii pola karnego, gdyby to była sytuacja bliżej środka, to Bartra nie miałby szans, bo Walijczyk biegł by prosto na bramkę bez zwalniania.

0

Myślę, że gdyby Araujo był w 2014 zamiast Bartry i grał ten pamiętny Finał to nie pozwoliłby Balowi zrobić takiego rajdu. Jest sporo szybszy niż Bartra jak na ten wzrost, pojedynku biegowego prawdopodobnie i tak by nie wygrał, ale by się tak zastawił, że Walijczyk gdyby uderzył w niego rozpędzony, to by odbił się jak od ściany. Widać, że to kawał chłopa. Zresztą Marc też jak na zawodnika bez szybkości powinien zatrzymać Walijczyka na każdy możliwy sposób. Puyol czy Pique by go kasowali i złapali by max żółte kartki.

0

@ZielonySzparag W Finale ME powinien wykorzystać świetne okazję, a w Finale LM ten rzut karny w grze, bo to był dość ważny karny. Później chyba on przegrał jeszcze kluczowy pojedynek w którym powinien być sam na sam z Navasem, a to byłoby na 2-1. Już nie pamiętam jak tam było, ale chyba tak.

0

@Admin030 To jednak było EURO 2020?

3

@Hanok Griezmann w kluczowym momencie nie wytrzymuje, to samo było w Finałach LM i ME z 2016.

0

Alba jako kapitan to jeszcze większy mem niż Dembele. Ter Stegen powinien być. No i obronił!!

0

@Foro Niestety, tak się nie da. Zawsze będziesz miał zdanie bliższe którejś strony. Nawet nieświadomie.

5

Strona jest mniej więcej podzielona po równo patrząc na gorące dyskusje Prawica i Lewica. Zastanawiam się dlaczego odpowiedź Prawicy jest uważana za prowokacje, skoro to jest tylko odpowiedź na prowokacje Lewicy. Już na początku posta jest szpilka wbita w stronę Prawicowców. W sumie dobrze, że są jakieś podziały, bo by było nudno, gdyby wszyscy mieli takie same poglądy, ale moim zdaniem Lewica próbuje być nowoczesna i uważa Prawicowców za średniowiecze, a Prawica uważa Lewicowców za dziwadła. Obie strony na siłę jak zwykle próbują mieć rację i tyle. Mi zdecydowanie bliżej do Prawicy, bo mi się nie podoba to, co próbuje narzucić Lewica.

0

@forest Ja nie jestem dziennikarzem, ale na pewno bym się nie pytał zawodnika X czy zawodnik Y zostanie czy nie. De Jong dobrze odpowiadał na zadawane mu pytania, a najlepiej to orał dziennikarzy Enrique.

13

@Unf Pytania dziennikarzy też są nudne i oklepane. Pytają praktycznie zawsze o to samo.

4

@puyol_presidend5 Może być za 3 lata gorszy pod względem statystyk, ale piłkarsko cały czas na wysokim poziomie.

0

@Ratamahatta Jeszcze 2 lata temu, to było zrozumiałe, ale teraz to już przestaje być śmieszne. Zawodnik w takich klubach jak Barca czy Juve musi mieć kondycję.

0

@TheNekro94 Jak Milanowi starczy pary, to nie ma na to szans, bo Juve na pewno straci punkty nie raz.

1

W sumie to wydaje mi się, że mógł być karny na Ronaldo.

0

Nie wiem jak mogliśmy przegrać z Juve u siebie 0-3. Ten sezon jest dla mnie najdziwniejszy od lat.

0

@MESSIah16 349 startów i 39 wygranych, a 130 i 46 wygranych? Z całym szacunkiem do Adama, ale tutaj jest deklasacja. Nykanen to najlepszy skoczek w historii i ciężko tutaj dyskutować.

2

@VamosRakieta Swoje zrobił, ale był mega irytujący jak już przestał zdobywać gole. Wyszły jego braki techniczne i inne wady.

1

@VamosRakieta Jesteś fanboyem Ivan, ale Ci przyznam rację, że Ivan z okresu 2013-2017>>>>> Vidal, Denis Suarez, Pjanic, Paulinho i inni.

2

@Coutinho007 Dobrze, że to był jeden z ostatnich "ruchów" Bartomeu, bo jeszcze z rok i wymieniłby nam Ter Stegena na Neuera, Araujo zastąpiłby Bonuccim :D

3

@VamosRakieta Z ulewy pod rynnę z tym zastępstwem. Rakitic grał dość słabo w 2 ostatnich sezonach, ale Bośniak przyszedł do nas, chyba na emeryturę, bo najlepsze lata miał w Romie, czy w pierwszych 2 sezonach w Juve.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?