0

@VenoM Tak, będzie wyliczał dokładne podania na 5-10 metrów + kapitalny pass do Ter Stegena, który gdyby miał kilka centymetrów mniej to by miał z tym problem. @mr_robot A co Ty gra super, najlepszy defensywny pomocnik tego meczu z 88 rocznika znajdujący się na boisku.

6

To był naprawdę świetny wolny. Jeśli następny będzie w takim stylu, to będzie gol.

0

@Trepyveb Uruchamiał Alvesa prawą stroną i Alves jego.

1

Akurat tutaj Messi musiał grać na prawo do Desta. Niepotrzebnie się kiwał. Chyba zapomniał, że to nie Semedo czy Roberto, żeby to zepsuć.

0

@Patrykl145 Ta bo Pique od razu po kontuzji będzie grał...

0

@Ratamahatta Obrońcy Busquetsa jedyny argument jaki mają, żeby go bronić, to taki że inni go krytykują, bo jednak na siłę muszą mieć inne zdanie.

0

No Busi, ale tak się nie bawimy...

1

@MesQueUnClub96 Chyba w tym sezonie nikt mu tego nie odbierze.

2

@sergio5 "Kamil Stoch: Ale to nie do mnie tak. Do mnie nie." Tak mu powinien odpowiedzieć lub po prostu mu odpowie na skoczni, tak jak zwykle to robi.

2

@Chwytliwy Chwilo trwaj! Milan po mistrza!

0

@robsesh Chyba nie pamiętasz jakie psy były wieszane na Paco czy Munirze.

0

@HolyGoalie97 A zaskoczony jesteś? Bo ja nie. Kilka konkursów wygrał i już sodówka mu uderzyła. Nie zajmie miejsca na podium w przyszłych i dostanie kubeł zimnej wody. Stoch wraca do formy, Kobayashi również i Norweg będzie mógł pomarzyć kolejnych zwycięstwach.

0

@Azi Wątpię, że jak Xavi przykładowo przyjdzie za rok, to będzie chciał mieć w kadrze 33-34 letniego piłkarskiego trupa. Nawet jeśli to dawny kolega z drużyny.

1

@Kondziubarca Kobayashi zjadł wszystkich, tak jak robili to Kamil, Adam, Gregor, Kraft czy Ahonen i zawsze w nich była jakaś pokora, a ten porównaniu do nich jeszcze nic nie osiągnął, a już gwiazdorzy.

5

Granerud to powinien naprawdę nabrać pokory, bo już nie tacy zawodnicy byli jak on, choćby jego rodak Tande, co się palił psychicznie w kluczowych momentach i tyle, a był lepszy od niego. Niemcy, Norwegowie czy Austriacy często byli traktowani przez sędziów pobłażliwie, a ten płacze.

1

@SonBarcaGoku Jeszcze w kolejnym sezonie coś tam w tej LM strzelił, a później to już było cieniutko.

0

@socha Nie zdziwię się jak spadną.

0

@Triv44 No, raczej nie, ale niech Ci będzie.

0

@Triv44 To mało wiesz o skokach Złoto Olimpijskie to jak MŚ w piłce nożnej, a PŚ to jak mistrzostwo ligowe.

0

@FCBMati10 Bardzo dobrze, bo lepiej skończyć w formie niż będąc cieniem swojego cienia.

13

Małysz w wieku Stocha kończył karierę, a Kamil dalej wygrywa.

15

Ktoś ostatnio pisał pierdoły, że Kamil nie potrafi odlatywać rywalom. Wybaczam tej osobie, bo pewnie była na kacu sylwestrowym.

1

Taki skoczek musi mieć przerąbane. Nie może jeść tyle ile chce, zero alkoholu i wszystkiego, żeby tylko utrzymać formę i prawidłową wagę. Piłkarz ma pod tym względem zdecydowanie większe możliwości i ma lepiej.

0

@Janiama Mam Ci przytaczać twoje wszystkie komentarze? Obiecuję że następnym razem będę robił screeny jak mi się będzie chciało.

1

@Janiama To strzelaj dalej, bo zawsze jest na odwrót jak piszesz.

0

Einsenbichlera to nie lubię i nawet nie potrafię określić dlaczego.

0

@clyde Tylko w kilku krajach.

0

@Ascend Nie o to chodzi. Tylko, że śmieją się z Polski, a Niemcy, Francuzi czy Włosi też to mają podpisane.

0

@mekston Oczywiście niech się nim jarają, a w przyszłym sezonie będą płakać jak go w TOP 10 nie będzie.

0

Jarają się tym Granerudem jak to jest skoczek 1 sezonu, tak jak Kobayashi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?