6

W Realu przynajmniej strzelają z dystansu. Nie wiem czy u nas nikt tego nie potrafi czy jak? Praktycznie każdy zawodnik musi umieć oddać strzał na bramke, a tym bardziej na takim poziomie. Nawet jak są zasieki przed polem karnym, to lepiej oddać strzał, który możliwe, że przejdzie przez obronę lub zaskoczy bramkarza drużyny przeciwnej jakimś rykoszetem od własnego obrońcy niż wciskać, tą piłkę tam gdzie nie ma miejsca lub próbować dryblować i po prostu wchodzić w ten mur obronny.

5

@leonek160 Chyba kibla.

1

@Janiama Nic nie pozamykają, a jak to zrobią to będzie dramat. Ten wirus jest cały czas i nie ma, co go dzielić na 3,4,5,6,7,8 fale. Ja nie będę w okresie Stycznia-Lutego siedział w domu, bo pracować trzeba.

2

@D10SLEO To pewnie początek Covida w serialu. Ja też na początku Marca trochę się bałem, ale teraz nie ma czego.

1

Dlaczego nie można nominować siebie?

0

@IronSanHybrid Jakoś bardziej mi się podoba Ewa Mendes.

0

@marcin62 No, niestety tak mam w przyszłym tygodniu i nawet niech mnie nie błagają, żebym w sobotę przyszedł na popołudniu, bo już byłem 2 tyg temu. Praktycznie zero weekendu i ogólnie nic nie można zalatwic.

0

@pt9 Po transferze do Realu można powiedzieć, że skończył z grą na wysokim poziomie. On w Realu nie był nawet w połowie, tak dobry jak w United.

0

@msmsms Za Yen nigdy nie przepadałem. Była niby tą jedyną miłością Geralta, ale za bardzo była chamska i traktowała Wiedźmina jak jakiegoś służącego, a ja takich kobiet nie cierpię. Dużo bardziej przypadła mi do gustu Triss, bo była słodka, romantyczna (hot, tak jak napisałeś) w przeciwieństwie do Yennefer i tym bardziej takiej Filippy. Może też z racji tego, że była młodą czarodziejka, a tamte to były stare zrzędy, a szczególnie Fillippa, która miała około 200 lat.

0

@Kapitan_SW Może byłby jeszcze z sezon lub dwa, ale wydaje mi się , że LM sezonie 2014 2015 byśmy nie wygrali, a tym bardziej trypletu. Tiki Taka już w ostatnim sezonie Guardioli to był przeżytek. Nawet ligi się nie udało wygrać, bo było wiele głupich strat punktów.

5

Jak dobrze wrócić z nocki do domu. Teraz 4-5 godzinny sen i cały dzień dla siebie. Jestem jedną z niewielu w mojej pracy osób, która lubi nocki.

1

@4drian0 Nie wrócą do swojego poprzedniego poziomu, bo będą jeszcze wyżej. Poprawią Cyberpunka i wciągu 2 lat ogłoszą premierę nowego Wiedźmina i ich akcje pójdą drastycznie w górę.

0

Wam też nie działa YouTube?

0

@masq A Lyon wygrał wczoraj z PSG na wyjeździe.

0

@BarcaInfo Strzał Alby z połowy boiska czy próby z wolnego Messiego by obronił praktycznie każdy bramkarz w Ekstraklasie.

36

@Pawel1980 A mnie wkurza że jak ktoś umiera, to musi umrzeć na koronę. Machalica miał poważną operację serca i to nie jest powiedziane, że akurat wirus go wykończył.

0

@Transu96 Jeszcze jak ktoś się bierze za analizy i nie ma o tym bladego pojęcia. Nie potrafi zachować się w jakimś stopniu neutralnie, co do zawodników i u jednego czeka na błędy, a drugiemu bagatelizuje każde złe zagranie. @tbas Moim zdaniem i tak się tutaj bardziej obrywa Holendrowi niż Hiszpanowi, bo jak Hiszpan nie popełni jakiś koszmarnych zagrań, to według niektórych rozgrywa dobry mecz, a jak Holender zagra też bez błędów, to gra przeciętne spotkanie.

0

Nie żyje Piotr Machalica syn słynnego aktora Henryka Machalicy. Aktor miał 65 lat. Ten rok jest najgorszy pod względem umieralności znanych ludzi.

3

Pomyśleć, że kiedyś praktycznie każda drużyna na świecie miała pełne gacie jak miała z nami grać, a teraz każdy gra z nami bez żadnego strachu i z tą pewnością, że mogą wyciągnąć conajmniej remis. To jest dla kibica irytujące, a jeszcze bardziej irytujące są te kompromitację w LM, które wystawiają ten klub na pośmiewisko, to bardzo boli. Mam nadzieję, że jak wylecimy z LM, to po walce, a nie po jakiejś kompromitacji, to by było marzenie, a o triumfie w tych rozgrywkach, to aktualnie można tylko marzyć.

0

@fejkenq Ale to on wywalczył rzut wolny.

5

Messi tylko jeszcze nie broni karnych, nie wykonuje 5.

0

Faul we własnym polu karnym na przeciwniku to karny. Śmieszne jest to że tylko wtedy jest karny gdy zawodnik faulowany się przewróci, a gdy stoi twardo na nogach, to nic nie ma.

0

@VenoM Nie i nie pozdrawiam.

0

@adamt1996 Mógł, a ma, to jest różnica.

1

Ehh jeszcze pokazali Pique w damskim sweterku... Zero charakteru, zero walki. Im chyba ucięli pewną część ciała.

1

@Janas11224 Dlaczego ogólnie większość czekolad jest brązowa lub ciemna? To też rasizm w najgorszej postaci.

0

@norbi77 Ale Zenka to Ty szanuj.

4

@norbi77 Dlatego poczekam i kupię w przyszłym roku. Wieśka też, tak kupiłem i się bardzo opłacało, bo miałem do tego dwa dodatki + gra śmigała bez zarzutów.

0

@kkbarca Myślę że gdyby się czołgała dalej to by dała radę się dostać do tych schodów.

3

@DonMatteo901 Oczywiście pokazywałem mojej ciotce, że te gry nie są dla niego, ale reakcji brak i później młodemu odwalało. Żaden 6-8 latek nie powinien grać w GTA czy inne podobne gry, bo jeszcze nie rozróżnia gry od rzeczywistości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?