@Szreko@Striker A dla mnie nie, bo był świetny tylko kilka lat, a od ponad 6 lat się nawet nie zbliżył do swoich dawnych osiągnięć. Mi bardziej chodzi o całokształt.
Co uważacie o Morgensternie? Według mnie to najlepszy Austriacki skoczek w historii i ogólnie jeden z najlepszych. Miał też w karierze pecha, bo zaliczył kilka groźnych upadków, a bez tego mógł osiągnąć jeszcze więcej. W sumie dobrze, że tak wcześnie skończył karierę, bo kolejny upadek mógłby się dla niego skończyć kalectwem lub nawet gorzej.
Co do Trincao... Nie każdy młody zawodnik, to Fati czy Pedri, że wejdą z miejsca i odrazu się wyróżniają. Dałbym mu szansę jeszcze w następnym sezonie, bo umiejętności to on ma i to że jest Portugalczykiem, to w ogóle nie oznacza, że jest drugim Gomesem.
@Rewolucja123 Za zarzucanie czegoś, co ktoś nie zrobił też można dostać bana. Nie wiem po co się chwalisz, że notorycznie zgłaszasz, ale jak już to robisz, to przeczytaj dokładnie post, bo za bezpodstawne zgłaszanie również można wyłapać bana. @LuisSalvano napisał to co myśli na ten temat, dla niego to jest chore i to jest jego zdanie na ten temat. Coś w tym jest, bo to jest na podłożu psychicznym. Kiedyś takie coś było nie do pomyślenia i nie było tak popularne. Jeszcze jakby miała te męskie geny, to jeszcze, ale ktoś kto był całe życie kobietą nie może się stać 100 % mężczyzną. Orientację seksualne orientacjami, ale zmiana płci lub wymyślanie jakiejś 3 płci jest trochę chore.
Akurat to świadczy o tym, że grupa Realu jest mega słaba. Szachtar 2 razy z nimi wygrywa i zbiera oklep od Borussi. Borussia przegrywa z Interem, który 2 razy przegrywa z Realem. Dobrze by było, gdyby Borussia zremisowała z Realem, a Szachtar ograł Inter.
Bardzo dobrze, że Messi nie powołany. Ile razy, tak było, że mieliśmy zapewniony awans, to Leo musiał grać we wszystkich meczach fazy grupowej LM, to było bez sensu.
@Bykunn To co ona mówi, to poważne oskarżenia. Ona go nawet nie zna i pewnie Maradona wiedział o jej istnieniu tyle co o nas. Owszem ćpać ćpał, pić pił, ale nigdy nie był oskarżany o takie rzeczy o których mówi ta piłkarka. Pewnie chciała żeby o niej mówili, bo piłkarsko nie miała szans przebicia. Dla mnie powinna ponieść odpowiedzialność za te słowa.
@Coutinho007 Ta piłka leciała z szybkością według mnie ponad 100 km na godzinę. Bramkarz nie miał najmniejszych szans. Nie wiem czy jakikolwiek bramkarz by to obronił.
@DanielVeB Według mnie za takie coś nie powinno być kartki, bo Messi nie ściągnął koszulki i nie pokazywał gołej klaty, a oddał hołd zmarłemu poprzednikowi i Legendzie futbolu.
@Yosemite Niech wreszcie Mistrzostwo zdobędzie jakiś inny klub niż Juventus, bo oni już chyba mają rekord tych Mistrzostw pod rząd. Kibicuje w tym sezonie Milanowi.
W sumie to się nie ma, co dziwić, że co chwilę są jakieś kontuzje. Sezon został późno rozpoczęty przez pandemię i grają praktycznie cały czas, Koeman prowadzi dużo bardziej intensywne treningi niż poprzednicy.
Chyba nie ma nic gorszego jak praca przez pośrednika i przedłużanie umowy, co miesiąc. Zastanawiam się jak takie agencje mogą być dopuszczalne, przecież oni żerują na ludziach.
0
@HERORICH2 Ter Stegen wygrał LM, a Oblak może o tym tylko pomarzyć. Podobnie o lidze.
0
@Bykunn Jak przechodzę obok cmentarzy, to zawsze widzę nekrologi. Przed pandemią też były.
0
@sintesox Nie wiadomo czy Neymar znowu nie zacznie się łamać.
0
@Jackazz Ale właśnie w tą tylko środę są dużo ciekawsze mecze, a Bayern jak będzie miał dzień, to zleje ten Lokomotiv conajmniej 5-0.
0
@Szreko @Striker A dla mnie nie, bo był świetny tylko kilka lat, a od ponad 6 lat się nawet nie zbliżył do swoich dawnych osiągnięć. Mi bardziej chodzi o całokształt.
0
Co uważacie o Morgensternie? Według mnie to najlepszy Austriacki skoczek w historii i ogólnie jeden z najlepszych. Miał też w karierze pecha, bo zaliczył kilka groźnych upadków, a bez tego mógł osiągnąć jeszcze więcej. W sumie dobrze, że tak wcześnie skończył karierę, bo kolejny upadek mógłby się dla niego skończyć kalectwem lub nawet gorzej.
3
@Hawajczyk Praga nie była taka mocna, to my graliśmy wielkie g.... Na Camp Nou zagraliśmy jeszcze gorzej z nimi.
19
@BarcaInfo I bardzo dobrze. Niech strzela jak najwięcej. Jego bramki podwójnie cieszą.
1
Co do Trincao... Nie każdy młody zawodnik, to Fati czy Pedri, że wejdą z miejsca i odrazu się wyróżniają. Dałbym mu szansę jeszcze w następnym sezonie, bo umiejętności to on ma i to że jest Portugalczykiem, to w ogóle nie oznacza, że jest drugim Gomesem.
0
@BorzyKrzys Nie wiem, ale mam nadzieję, że nie poczuje się mężczyzną i nie zmieni płci :D
9
@Rewolucja123 Za zarzucanie czegoś, co ktoś nie zrobił też można dostać bana. Nie wiem po co się chwalisz, że notorycznie zgłaszasz, ale jak już to robisz, to przeczytaj dokładnie post, bo za bezpodstawne zgłaszanie również można wyłapać bana. @LuisSalvano napisał to co myśli na ten temat, dla niego to jest chore i to jest jego zdanie na ten temat. Coś w tym jest, bo to jest na podłożu psychicznym. Kiedyś takie coś było nie do pomyślenia i nie było tak popularne. Jeszcze jakby miała te męskie geny, to jeszcze, ale ktoś kto był całe życie kobietą nie może się stać 100 % mężczyzną. Orientację seksualne orientacjami, ale zmiana płci lub wymyślanie jakiejś 3 płci jest trochę chore.
1
@norbi77 80 GB? 2 gry może się zmieszczą.
17
Akurat to świadczy o tym, że grupa Realu jest mega słaba. Szachtar 2 razy z nimi wygrywa i zbiera oklep od Borussi. Borussia przegrywa z Interem, który 2 razy przegrywa z Realem. Dobrze by było, gdyby Borussia zremisowała z Realem, a Szachtar ograł Inter.
0
Bardzo dobrze, że Messi nie powołany. Ile razy, tak było, że mieliśmy zapewniony awans, to Leo musiał grać we wszystkich meczach fazy grupowej LM, to było bez sensu.
0
@Zip Przekonamy się za tydzień. Nie ma co wyrokować.
10
@abram3k Zaraz będą szukać jej nagich zdjęć.
0
@Encore Trzeba spać, żeby rano wstać.
0
@Kurkmen Tak z ciekawości, to ile według Ciebie taką szczepionkę się robi? Bo ja już od końca Lutego i Marca słyszę, że ją robią.
7
@Bykunn To co ona mówi, to poważne oskarżenia. Ona go nawet nie zna i pewnie Maradona wiedział o jej istnieniu tyle co o nas. Owszem ćpać ćpał, pić pił, ale nigdy nie był oskarżany o takie rzeczy o których mówi ta piłkarka. Pewnie chciała żeby o niej mówili, bo piłkarsko nie miała szans przebicia. Dla mnie powinna ponieść odpowiedzialność za te słowa.
1
@Coutinho007 A jakby dostał w głowę, to mógłby nawet przytomność stracić lub skończyło by się wstrząśnieniem mózgu.
2
@Coutinho007 Ta piłka leciała z szybkością według mnie ponad 100 km na godzinę. Bramkarz nie miał najmniejszych szans. Nie wiem czy jakikolwiek bramkarz by to obronił.
2
@DanielVeB Według mnie za takie coś nie powinno być kartki, bo Messi nie ściągnął koszulki i nie pokazywał gołej klaty, a oddał hołd zmarłemu poprzednikowi i Legendzie futbolu.
11
@Yosemite Niech wreszcie Mistrzostwo zdobędzie jakiś inny klub niż Juventus, bo oni już chyba mają rekord tych Mistrzostw pod rząd. Kibicuje w tym sezonie Milanowi.
2
@Dari0G Sprowadził kogoś o wiele, o wiele lepszego i młodszego.
44
Griezmann z meczu na mecz rośnie w oczach. Oby to kontynuował i był decydujący na kluczową część sezonu.
11
@Coutinho007 Oby Haaland.
1
W sumie to się nie ma, co dziwić, że co chwilę są jakieś kontuzje. Sezon został późno rozpoczęty przez pandemię i grają praktycznie cały czas, Koeman prowadzi dużo bardziej intensywne treningi niż poprzednicy.
0
@Kz1234 Z Ramosem, to od 2-3 lat są jaja. Gość już nie gra, tak jak kiedyś i go zawsze muszą gdzieś dać.
5
Chyba nie ma nic gorszego jak praca przez pośrednika i przedłużanie umowy, co miesiąc. Zastanawiam się jak takie agencje mogą być dopuszczalne, przecież oni żerują na ludziach.
0
@kamillek88 A co ma jakiś tam COVID do krążenia?