Nawet po wczorajszym meczu nie było kaca, bo człowiek jedynie wiedział, a jednak się łudził, że będzie inaczej. Niestety od czasów Brzęczka tak, to wszystko wygląda wracamy do czasów 2010-2013 z jedyną różnicą, że teraz jeździmy na turnieje, a w tamtym czasie nie.
Ciekawe kiedy zrobią GTA 6? Od czasów ostatniej części minęło 7 lat, a oni dalej jadą na 5, która już nie powinna wychodzić na PS5 czy nowego Xboxa, bo to tylko odgrzewany kotlet.
@sendesara No, właśnie. Między nimi jest tylko niecałe 5 lat różnicy. Gdyby było z 10, to można by było o tym mówić. Messi i Ronaldo zakończą karierę w wieku 38-39 lat, to Neymar będzie miał w wieku 33+ zająć ich miejsce? Wątpię, bo Brazylijczycy szybko się kończą, a Neymar w takim wieku zakończy karierę lub wróci do Brazylii.
@jeyx77x Nie stoimy obok Walijczyków? Drużyny, która w całej swojej historii grała tylko raz na MŚ i to ponad 60 lat temu? Czy dopiero w ostatnich latach zaczęła jeździć na turnieje...
@blaugrana100 Akurat Lewandowski kilka razy ruszał do pressingu i namawiał do tego innych, ale zwykle wychodził sam lub wychodził jeszcze 1 zawodnik, a taki pressing jest bezsensu, bo jak Włosi rozgrywali w 4-5, to szkoda marnować siły na bezskuteczne "latanie" za piłką w pojedynkę.
@Janiama Graliśmy z najsłabszymi Włochami od lat. Z Holandią która straciła trenera, który dopiero ich odbudowywał i z Portugalią, która była jednak gorsza niż w 2016 roku. Brzęczek to trener amator i nikt więcej. Nic nie osiągnął w karierze trenerskiej i jeszcze zarabia 300 tys Euro za nic.
Brzęczka jedynym sukcesem w karierze trenerskiej jest, to że jest wujkiem Błaszczykowskiego, a to też w sumie nie jego sukces, tylko Ś.P jego siostry. Taki ktoś nie może być trenerem Reprezentacji Azerbejdżanu, a co dopiero Polski.
Według mnie Brzęczek ma porównywalną kadrę do Nawałki i zdecydowanie lepszą niż poprzednicy, ale jest słabym trenerem i nie wciśnie nawet 30% potencjału.
@tobiasson92 Prze jakie kilka lat? Ten koronawirus będzie i za 20 lat. Nigdy już nie zniknie, podobnie jak inne wirusy. Trzeba się wrócić do normalności.
Jeśli chodzi Hiszpanie na EURO to z Hiszpanii obawiam się tylko Fatiego, bo mam nadzieję, że wróci do gry w Lutym-Marcu i złapie formę przed turniejem. Ciekawe mogą być pojedynki Ansu z obrońcami naszej kadry...
Nie wiem jak Ramos strzelając tak beznadziejnie karne mógł mieć prawie 30 strzelonych z rzędu. Przecież on ich nie wykonuje pewnie, a tylko wyczekuje, co zrobi bramkarz. Może ktoś napisze, że tak się powinno strzelać, ale Hiszpan podchodzi do tych karnych bardzo niepewnie. Wyjątek jak strzela panenką, bo bramkarz już praktycznie leży.
@masq Zaraz wejdzie Chokalaka czy jak mu tam z kolejnym twitem tego osobnika i będą dymy. Jak dla mnie wklejanie twitów pouczających od takich ludzi jak Tusk, czy kogokolwiek kogo wiele osób nienawidzi, to prowokacja. Przykładowo morderca nie może pouczać mordercy, że źle robi, bo to hipokryzja.
0
@Zip Ja nawet nie znam tych ludzi i nigdy o nich nie słyszałem. Fabiański to bramkarz naszej Reprezentacji i tyle.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@LuisSalvano A pisałeś coś o rozwolnieniu?
3
@Fawrf Ale pod warunkiem jak jest nietrzeźwy, bo wtedy jest wyluzowanym gościem. Jak jest trzeźwy to jest strasznym cwaniakiem i sztywniakiem.
0
Nawet po wczorajszym meczu nie było kaca, bo człowiek jedynie wiedział, a jednak się łudził, że będzie inaczej. Niestety od czasów Brzęczka tak, to wszystko wygląda wracamy do czasów 2010-2013 z jedyną różnicą, że teraz jeździmy na turnieje, a w tamtym czasie nie.
1
Ciekawe kiedy zrobią GTA 6? Od czasów ostatniej części minęło 7 lat, a oni dalej jadą na 5, która już nie powinna wychodzić na PS5 czy nowego Xboxa, bo to tylko odgrzewany kotlet.
0
@sendesara No, właśnie. Między nimi jest tylko niecałe 5 lat różnicy. Gdyby było z 10, to można by było o tym mówić. Messi i Ronaldo zakończą karierę w wieku 38-39 lat, to Neymar będzie miał w wieku 33+ zająć ich miejsce? Wątpię, bo Brazylijczycy szybko się kończą, a Neymar w takim wieku zakończy karierę lub wróci do Brazylii.
9
@jeyx77x Nie stoimy obok Walijczyków? Drużyny, która w całej swojej historii grała tylko raz na MŚ i to ponad 60 lat temu? Czy dopiero w ostatnich latach zaczęła jeździć na turnieje...
1
@blaugrana100 Akurat Lewandowski kilka razy ruszał do pressingu i namawiał do tego innych, ale zwykle wychodził sam lub wychodził jeszcze 1 zawodnik, a taki pressing jest bezsensu, bo jak Włosi rozgrywali w 4-5, to szkoda marnować siły na bezskuteczne "latanie" za piłką w pojedynkę.
28
@Janiama Graliśmy z najsłabszymi Włochami od lat. Z Holandią która straciła trenera, który dopiero ich odbudowywał i z Portugalią, która była jednak gorsza niż w 2016 roku. Brzęczek to trener amator i nikt więcej. Nic nie osiągnął w karierze trenerskiej i jeszcze zarabia 300 tys Euro za nic.
1
@Coutinho007 Wystarczy się nie znać kompletnie na piłce żeby gadać takie bzdury.
0
Brzęczka jedynym sukcesem w karierze trenerskiej jest, to że jest wujkiem Błaszczykowskiego, a to też w sumie nie jego sukces, tylko Ś.P jego siostry. Taki ktoś nie może być trenerem Reprezentacji Azerbejdżanu, a co dopiero Polski.
1
@Wossi61FCB Nawet zapomniałem o tym, że będzie taki Finał.
6
Według mnie Brzęczek ma porównywalną kadrę do Nawałki i zdecydowanie lepszą niż poprzednicy, ale jest słabym trenerem i nie wciśnie nawet 30% potencjału.
0
@ObiektywnyKibic121 Góralski chyba, bo znów dostanie czerwo.
2
Komentarz usunięty
0
@Janiama Salah 67m 41g. Świetne liczby.
2
@Transu96 Nie zdąży zapuścić nawet jak ma 6-7 cm. Żeby zapuścić takie włosy, to trzeba conajmniej 8-9 miesięcy.
2
@nitey Na szczęście to prawda. Dobrze pamiętam tamten mecz. Ronaldo robił, co mógł i nawet mi go było żal.
4
@tobiasson92 Prze jakie kilka lat? Ten koronawirus będzie i za 20 lat. Nigdy już nie zniknie, podobnie jak inne wirusy. Trzeba się wrócić do normalności.
6
@itmustbejoke Z Niemcami na EURO 2012.
3
Jeśli chodzi Hiszpanie na EURO to z Hiszpanii obawiam się tylko Fatiego, bo mam nadzieję, że wróci do gry w Lutym-Marcu i złapie formę przed turniejem. Ciekawe mogą być pojedynki Ansu z obrońcami naszej kadry...
0
@Janiama Teraz uderzył jeszcze gorzej.
1
@Janiama Nie ma dobrze bronionych karnych są źle strzelane. Bramkarz dobrze wiedział, gdzie Ramos uderzy.
1
Nie wiem jak Ramos strzelając tak beznadziejnie karne mógł mieć prawie 30 strzelonych z rzędu. Przecież on ich nie wykonuje pewnie, a tylko wyczekuje, co zrobi bramkarz. Może ktoś napisze, że tak się powinno strzelać, ale Hiszpan podchodzi do tych karnych bardzo niepewnie. Wyjątek jak strzela panenką, bo bramkarz już praktycznie leży.
5
@masq Zaraz wejdzie Chokalaka czy jak mu tam z kolejnym twitem tego osobnika i będą dymy. Jak dla mnie wklejanie twitów pouczających od takich ludzi jak Tusk, czy kogokolwiek kogo wiele osób nienawidzi, to prowokacja. Przykładowo morderca nie może pouczać mordercy, że źle robi, bo to hipokryzja.
1
@Kusco15 Nie. Pan Donald Tusk jest czysty jak woda z górskiego strumienia i jest jak Mąż Stanu Piłsudski.
1
@kamilo0066 Są wyborne i są trafne. Teraz wystarczy wstawić Twitta Tuska i na pewno gownoburza będzie.
0
@AlexDark00 Ale od ponad 3 lat to wygląda inaczej.
0
@wpwelement Mam nadzieję, że masz, bo jesteś tutaj moderatorem i to Ty się zajmujesz porządkiem tutaj, a ostatnio jest tutaj źle.