@AlexDark00 Fati ma w tym wieku wszystko. Technika, drybling, szybkość, świetne wykończenie, gra głową. Nie wiem czy Mbappe w jego wieku już był tak dobry. Vinicius jest przehajpowany i to ostro. Przyszedł po odejściu Ronaldo i Perez na siłę z niego robił drugiego Neymara, a za 2-3 lata odejdzie do jakiegoś Getafe i tyle z niego będzie. Jakbym już miał wskazać na kogoś z dwójki Vinicius-Rodrigo to uważam, że ten drugi zrobi lepsza karierę.
@AlexDark00 Fati jest w tym samym wieku, co Pedri, ale też gra sezon dłużej w Barcelonie. Wydaje mi się, że razem zrobią dużo większa karierę niż Vinicius czy Rodrigo.
@Coutinho007 Mam nadzieję, że Kubo zrobi lepsza karierę niż on, ale nie w Realu. Real nie będzie miał dla tego chłopaka miejsca i odejdzie do jakiegoś świetnego klubu.
@Coutinho007 Tylko, że w 2016 był jeszcze Iniesta i Rakitic, który do końca ery Enrique grał dobrze. Później u Valverde był jednym z najsłabszych. Według mnie w sezonie 2017 2018 powinien przyjść za Rakitica. Rakitic powinien odejść do Juve i powinna być wymiana Pjanic-Rakitic.
VAR by mógł nam sprzyjać, gdybyśmy dostawali kontrowersyjne karne lub przeciwnik nie dostawał, a przy 3 spalonych nie ma opcji o żadnym sprzyjaniu systemu VAR. Morata był 3 razy na spalonym i nie ma żadnych dyskusji.
@qruczek Słupek Griezmanna, świetna okazja w drugiej polowie + świetne okazję Fatiego i Messiego. Nie, raczej nie. Poza tym Morata był za każdym razem na spalonym, a bez tego Juve nie miało okazji.
@bixmix Akurat tacy ludzie, jak na wczorajszym filmiku z tym gościem, co mu samochód atakowali, tylko szukają pretekstu do zadymy. Każde zniszczenie cudzej własności będą usprawiedliwiać rządem.
Przegraliśmy z Realem, ale mecz meczowi nie równy, nawet jak jedna z drużyn w El Clasico jest w słabszej formie, to nie oznacza, że nie ma szans na zwycięstwo z zespołem, który jest teoretycznie w lepszej. Chociaż to, że zespoły pokroju Cadiz, Szachtara i Gladbach ogrywają Real, to porażka z nimi przy ich takiej marnej formie, to trochę jednak obciach.
Władza chciała odejść z tematem korona wirusa i poruszyła temat drażliwy dla wielu Polaków i zaraz będzie nie po 16 tys zakażeń dziennie, a koło 50 tys i to się nigdy nie skończy. Podziękować można obecnemu rządowi i ludziom protestującym, którzy robią nielegalne zgromadzenia w których uczestniczy mnóstwo osób w wielu miastach.
@MontelQ Niektórzy się wczesniej starzeją, a inni wolniej. Dla mnie, to cała trójka, a szczególnie Biden powinna sobie już dać spokój z polityką i tyle. Masz ukończone 65 lat, to idź na emeryturę.
@justfootball Też uważam, że wstawia lepsze zdjęcia niż ostatnio, ale nie lubię feministek. Więc nawet gdyby wyglądała jak sama Merlin Monroe i była feministka, to i tak by się związek rozpadł.
@Mixtape Przez całą karierę nie pauzował połowy tego, co pauzuje jak gra a Realu. To jest dramat tego zawodnika. Coś podobnego do Dembele, tylko Francuz jest na początku kariery, a Hazard już około w 3/4.
4
@Barca1992 O zmarłych się pamięta cały rok, a nie tylko 1 Listopada.
1
Po waszych komentarzach zastanawiam się, co mieli niby zrobić, żeby było dobrze?
0
@Rewolucja123 Wydaje mi się, że Pjianic ma lepszy strzał niż Busquets czy De Jong i powinien próbować jak tylko będzie okazja.
1
@AlexDark00 Fati ma w tym wieku wszystko. Technika, drybling, szybkość, świetne wykończenie, gra głową. Nie wiem czy Mbappe w jego wieku już był tak dobry. Vinicius jest przehajpowany i to ostro. Przyszedł po odejściu Ronaldo i Perez na siłę z niego robił drugiego Neymara, a za 2-3 lata odejdzie do jakiegoś Getafe i tyle z niego będzie. Jakbym już miał wskazać na kogoś z dwójki Vinicius-Rodrigo to uważam, że ten drugi zrobi lepsza karierę.
7
@AlexDark00 Fati jest w tym samym wieku, co Pedri, ale też gra sezon dłużej w Barcelonie. Wydaje mi się, że razem zrobią dużo większa karierę niż Vinicius czy Rodrigo.
0
@Coutinho007 Mam nadzieję, że Kubo zrobi lepsza karierę niż on, ale nie w Realu. Real nie będzie miał dla tego chłopaka miejsca i odejdzie do jakiegoś świetnego klubu.
4
@Coutinho007 Kagawa przestał się rozwijać w United , a zaczął się cofać. Można powiedzieć, że za wcześnie się skończył.
0
@Coutinho007 Tylko, że w 2016 był jeszcze Iniesta i Rakitic, który do końca ery Enrique grał dobrze. Później u Valverde był jednym z najsłabszych. Według mnie w sezonie 2017 2018 powinien przyjść za Rakitica. Rakitic powinien odejść do Juve i powinna być wymiana Pjanic-Rakitic.
19
Jeśli Messi wczoraj zagrał średni mecz, to chciałbym żeby jakikolwiek piłkarz na świecie miał taki średni mecz...
0
Oby z Araujo było wszystko w porządku, bo grał naprawdę dobrze.
57
VAR by mógł nam sprzyjać, gdybyśmy dostawali kontrowersyjne karne lub przeciwnik nie dostawał, a przy 3 spalonych nie ma opcji o żadnym sprzyjaniu systemu VAR. Morata był 3 razy na spalonym i nie ma żadnych dyskusji.
0
@Striker Tak to sobie tłumacz. Jak w tamtym sezonie męczyliśmy bułe z Napoli i BVB na wyjazdach, a tutaj z lepszą drużyną wygrywamy bez problemów.
0
@qruczek Słupek Griezmanna, świetna okazja w drugiej polowie + świetne okazję Fatiego i Messiego. Nie, raczej nie. Poza tym Morata był za każdym razem na spalonym, a bez tego Juve nie miało okazji.
2
@pax Służby Specjalne zabiły Leppera.
2
@arasz1819 PO poniosło odpowiedzialność, nie. PiS też nie poniesie, bo ręką rękę myje.
5
@bixmix Akurat tacy ludzie, jak na wczorajszym filmiku z tym gościem, co mu samochód atakowali, tylko szukają pretekstu do zadymy. Każde zniszczenie cudzej własności będą usprawiedliwiać rządem.
1
@Comentateiro No, właśnie. Kolega z roboty przez ten cały hazard stracił ponad 30 tyś złotych i był na odwyku od tego.
0
@Encore Jedynie mnie boli, to jakim cudem Real osiągnął 3 LM z rzędu, ale na to pytanie wielu ludzi zna odpowiedź.
3
Nawet nie wiedziałem, że Marcus Thuram, to syn Liliana Thurama świetnego obrońcy.
2
Przegraliśmy z Realem, ale mecz meczowi nie równy, nawet jak jedna z drużyn w El Clasico jest w słabszej formie, to nie oznacza, że nie ma szans na zwycięstwo z zespołem, który jest teoretycznie w lepszej. Chociaż to, że zespoły pokroju Cadiz, Szachtara i Gladbach ogrywają Real, to porażka z nimi przy ich takiej marnej formie, to trochę jednak obciach.
3
@Michael24 Skoro był posłem PO, to mieli napisać, że był posłem Konfederacji?
2
Władza chciała odejść z tematem korona wirusa i poruszyła temat drażliwy dla wielu Polaków i zaraz będzie nie po 16 tys zakażeń dziennie, a koło 50 tys i to się nigdy nie skończy. Podziękować można obecnemu rządowi i ludziom protestującym, którzy robią nielegalne zgromadzenia w których uczestniczy mnóstwo osób w wielu miastach.
0
@MontelQ Niektórzy się wczesniej starzeją, a inni wolniej. Dla mnie, to cała trójka, a szczególnie Biden powinna sobie już dać spokój z polityką i tyle. Masz ukończone 65 lat, to idź na emeryturę.
0
@justfootball Ehh. Odpisz mu na priv lub na tamtym poście. Szukasz tutaj poklasku/atencji?
1
@Coutinho007 Coś czuję, że trzeba będzie dać mu się wykazać, a nie po 3 meczach go skreślać.
0
@Rewolucja123 Jak przystało na PO wielkiego klubu. Oby tak dalej, to będzie z niego pociecha na najbliższe 10 lat.
7
@Janiama No, to zamknij się w piwnicy i daj innym żyć.
52
Komentarz usunięty
0
@justfootball Też uważam, że wstawia lepsze zdjęcia niż ostatnio, ale nie lubię feministek. Więc nawet gdyby wyglądała jak sama Merlin Monroe i była feministka, to i tak by się związek rozpadł.
1
@Mixtape Przez całą karierę nie pauzował połowy tego, co pauzuje jak gra a Realu. To jest dramat tego zawodnika. Coś podobnego do Dembele, tylko Francuz jest na początku kariery, a Hazard już około w 3/4.