0

@arasz1819 Facet miał od lat problemy z cukrzycą i nadwagą, to go dobiło. Mógł umrzeć nawet bez tej korony.

1

@Wilczeq Jak nigdy nie przegrał, a 2-3 i 0-3 na Bernabeu z 2017 roku. No, tak w sumie 8 letni kibice Realu mogą tego nie pamiętać.

0

@Yosemite Gdyby dołożył z 7-9 goli na wyjazdach, to by były dobre statystyki.

1

@neeed A później obudzi go żona słowami "Wstawaj Luis zesrałeś się."

0

@tomFCB Szczęście w LM się skończyło.

7

Dariusz Gnatowski nie żyje... Jestem w szoku i bardzo przykro mi z tego powodu :(((

1

@matirix20 Też tak uważam.

0

@IronSanHybrid Kurde. Prawdziwa kobieta powinna przeprosić swojego faceta za to, że ją zdradził i obiecać poprawę, żeby nigdy więcej nie musiał tego robić :D

1

@Coutinho007 Niech nie siedzi na tej oponie, bo jajo zrobi.

0

@FATIlity31 Akurat to jest winna rządu. Kwietniowe godziny seniora to była porażka, a w ogóle nie uczą się na błędach, bo robią znowu te godziny w Październiku... Niektóre stare baby też nie są kulturalne, bo jak były pierwsze godziny seniorów w Kwietniu, to mi w chamski sposób odpowiedziały, a ja w ogóle nic nie wiedziałem o tych godzinach.

1

@kiper09 Po jakim miesiącu? La Rambli wnioskuję po 20 minutach gry :D

1

@Barca1992 Aktorstwo takie średnie i Ci ludzie tacy sztywni, jakby tam byli za karę.

0

Ten hotel paradise to napewno pornol? Bo oglądam i oglądam, dużo dialogów i zero akcji.

0

@filon No, z tej całej sekty :D

0

@Encore W pracy są takie, co mają po 36-38 i są o niebo lepsze niż te, co mają 20-24 lata. No, ale niestety 3 z nich to mężatki, a 4 z kociej wiary :D

1

@Encore To pomyśl, że taka mamuśka by cię czegoś nauczyła, a później byś mógł te praktyki pokazywać na dużo młodszych panienkach.

1

@Encore W Sierpniu byłem z osobami zarażonymi z pracy na integracji. Widać było, że jedna z tych osób źle się czuła, ale nie zaraziła nikogo więcej, bo wymazy były negatywne. Jedna z tych osób musiała by na nas kichnąć lub pić z jednej puszki czy kieliszka. Zarazić się można przez wydzielinę z ust lub nosa, a nie przez sam oddech.

1

@Toretto To działa w 2 strony. Ludzie to będą jeszcze bardziej lekceważyć jak będą o tym cały czas na siłę mówić i straszyć. Ludzie którzy straszą są tak samo głupi jak ludzie, którzy to lekceważą.

28

Jestem przerażony tym jak ludzie są przerażeni tym koronawirusem. Najlepiej zamknijmy wszystko i chodźmy się ukryć do piwnic i ziemianek przez następne 2 lata odżywiamy się odpadającymi tynkami że ścian i wilgocią. Pandemia nie jest wymyślona, ale nie popadajmy w histerię. Wiadomo, że ktoś na to zmarł, ale mnóstwo wyzdrowiało lub przeszło to bez szwanku. Pomyśleć, że takie gówniane czasy się trafiły, gdyby ten wirus był 20 lat temu, to nie byłoby takiego zamieszania.

2

@masq Tutaj akurat to jest normalność, że więcej jest postów lewackich i przeciwko władzy, ale jeśli dalej jest poklask i są zielone, to jest dobrze. Najbardziej mnie śmieszy jak wkleja twetty Tuska.

3

@justfootball No, wreszcie jakieś jej ładne zdjęcie. Na tyle jej zdjęć, co tu było, to jest najladniejsze, ale i tak daleko jej do takiej Johanson.

0

@Rewolucja123 No, to czemu nie opuściłeś Barcelony razem z nim? Przecież zawsze byłeś jego zwolennikiem:D

3

@Bzyczekk Wzorowa interwencja Polskiej Policji, a to jest rzadkość.

0

@bolinho89 W sumie jakby karma wracała zawsze, to Ramos pół kariery spędziłby w szpitalu. Pepe podobnie.

3

Pickford jednak nie dostał żadnej kary za wejście w Van Dijka? W sumie Nainggolan kilka lat temu też nie dostał kary za wejście w Rafinhe, a ta sytuacja była dużo bardziej niepotrzebna, bo Belg nie musiał w ten sposób zatrzymywać Rafinhy, bo Brazylijczyk miał przed sobą 4-5 obrońców.

0

@BarcaFan17 Dajcie im o czymś pisać. Niech sieją panikę, oni na tym zarabiają. Gorzej dla nich będzie jak temat Koronawirusa się wyczerpie lub znajdą szczepionkę.

0

@baczmus Ciekawe czy będzie aż, tak do śmiechu pracowniką tego głupiego tygodnika jak któryś z ich bliskich na to umrze?

0

@MESSIah16 Właśnie nie, bo kupują nie tylko w godzinach 10-12, a gdzieś o godz 14-15 i wtedy jest największy ścisk i masakryczne kolejki. Skoro są te godziny seniora, to seniorzy powinni kupować tylko w tych godzinach.

1

@MarioVeB! Takie teksty typu "Do lekcji." To sobie daruj, bo prawdopodobnie jestem od Ciebie starszy. Po drugie to ty robisz jakieś głupie zaczepki i piszesz na temat przehajpowanych/przepłaconych zawodników np ten cały Dias i to Ty prowokujesz i obrażasz.

7

@MarioVeB! Mariuszku Ty się nie bój wszyscy wiedzą, co pisałeś o Lewandowskim i Bayernie. Nie próbuj zmieniać tematów, bo widocznie to Ty masz problemy z czytaniem, a nie @badej60.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?