5

@tobiasson92 Z całym szacunkiem dla Ahonena, ale Małysz w pirme był poza jego zasięgiem. Dopiero jak był w słabszej formie, to Fin zdobył Kryształowe kule.

2

@FCB24 Busquets dużo bardziej nie zasługuje.

3

@ranger3120 Trochę prawdziwej zimy jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Ja jestem za, bo w ostatnich latach nie było żadnej zimy. Przynajmniej u mnie.

1

@MESSIah16 Dałby nam swoją niewielką część i bylibyśmy najbogatszym klubem na świecie.

0

@Kurkmen Za ile lat?

15

@BorzyKrzys No i to jest kobieta, a nie jakaś tam Eksportivo.

0

@Janiama Tutaj akurat Koeman jest dużo mniej krytykowany, bo ciężko się do niego przyczepić o cokolwiek, a jadą po nim tylko te płaczki, co płakały i zwalniały trenera po 3 spotkaniach, więc ich zdanie się nie liczy. Jedynie powinien dać jakąś szansę Puigowi, bo z dwojga złego, to lepiej stawiać na niego niż na Alene.

2

Rośnie nowy faworyt do nagrody Golden boy 2021.

0

@marcin62 Hahahaha xd

0

@MESSIah16 Nie tacy byli jak on. Choćby Tande.

1

@xVENUMx Dzisiaj jest dobra okazja. Do nocek i tak wytrzeźwieje.

2

@RomanHoffer Może i masz, ale to że nie znasz się na skokach, to już inna sprawa.

0

Hahaha Piotrek jest super, ale gdybym się zachowywał w pracy, tak jak on to by mi zrobili narkotesty jakieś :D

1

@DonMatteo901 Chyba barszczyk :D.

0

Można oszaleć ze szczęścia!! Brawo Kamil!!

1

Co oni myśleli, że Granerud skoczy 140 metrów?

0

@JohnA Wydaje mi się, że musiał by oddać najlepsze skoki z tamtego sezonu.

8

Babiarz zazdrosci dziecka Kubackiemu, że bez przerwy o tym wspomina? Niech sam sobie zrobi, a Zuzi niech już da spokój.

2

Niema skoczka na dzisiaj, który mógłby się zbliżyć do Kamila, a co dopiero mu dorównać. Żadne Granulaty, Geigery czy Krafty. Tutaj nawet Kobayashi z 2018 2019 czy Prevc 2015 2016 by z nim nie wygrali.

5

@itmustbejoke Busquets akurat u Enrique grał bardzo dobrze do obecnej formy nie ma porównania. Jedynie @Rewolucja123 próbuje manipulować Busquetsa spotkaniami i wmawiać, że jest jednym z najlepszych pomocników obecnej kadry i na siłę go próbuje stawiać w superlatywach przytaczając jego dokładne podania na 10-15 metrów lub jego mityczna kontrola gry, której nie ma od ponad 3 lat.

5

Stoch nie tylko wygra ten turniej, ale i jutrzejszy konkurs.

2

@marcin000019 Mnie tam już dupsko nie boli po tym gwałcie od Liverpoolu, który się odbył ponad półtora roku temu. Tobie chyba nie przeszło.

1

@Herato Jaki hejt? To co mówisz to jest prawda i żadne sympatię do zawodników nie przysłonią tego. Wszyscy wymienieni zawodnicy w wieku 33-35 już nie byli światową Topką Ronaldo i Ronaldinho dużo wcześniej zeszli z tego poziomu, a Messi i Ronaldo dalej są w TOP.

1

@ranger3120 Kolega miał stań przed zawałowy jak, tak kiedyś grał. Skutecznie się wyleczył z takiego trybu grania. Pamiętam, że prawie się zesrał ze strachu, czuć było, bo bąka "strzelił". Gra to tylko gra, ale jednak się czegoś bardzo przestraszył :D

0

@clyde Gra to tylko gra, ale czuć taki dreszczyk na plecach jak Ci wyskoczy jakiś brzydal, a Ty możesz tylko przed nim uciekać. Coś jak w Resident Evil 7 bałem się tej baby, co pluła owadami i karmiła mnie tym obiadem. Niby tylko gra, ale jednak muszę przyznać, że niejeden horror się przy tym chowa.

0

@Klaudix Wydawało mi się, że pisałem dosyć sporo, ponad 20 tys w rok, to jest kosmos, ale masz rację, jeszcze dodam, że nie liczy się ilość, ale jakość :D

0

Ponad 6 lat w serwisie i jeszcze 18 tys komentarzy nie mam, a wy tutaj piszecie ponad 20 tys w rok? :D

1

@DaPi Jeszcze przyjemniejsze bez znieczulenia.

1

@Rust_Cohle On mówi o Niemcach.

0

@socha Boli Cię Wielki Trincao lub Griezmann?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?