dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Artur widać będzie grał na pozycji Rakiticia i trzeba przyznać że wygląda bardzo dobrze . Gra dużo bardzie odważnie do przodu a i defensywy nie zaniedbuje plus dużo lepsza technika użytkowa.
5
Jeśli Malcom będzie grał na LS to będzie z niego tyle pożytku co z Coutinho na PS .
2
Jak ty uważasz że Roberto jest zajebisty na obronie to szkoda z toba dyskutować. Nawet w Hiszpani nie widzą dla nie to miejsca , koleś kryje na radar w obronie w ofensywie też wiele nie wnosi miał dobry start na pozycji jak odszedł Alves zaliczył chyba że 4 asysty w miesiąc a potem do końca roku kopał się po czole.
0
Jeśli już to nie dzisiejsza tylko wczorajsza noc bo dziś to wciąż trwa :)
0
Messi 694 minuty na mundialu z czego 500 przespacerował więc wychodzi że mają po równo :) A Dembele skończył mundial 10 dni później.
3
Przestańcie tak jęczeć na niego nie tylko on jeszcze nie wrócił , Hiszpania , Argentyna, Brazylia długo nie pograły a żaden nie pojechał na tournee i jakoś nikt nie jedzie po nich. On przynajmniej był do końca na turnieju jak i Rakitić czy grał mniej czy więcej nie ważne każdemu się należy urlop.
0
Owszem ktoś pisał że można bierzesz najtańszy i dokładasz canal+ za 25 zł to powiem zę nie ma takiej opcji właśnie rozmawiałem z konsultantem. Najtaniej canal+ o 60 zł a tego się nie dokupuje tylko można brać w paczce . Dokupić to można eleven lub HBO.
0
Kolego płacisz dodatkowo za udostępnienie kanału jak to nazwiesz opłatą dobrowolną ? Wcześniej miałeś to w pakiecie a teraz pewnie za 20 zł albo więcej.
0
Jak dopłacisz będziesz miał to nic innego jak PPV !
1
Chyba nie rozumiesz że dodatkowo płatne kanały to nic innego jak PPV !!! Tylko przerzucane na innego operatora. Jakby NC+ udostępniał te kanały za darmo to by było co innego teraz za Eleven i LM będziesz płacił 30-40 zł a wcześniej jak wygrywali przetargi to miałeś to za darmo.
0
I uważasz że to tanio ? Coś co miałeś za darmo teraz będziesz płacił to nic innego jak dodatkowa opłata za oglądanie. Równie dobrze NC mógł wygrać przetarg i kazać płacić abonentów za LM tylko wtedy była by afera że robią to samo co Polsat.
0
Wiem umiem czytać ale to tak samo jak z Eleven było. Tam najpierw dali na rok za pół ceny a potem już cała kwotę trza było płacić. Co nie zmienia że NC robi abonentów w konia coś co wcześniej było za darmo będziesz teraz bulił po 20 za miesiąc pewnie i już abonament za 100 wychodzi 150 z Eleven i LM. Więc niech się walą z taka oferta .
0
Czyli jak zapłacisz więcej będziesz miał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja w poniedziałek wypowiedziałem umowę idąc do punktu NC+ tam dostaniesz kopie podpisaną o rezygnacji z datą i reszta cię nie obchodzi. Co ciekawe te barany tak walczą o klienta że po złożeniu wysyłają ci SMS byś ty do nich zadzwonił w sprawie zerwania. Jak i m ku... zależy to niech sami dzwonią !!!
0
Jak on chował rękę to ty nie masz obiektywizmu.
1
Szkoda że Brazylia odpadła bo cisneła by bardziej Francję niż ta Belgia. Oni grali ładnie tylko że słabymi Panama Tunezja z Brazylia mieli szczęście.
1
Kur... przypadek Rafinii niczego tych kretynow nie nauczył przecież to jakaś kpina.!!!!!
7
No to oglądaliśmy dwa rożne mecze bo ja widziałem ofensywnie grającą Brazylie i i grających 7 w obronie Belgów. Co z tego że Hazard potrafił się czasem utrzymać przy piłce jak nic z tego nie wynikało. Brazyli zabrakło trochę szczęścia Augusto mógł strzelić drugą , Coutinho miał szanse T. Silva , Belgia miała szczęscie że dowiozła ten wynik do końca.
2
Raczej autobus w drugiej połowie, mnie szkoda Brazylii próbowali wszystkiego półfinały będą z tych nudnych .
19
Dokładnie w pierwszym sezonie miał dobre wejście w potem zgasł i sądzę że to zawodnik jednego sezonu w drugi coś pewnie ustrzeli ale to nie zawodnik na pierwszy skład.
0
Obstawiamy w której minucie Suarez będzie leżał i wzywał już księdza :)
0
I pomyśleć że grał by i irytował ten stary D.Alves jak by był zdrowy jak mają Fagnera który póki co gra świetnie na tych mistrzostwach.
0
A od kiedy to się gra po 12 ? 4-4-3 nową formacją.
0
Koke to chyba trzyma tylko po to by karne strzelał , koleś nadaje się tylko jak drużyna prowadzi .
0
50 mln za Paulinho brać i się nie zastanawiać, to że w zeszłym sezonie miał dobre wejście nic nie znaczy. Od stycznia nie strzelił bramki jak rywale rozgryźli jego styl a do gry kombinacyjnej zwyczajnie się nie nadaje bo ledwo piłke u mi przyjąć . W tym roku strzeli mniej i oddadzą go za 10 mln !!!
13
Przetłumacz ten bełkot albo odstaw oranżadę :)
0
Zapomniałeś dodać o jego teatralnych upadkach , oby z tego go wyleczyli bo jest już gorszy nawet od samego grzmota.
1
Ale ten Tomaszewski pier... cyt. te 4 dni więcej przerwy dało Francji przewagę . Gamoń nawet nie wie że oba zespoły grały swoje mecze we wtorek.
0
Spoko jak za rok nic nie wygrają jego miłość się skończy tylko odejść będzie trudniej.