0

Dla nc+ jest wszystko ostatnio za drogie jedyne co potrafią to udostępnić odpłatnie inne kanały Abonamentom.

27

Co za stek bzdur , nie ma świętych krów ? Przecież Rakitić, Suarezi Pigue i Busi z Roberto są nie do ruszenia bez względu na formę wszystkie mecz graliśmy jednym składem więc pisanie że rezerwowi czują się ważni co najmniej śmieszne widząc kiedy są zmiany.

0

Rakitić spędził 5 razy więcej czasu na boisku a ma tylko 1 pkt wiecej od Vidala w w klasyfikacji kanadyjskiej.

1

Ale może kiedyś się przekonamy czy Coutinho -Busi -Arthur nie będzie lepsze jak za czasów Xavi-Busi-Iniesta wtedy nasza gra była najlepsza .

62

Największy przegrany tego roku . Najpierw wyrzucili go z reprezentacji za umowę z Realem a mógł na MŚ coś pokazać a teraz wyleci z Realu i to pokazuje jak jedna zła decyzja może zawalić całą karierę.

9

Ale ustawianie Coutinho w ataku zamiast w pomocy sprawia że w drugim meczu z rzędu jest nie widoczny , dziś strzelił bramkę a tak nie było go widać jego miejsce jest w pomocy razem a Arthurem.

2

I teraz widać że jak by był Dembele a nie Roberto to była szansa na bramkę on jest za wolny

2

Kur... taka sama zmiana jak z Interem ten trener niech spier.... Już bronimy wyniku a Real gra 2 w obronie zamiast to wykorzystać to nie obronimy to.

0

Real się odkrył a zaraz wejdzie Vidal za Rafinhie zamiast szybkiego skrzydłowego.

3

Suarez spier... kontre i już mamy 2:1

6

Przecież to było normalne że wyjdą w takim składzie ten koleś na ławce jest przewidywalny do bólu a w drugiej połowie Vidal za Arthura.

0

Mógłby dam im trochę odpocząć to tylko mecze towarzyskie , oby zagrali maksymalnie w jednym.

0

Zwłaszcza ostatnio jak wyleciał z czerwoną.

2

Słabe decyzje EV ale najgorsze w tym jest to że jak by był remis to zmiany by były takie same , minimalizm tego trenera jest straszny. :(

0

Nie napinaj się tak na początku 2 połowy zaliczył dwie straty w polu karnym i o mało nie było goła.

0

K.... widziałem a do przodu Roberto. Buchcha

4

Jeszcze 20 minut i będą u nas zmiany

0

Nie dość że gramy bez napastnika bo Suarez nie trafia od 7 meczy z akcji to jeszcze bez szybkich skrzydłowych. Nasz trener to istny geniusz taktyki.

1

Śmiało można obstawiać poniżej 2 goli dla Barcy.

6

Już wolałem eksperymentującego Enrigue niż tego naszego taktyka , to jak koleś nie umie korzystać z ławki to koszmar, niestety w Barcelonie rzadko zmienia się trenera w trakcie sezonu więc jesteśmy skazani na niego do końca sezonu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Znając naszego trenera to prędzej zobaczę Coutinho na prawej stronie niż Malcoma z pierwszej 11 dziś a w pomocy Roberto - Busi - Rakitić bo będzie siębał zaatakować Inter.

0

My nawet nie tworzymy tylu sytuacji co dziś Real, jak nam nie idzie to tylko klepiemy bez sensu nabijając podania a trener nie ma pomysłu ani jaj by coś zmienić by obudzić grę w ofensywie bo przecież Rakiticia i Suareza nie zdejmie.

4

To sobie Malcom pograł na tym wyjeździe.

0

A tak chciałem popatrzeć na karne.

0

Brazylię prowadzi chyba jakiś klon Valverde tylko 2czmiany a to mecz towarzyski ! Zajdzie nam naszych zawodników.

44

Coutinho z Arthurem w pomocy w reprezentacji można ! A u nas jak jeden gra na środku to drugi w ataku gdzie się męczy , miejsce Coutinho jest w pomocy za Inieste a Arthur za Rakiticia ale u nas mamy trenera który musi mieć 2 drewniaków od destrukcji w środku pola.

2

Przecież De Light ma być następcą Pigue a oni już go kupują za Umtitiego za którego jest Lenglet. Znając Valverde to chłopak zagra na PO prędzej niż za robiącego błędy Pigue.

4

Tylko trzeba jeszcze trenera co będzie miał odwagę na niego stawiać bo obecnie nie ma po co przychodzić .

1

Roberto też nie wiele daje w ataku a w obronie jeszcze gorszy . U nas niestety ale działa od paru lat tylko lewe skrzydło Messi na prawym nie gra prawie wcale a z chodząc do środka to rozrzuca wszystkie piłki tylko na lewo , plus do tego mało kreatywny i wolny Rakitić na prawej pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?