dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I oby znowu nie odpadli w następnej rundzie :)
4
Atak super do tego 2 dobrych defensywnych De Jonga już mamy plus jeszcze taki podobny do N'golo Kante co dużo biega i było by super bo z całym szacunkiem ale Busi i Rakitić do takiego systemu się nie nadają.
2
Tak bo my musimy zawsze o wszystko grać a 1/4 LM nie możemy przejść od 3 lat , sami piłkarze mówią PK nie jest dla nich ważny w tym roku oni już nie mają po 25 lat tylko większość po 30 kondycja coraz gorsza a i rotacje u EV szwankują chyba już sami piłkarze wiedzą na co ich stać .
1
A ja mam nadzieję że odpadną , 1/2 jest tuż przed LM trafi się jakiś Real czy Valencia i będzie trzeba grać pełnym składem i znowu będą oddychać rękawami w LM, już w meczu z Gironą nie wszystkim się chciało biegać a w lidze nie wielka przewaga.
0
Niech idzie do Guardioli im spowalniać grę .
0
Alba to taki przydupas Messiego mógł by strzelić ale nie kur... wycofa a co !
0
Co tu sie odpi.... z taką grą to mogą zapomnieć o LM, jakiś średniak nas ciśnie jak im się podoba!!!
0
Ciekawe czy jakby uznali dzięki Var że powinien być karny to anulowali by kartkę Langleta bo przecież tej akcji nie powinno być.
0
Dla mnie jak piłka leci 2 metry nad głową zawodnika to czy był pociągany czy nie to o karnym nie powinno być mowy bo i tak by nic z tego nie było.
0
No jak Ty sprzedajesz Vidala bo chcą Matę to szkoda dalej czytać bo chyba nie sądzisz że on będzie grał na jego pozycji.
6
Ernest lubi takich dziadków drugi William.
5
Ernesto Valverde: Nie rozmawiałem z nim, jedynie z wszystkimi osobami z dyrekcji sportowej. Czyli Ernest posadzi go na ławkę na pół roku bo nie dostał swojego drugiego Williama a co on będzie młokosa ogrywał.
0
Za tydzień pewnie Messi też nie zagra bo później jest mecz z Valencia dużo ważniejszy i oby tak było.
3
Zluzujcie jakie rotacje? Jedynie w ataku były zmiany a obrona i pomoc to normalny skład ! Bardzo dobrze zrobił lepiej oszczędzać zawodników w PK niż w lidze.
0
Bardzo dobry skład jak nie przegramy wysoko lub będzie remis mocniejszy skład wyjdzie w rewanżu tak jak było z Levante. Obrona mocna brakuje tylko Alby ale i jemu trzeba dać odpocząć.
5
OK.. właśnie doczytałem tylko dziwne że też odpoczywał w lidze ostatnio jakby go oszczędzał na PK a tu niespodzianka. Brak Busiego akurat najmniej mnie martwi.
0
A gdzie Messi coś przegapiłem ?
0
Jutrzejszy mecz ważniejszy niż ten z Sevilla trzeba go wygrać nie możemy tracić pkt z takimi zespołami szczególnie u siebie bo przyjdą jeszcze trudniejsze mecze. Dobrze by było szybko strzelić 2,3 bramki i potem rotacje ale jak wiadomo raczej się wolno rozkręcamy.
0
Ale to Levante śmieszne , już w meczu z nami wystawili bardziej rezerwowy skład na rewanż bo jak mówili ważniejsza liga a oni dalej się biją piane by grać dalej . Przecież w następnej rundzie znowu wystawią rezerwy więc po co im to ? Myślą że wygrają ten puchar.
2
W tą i następną środę.
5
No to teraz zapomnijcie o rotacjach znając EV będziemy grać w najmocniejszym i pogubimy pkt w lidze.
0
Ernest będzie grał o ten puchar bo wie że LM jest po za jego zasięgiem taktycznym, każdy rywal już przed meczem wie jakim składem zagramy .
14
Zawodnikom na L4 powinno się płacić 50 % pensji moment by się wyleczyli.
1
Nie będę płakał ani za De Jongiem ani za Rabiot jeśli do nas nie trafią , jeden ucieka z PSG bo tam nudna liga drugi się tam pcha a obaj tylko liczą kasę ile można wyrwać takich nam nie potrzeba. Jak chcą do nas to niech na boisku pokażą po przyjściu że zasługują na większą pensję !
0
To może właśnie problemem jest też Busi który nie nadąża ale u nas się nie sadza wychowanków mają dożywotnie kontrakty na boisku chyba że sami odejdą.
0
Nie wyciągam wniosków od razu tylko po 1,5 sezonu geniuszu , jeśli nie zauważyłeś to nie raz EV wolał nie stracić niż strzelić bo robił defensywne zmiany przy wyniku remisowym jak drużynie nie szło , ofensywnych graczy rzucał tylko jak przegrywał. Żaden zawodnik nie złapał życiowej formy pod EV , Coutinho grał dobrze jak przyszedł z Liverpoolu teraz tylko jest coraz gorzej bo na skrzydło przy naszej grze się nie nadaje.
20
Spokojnie zmieni się trener to i Coutinho odżyje , niestety EV woli klepaczy w środku niż trochę magi . W Men.City gra D.Silva i De Bruyne ewentualnie B.Silva można bardziej kreatywnie pomoc ustawić tam jest jeden defensywny plus dwóch ofensywnych i w ataku grają tak jak my trójką. Ale z trzeba tez przyznać że Busi nie jest demonem szybkości i ktoś musi go asekurować.
0
Chyba EV uparl się na tego Williama ale zapomniał obejrzeć jego mecze w tym sezonie , koleś nawet w Chelsea się nie łapie na skład.
0
O ile trafi w piłkę a jak wiemy ma z tym problemy.
9
Ciekawy jestem meczu w PK czy pozwoli pograc Coutinho w pomocy czy raczej zapewne wyjdzie znowu na skrzydle i będzie narzekanie jaki on bez formy.