9

Od wyniku 1:0 nawet nie próbujemy zaatakować większą liczbą zawodników ! Co za pragmatyczna gra ale jaki trener takie klepanie, czy ktoś widział żeby Men.City, Liverpool albo Bayern nie próbowali nawet strzelić drugiej bramki ?

0

Gramy jak w meczu z Romą tylko wynik inny a EV tego nie widzi że nie mamy kontroli nad meczem , zmiany pewnie w 80 minucie i ktoś tu pisał że ten pseudo trener się uczy na błędach. !

0

Milionerów sobie nagrałem bezie więcej emocji !

2

65% posiadania piłki i jeden strzał Barcelony tak bezjajecznej drużyny nie prędko zobaczycie w 1/4 LM cały EV.

2

Niech zdejmie tego Busiego bo i tak wiecznie spóźniony albo za lekko podaje a zaraz wyleci za drugi żółtko.

20

Szczególnie Wolverhampton was poszanował dwa razy ;)

11

Żółta kartka za same chęci dla Busiego ? no sędzia teraz mocno pojechał bo przecież nawet go nie trafił.

3

Ale wiesz że LM nie kończy się w kwietniu ale w maju jeśli pokonają Menchester to potem czekają trudniejsze mecze z Liverpoolem zapewne , jeśli teraz stracą pkt w obu meczach to margines błędu będzie jeszcze mniejszy więc ja bym tak chętnie nie rozdawał pkt na twoim miejscu . Przed 1/2 LM też by się przydał odpoczynek ale lepiej już mieć zapewnione praktycznie to mistrzostwo. Ligę można zakończyć już w kwietniu jeśli mecze ułożą się po naszej myśli.

0

Ja tam wolę by dziś wygrali a w sobotę to i remis będzie dobry, nie ma co zakładać że na pewno Atletico pokonamy za EV strzelamy im ledwie 1 gol na mecz.

4

Dokładnie na tak zamknięte zespoły potrzebujemy więcej kreatywności w pomocy niż trzech nabijaczy podań Busi-Arthur-Rakitic ale EV zanim to zrozumie to ten sezon już minie.

0

Semedo grał dobrze ale go zmienił, a co takiego pokazał Roberto po wejściu otóż NIC .

11

Ok 82 minuty zagrał dwa razy z klepki do tyłu gdy graliśmy w trójkącie nie wiedzieć po co gdy chłopaki chcieli wyjść z piłką do przodu czym nawet Pique zdenerwował a miał przestrzeń by pójść do przodu i właśnie za takie granie mam do niego pretensje bo zawodnik to dobry ale za bardzo zachowawczy.

2

Daj se spokój napinaczom i tak wiedzieli o kogo chodzi. :)

1

Malcom za Arthura i grać 4-2-3-1 rozruszać to prawe skrzydło Semedo nie ma z kim grać ale pewnie wejdzie Roberto za Semedo.

3

Tylko że my mamy dwóch takich Busi i Rakitić od czarnej roboty i w tym problem że oni nie grają na zmianę tylko non stop razem a w dodatku musi jeszcze ich zabezpieczać trzeci Vidal albo Arthur bo i tak nie ogarniają. :)

2

Sami sobie odpowiedzieli w artykule czemu gra gorzej. "Brazylijczyk miał przejąć rolę Andrésa Iniesty i na początku rzeczywiście grał w środku pola, ale ostatecznie Ernesto Valverde przesunął go do ataku ze względów taktycznych. " Niech gra tam gdzie jest najlepszy, ale w Barcelonie to norma że się robi z pomocników obrońców lub napastników.

0

A w praktyce będzie
Ter Stegen - Semedo/Roberto - Pigue - Umtiti/Lenglet/De Light - Alba
Rakitić - Busi - Arthur/De Jong/Vidal Alena
Messi - Suarez - Dembele/Coutinho / Jović.

i gdzieś daleko na trybunach Malcom, Puig :)

38

Denis tak się srał do tego Arsenalu a nie wiedział ze jego poziom gry nadaję się najwyżej do Betisu.

0

Rotacje ? Chyba nie oglądałeś wczoraj meczu jak to wygląda u nas :)

4

Jeśli zawodnicy mają silniejszą pozycję od trenera i mówią mu kiedy mogą zejść to taki trener nie ma racji bytu i niech sie zajmie wędkowaniem. Po to jest trener by rozsądnie dysponować siłami piłkarzy na cały sezon.

28

Nigdy nie zaakceptuje tego krasnala na ławce właśnie przez takie mecze i czekanie ze zmianami a nawet jak zrobił to wpuścił jak zawsze tych samych po co ten Coutinho w 88 minucie. Taktycznie zagrali dobrze ale on zawsze coś zepsuje że nie da się go lubić.

2

Ale ty głupie jesteś .

4

A na konferencji a skąd mogłem wiedzieć że Suarez może doznać kontuzji, Od tego jesteś by takie rzeczy przewidywać i dawać odpocząć zawodnikom gdy już jest po meczu!!!!!

0

Coutinho po jaki chu..... teraz , ????

0

Ty jakbyś był to byś wiedział dlaczego zmiany powinny być.

4

Odpowiedziałeś sobie nazywając go odpowiednio . Dlatego nigdy nie będę za tym trenerem, on nie umie dbać o morale zawodników a podstawowych oszczędzać.

6

Malcom za Suareza i Alena za Rakiticia ale EV nie ma jaj , właśnie o zmiany w takim meczu gdzie wszystko już wiadomo można mieć pretensje do trenera że nie ogrywa tych co mniej grają, on nadal drży o wynik i trzęsie portami.

1

Nie nie będzie , nigdy nie zaakceptuje tego pragmatyka na ławce, tak ja Van Gaal nikt za nim nie tęskni to i zanim nie będę.

3

EV muruje bramkę bo w pierwszym meczu stracił 4 bramki , jeszcze rok męczarni z tym trenerem .

0

No jak Messi nie zagra to twoja teza legnie w gruzach i wygrają z nami ponownie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?